SDN'ye Ne Amaçla Üye Oldunuz?

SDN'ye Ne Amaçla Üye Oldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    687

Bu konuyu okuyanlar

CMYK

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Tek(n)olojinin "N"si burda olduğu için üye oldum.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Evet 2008 e gidersem,benimde bir sorunum olmuştu pc de.O gün üye oldum.Bu kadar müptelası olacağımıda sanmazdım ama bir bağlanan bir daha gidemiyor ki kardeşim:laugh:.Ama memnunum.Gündemi bile buradan takip eder oldum.O derece yani:thumbup:

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
niye üye olduğumu hatırlamıyorum. bağımlılığım yoktur ama güzel şeyler oldu. hatim okuduk ramazanda, şiir yarışmasında derece aldım :D :D :D aile gibi diyemem ama içimden yazma isteği getirtecek kadar kendimden hissediyorum.

redokan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YA arkadaş ben lise 1 e yeni geçmiştim henüz ... soğuk bir kış günüydü ... atilla adında bu siteye üye bir arkadaşım vardı ... başladı konuşmaya kafiyelerini eksik etmeden.... "bir ekran kartım var ddr3 , anakartımda iyi onu zorlamak çok güç, işlemcim var ... [h=3]Pentium Dual-Core ,Yani anlayacağın ortalığın ...ına kor." Tabi ne dediğini anlamıyorum :D bana dediki "ne öğrendiysem Shiftdelete" bende o[/h]amaçla açtım bir üyelik :) onun şifreyi unuttum ço kuğraşmadan yeni bir hesap açtım şimdi burdayım :) Mutluyum ... :DS: D:D::D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Kısa zamanda yükseLip yönetimi eLe geçirmek için,Şuan rektörüz.Hep rektör oLacak değiLiz ya :p

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
seviyeli ciddi bir site olduğu için, uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyordum, üye olmaynca mesaj veya yorum yazılamadığı için üye oldum.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Haber7.com da teknoloji kısmında ne zaman bir linke tıklasam beni buraya yönlendirirlerdi. Sitenin içeriğine bir göz gezdirdim ilgimi çekmişti, hemde PC' mde olan bir sorunu çözebilmek için attım kapağı SDN' e. Yaklaşık 2.5 senedir takılıyoruz o gün bugündür. :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Anasayfadaki haberlerini okurdum bir de baktımki forumda varmış üye olayım dedim. :D

Dur_2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forum un aktif olması hoşuma gitti ve ana sayfa ile uyumlu olması

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Anasayfada gördüğüm, dikkatimi çeken bir konuya cevap yazmak için
Gırgır, şamata bölümlerinde dolaşmak için(maksat muhabbet olsun)
en önemlisi ise geçen ramazanda iftar veriolardı sırf ona katılmak için :)

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çin sitelerinden alışveriş olayını araştırıyordum. En güzel açıklamayı bu sitede buldum. Okudum. Tekrar okudum. Bu işle ilgilenmek isteyen arkadaşlarıma önerdim. Her siteye girişimde farklı bir konu ilgimi çekti siteyi dolaşmaya başladım... Derken üye oldum...

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ah bir bilsem :D

X :Abi sen hangi siteye takılyorsun.
Y :SDN.Ya sen?
X :ıı boşver be abi.Sizin memlekette havalar nasıl?

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Yıl 2008 arkadaşlarla oturuyorduk.. Konu bilgisayarlar teknolojiye filan geldi arkadaşın birisi dediki.. En güzel teknoloji sitesi siftdelete.net dedi bütün ıvır zıvır aradığın her türlü naneyi bulabilirsin orada dedi ben hadii yaa dedim bi bakayım dedim bakış o bakış o gün bugündür çıkamıyorum çıkmakta istemiyorum zaten SDN olmasa benim için internetin bi ayağı kırılmış olur..

Bu siteyi tavsiye eden o arkadaşta şu anda İzmir de trafik polisi kendisi çok yoğun olduğu için internete vakit ayıramıyor...

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
murat hocam 3 yılda 7 bini devirmişsin:) biz bini yeni geçtik:) sene 2008 haber 7 de teknoloji haberleri çıkıyor ve kaynağı sdn. 1 oldu, 2 oldu, 3 oldu derken epeyce üye olmadan takp ettim sonra bir konuda bir arkadaşa cevap yazmak için üye oldum. o gün bu gündür çok aktif olmasak ta yazmaya çalışıyoruz birşeyler.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Bende 2008 de üye oldum.Aynı şekilde Haber7 de haberlerini görmüştüm SDN nin.Ondan sonra patladı gitti yani.:mrgreen:
Teknoloji ile ilğili bir çok şeyi burada öğrendim.Bana çok şey kattı SDN.
Bizde elimizden geldiği kadar forum kurallarına uyduk.Uymayanları uyardık.:)
Şimdilik ben memnunum hiç bir yere gitmeyede niyetim yok.:yes:

Deadpool™

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende ilk haber7 nin teknoloji haberlerinden gördüm, sürekli anasayfayı takip ediyordum, dünde üye oldum:)

halil413

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ilk bu siteye girdiğimde teknoloji ürünlerini takip ediyordum,teknolojinin iyisini kötüsünü araştıran arkdaslara karsı bir yorum yazmak için girmiştim birdahada cıkamadım

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
En son teknoloji donanım için burdayım :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Bende elim kolum bağlandı burdayım :)

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
ben üye olduğumda cıbır cıbır hatunlar kendi fotolarını paylaşıyordu burada sonra ne olduysa ortadan kayboldular

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
G2 ile ilgili araştırma yaparken geldiydim. zaman ne çabuk geçiyor..

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Ekşi sözlük de yazar olmak istiyordum, yaş sınırı vardı ve ben 17 idim. Ekşi den mecburen vazgegeçip bu limana demir attım.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
2012 yılında kayıt oldum. Neden olduğumu pek hatırlamıyorum ama şu anda telefon alacağım için sizler çok yardımcı oluyorsunuz. Bu saatten sonra da bırakmam buraları =)

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
bütün yazlıar 2007 yılında yazılmış neredeyse kendimi zamanda ylculuk yapar gibi hissettim ama cevap vercek olursam: mor inekleri sevdiğim için foruma üye oldum