SDN'nin Yakışıklı Üyesi İnstagram Fenomeni Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Yakışıklı erkek avına çıkan @morofobik'in dramı! Bu kadar mı boşsun be arkadaş:D Tamam tamam alınma DM'den yürürsün güveniyom ben sana ?.
Neee morofobik kız mı??? Ben şok.Dur biraz daha şok olayım.Hatta şoke bile oldum show haber deyimiyle?? Doğru mu bu iddialar profilde de öyle yazıyormuş.?

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Valla ya şükürler olsun allahım sonunda bi hemcinsim cıktı yarrrabbim bu arada epsilon yayın evini ben de takip ediyorum en kaliteli kitapların adresi
ÖFA
KÇM
1 SANİYE SONRA
Tek olmak üzücü demi?? İsmim yayınevinden gelmiyor ama evet güzel kitapları var? Çok alakasız bir isim benimkisi:)

Reaksiyon puanı
2,554
Burdaydım heppp:))) Yalnız bu forumda kimse anlamıyor bizi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuya baktım dedim kim böyle başlık atar.? Erkekler atmaz onlar kendileri hariç yakışıklı kabul etmezler.
Ben başta annem ve beni beğenen kız da dahil çevremdeki kimseye bana yakışıklı dediği zaman inanmıyorum.Boy pos desen yok tip zaten yok saçımla özel ilgilenen öyle çok bakım yapan biri de değilim.Hatta zayıf yapılı bir halim var kas falan da yok sadece fit bir görüntü var.30 yaşındayım 16-20 yaş aralığında gösteriyorum ama saçlar hafiften beyazlamaya başladı garip bir durum ?
Sakal desen çıkmıyor zaten öyle fazla hani çok seyrek çıkıyor.
Anca burun estetiği yapacam yüze özel operasyon sivilceden açılan çukuru temizlemek için sonra ciddi bir diş operasyonu ardından baya bir spor ve kilo alımı sakal serumu ve düzgün saç sakal kombinasyonu ile bişeye benzerim off yazarken yoruldum yapması nerden baksan 10 yıl ??

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,845
Ben başta annem ve beni beğenen kız da dahil çevremdeki kimseye bana yakışıklı dediği zaman inanmıyorum.Boy pos desen yok tip zaten yok saçımla özel ilgilenen öyle çok bakım yapan biri de değilim.Hatta zayıf yapılı bir halim var kas falan da yok sadece fit bir görüntü var.30 yaşındayım 16-20 yaş aralığında gösteriyorum ama saçlar hafiften beyazlamaya başladı garip bir durum ?
Anca burun estetiği yapacam yüze özel operasyon sivilceden açılan çukuru temizlemek için sonra ciddi bir diş operasyonu ardından baya bir spor ve kilo alımı sakal serumu ve düzgün saç sakal kombinasyonu ile bişeye benzerim off yazarken yoruldum yapması nerden baksan 10 yıl ??
Baştan aşağı değişim diyorsunuz.. Inşallah o zamana kadar yaşarsam sizi bi görmek isterim ?

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
İnanmamak en iyisi de siz de abartmayın lütfen:) Herkes güzel yaratılmıştır.İnsan kendini beğenmez ama güzel bakan güzel görür?

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
İtiraf ediyorum bende kızıım şakaaa
Yuhh, laiklik elden gidiyeah.

Beni erkek sanıyor herkes neden acaba
Öyle değil misin :shdfhsfgfdghsaaaaaaaaaaaaaaaa:

Yüzüne ismimi yaz öyle selfie fotonu at bana özelden. Kız olduğuna inanayım ?
Al inandın mı:D
necati.jpg

@_Zaur_

Son düzenleme: