Öneri SDN'e Demokrasi Gelsin

Bu Sistem Gelmeli mi?


  • Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Craigdiizzeer

Doçent
Cezalı
Selamlar, bugün ki konum SDN'e ye demokrasinin gelmesi olacak. Belki diğer forumlar adına bir ilk olabilir bilemiyorum. Önerim şu: Her yıl veya 2 sene de bir seçimler olsun. Bu seçimler de herkes adaylığını koysun(aday olmak istemeyene lafım yok). Peki ne için seçim olsun diyorsanız her kullanıcı kendi moderatörünü seçme hakkına sahip olsun. Yani mercii karar kullanıcılar olsun. Böylece herkes memnun kalacak. Şu an benim kimseyle bir problemim yok. Ama demokrasinin toplumumuza yerleşmesi adına çok büyük bir adım olacak. Burda küçük kardeşlerimiz de var. Onlarda daha erken yaşta seçim hürriyetinin ne demek olduğunu tecrübe edecek. Yani faydalarını say say bitmez. Tabi karşıt görüşleriniz varsa bana katılmıyorsanız bunu aşağıdan yazıp belirtebilirsiniz. Haydi öpüldünüz
 

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Benim geçmişte yediğim banların çoğu haksızdı, içinde hiçbir haakret bulunmayan sözler yüzünden çok gereksiz uzaklaştırmalar aldım.
Kanıtlarınla bekliyoruz. Yapılan bir hatayı yönetimde olgunlukla kabullenmeyecek bir insan yok. Peki dediğin gibi değilse sen ne yapacaksın?
 
Forumun yaş ortalamasının 13 olduğunu düşünürsek 13 yaşındaki bir çocuk eğer olgunsa büyüklerine bakarak forumu iyi bir şekilde yönetebilir ama 13 yaşındaki bir çocuk asla kendini iyi yönetecek yöneticiyi seçemez.

Bu yüzden çocukların yönetim kadrosuna girmesini destekliyorum ancak bu çocukları, çocukların seçmesini desteklemiyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst