Sebepsiz kasma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Tissijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelilkle merhaba arkadaşlar geçen haftalarda abimden ekran kartsız bir pc aldım zamanın iyi bilgisayarlarından sonra gidip ekran kartı aldım idare etmelik sistem şuan çoğu istediğim oyunu oynatmaya rahatca yetiyor fakat bir sorunla karşılaştım cs de 100fps ye kadar alabiliyorum ama bi anda 10fps ye düşüyor ve 1 dakika kadar öyle kalıyor doğal olarak oynayamıyorsun sadece cs değil bu gta 5 de 30 fps oynuyorum ve bi anda 5 10 fps lere düşüyor ve ardı ardına oluyor örnek olarak nfs mw2 yi yükledim ve bu arada dosya transferi de yapıyordum dikkatimi çekti oyun kasma yaptığında aktarma hızı da felaket düşüyor video sunu ek e bırakıcam ordan izlersiniz normalde aktarım hızı 70mb s falan ama attığım dosya çok parça olduğundan o hızda atıyor denedim tek parça 15gb dosyada çok hızlı atıyor yinede şüphelendim harddisk testi yaptım bad sektör falan çıkmadı harddisk de sağlam sizce neden olabilir bu sorun allah rızası için yardım edin bütün hevesim uçup gidiyor sistemim de şu şekilde
Q6600
DDR3 1333mhz 4gb ram
Msi g41 p43 combo anakart
450watt psu
1tb harddisk.
Eklemeyi unutmuşum bu arada bu kasma olduğu zaman işlemci 100e çıkıyor ekran kartı kullanımı bazen 0 bazen 15 20 lerde geziyor
YAŞADIĞIM SORUNUN VİDEOSU