Sdn'deki iphone 7 sızıntı haberleri.

Bu konuyu okuyanlar

eren Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık bir yıldır takip ediyorum bu siteyi. Sadece haaberşeri okumuyor, youtube kanalındaki incelemeri, vlogları vs. de takip ediyorum. Ama sdn artık işi sadece ticarete dökmeye karar vermiş anlaşılan. İstisnasız her gün twitter veya fb'dan iphone 7 sızdırıldı, note 7 görüntüsü dağıtıldı, bilmem neyin şusu çıktı diye içeriği tamamen boş sadece bir fazla tık almak için yapılan haberler çıkartmaya başladınız. Bilmiyorum bu şekilde haber yapmak hanginizin fikriydi ama bence yanlış yoldasınız. Eminim benim gibi düşünen onlarca insan vardır..

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Eren kardeşim haklı. Şunu da hepimiz biliyoruz çoğu site bizi giriş safyasi reklamı ile karşılıyor. Bir video sitesine girdiğinde mecburi olarak belirli süre reklam izliyoruz. Tv programı 30 dk sürerken 20 dk reklam veriyor. Gazeteler 2.sayfa 3. Sayfa veya son sayfayı reklama ayırıyor. Reklamdan şikayetçi olan bizler bu duruma alışmış olmalıyız. Bu güzel sitenin tüm reklamlarına tıklıyorum, Hakkı ABİNİN, desteklerinizi bekliyoruz dediğin de ne gerekiyorsa yaparım. Biliyorum ki sdn ekibi reklamlar sayesinde evlerine ekmek götürüyor. Ben inanıyorum ki Hakkı Abi ve Ekibi bizlere yalan haber okutmaz. Devamı gelecek.

eren Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben burada reklamlarla ilgili bir şey söylemedim. Reklamlar tabiki olacak. Kaldı ki ben de bir yazılımcıyım, paramı reklamlardan kazanıyorum. Benim sitemim; her gün yayınlanan aynı ve içeriği boş haberlere. Sdn zaten kaliteli ve özgün içerik üreten bir haber sitesi değil mi? Neden bu iphone 7 sızdırıldı, note 7 sızdırıldı haberleri oluyor her gün? Ben bunu sorguluyorum. Bir tek benim mi dikkatimi çekmiş yani bu haberler? Hiç mi kimse rahatsız olmuyor?

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Yaklaşık bir yıldır takip ediyorum bu siteyi. Sadece haaberşeri okumuyor, youtube kanalındaki incelemeri, vlogları vs. de takip ediyorum. Ama sdn artık işi sadece ticarete dökmeye karar vermiş anlaşılan. İstisnasız her gün twitter veya fb'dan iphone 7 sızdırıldı, note 7 görüntüsü dağıtıldı, bilmem neyin şusu çıktı diye içeriği tamamen boş sadece bir fazla tık almak için yapılan haberler çıkartmaya başladınız. Bilmiyorum bu şekilde haber yapmak hanginizin fikriydi ama bence yanlış yoldasınız. Eminim benim gibi düşünen onlarca insan vardır..
Sizin gibi düşünen bir çok insan artık günlük değilde haftada bir ziyaret ediyor.İleride bu durum ayda yılda olarak devam eder.Ve artık takip etmez okumaz.Biz SDN nin yaptığı tarafsız dürüst dost doğru haberlerine samimi içten incelemelerine o kadar alışmıştık.Bu durum bizim gibi uzun süredir takip edenlerin dikkatini çekiyor.Ya yeni gelen insanlar.Onlar ne yapacak ?Onlar shiftdelete.net eski günlerini bilmedikleri gibi bu itici reklam politikasını içi boş haberleri gördüğünde bir daha girmek istemeyecektir.Bu döngü böyle devam eder gider.Ama şununda hakkını vermek lazım bu forumda gerçekten işinin ehli işine gerçekten bağlı yöneticilerde var.Umarım onlarda bu durumun farkındadır.

eren Gündüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin gibi düşünen bir çok insan artık günlük değilde haftada bir ziyaret ediyor.İleride bu durum ayda yılda olarak devam eder.Ve artık takip etmez okumaz.Biz SDN nin yaptığı tarafsız dürüst dost doğru haberlerine samimi içten incelemelerine o kadar alışmıştık.Bu durum bizim gibi uzun süredir takip edenlerin dikkatini çekiyor.Ya yeni gelen insanlar.Onlar ne yapacak ?Onlar shiftdelete.net eski günlerini bilmedikleri gibi bu itici reklam politikasını içi boş haberleri gördüğünde bir daha girmek istemeyecektir.Bu döngü böyle devam eder gider.Ama şununda hakkını vermek lazım bu forumda gerçekten işinin ehli işine gerçekten bağlı yöneticilerde var.Umarım onlarda bu durumun farkındadır.
Hay ağzın bal yesin! Umarım birileri bu duruma dur der.

neymar_fato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
bazen bazı şeylere ayak uydurmak lazım istemesende