Sdn yöneticileri ile burdan iletişime geçebiliyormuyuz

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Mesela Tolga Cem KÜÇÜKYILMAZ abi ile görüşmek sitiyorum bir konuda sorularım olcak ona yardımcı olmasını istiycem

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Cevap geldiği zaman anlarız onu :)

Ahmrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Son düzenleme:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Konu hakkında bize danışabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardım olmaya çalışırız.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Mail adresinden geri dönüş olmuyor. Hatta birgün telefondan aradım bir haber hakkında haberi değiştirmediler bile.

Ahmrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Mail adresinden geri dönüş olmuyor. Hatta birgün telefondan aradım bir haber hakkında haberi değiştirmediler bile.
İnsanları hemen kötüleme kardeşim neler yaşadıkları ne kadar yoğun olduklarını bilip bilmeden hem cevap yazmak zorundada değilller o kadar insanlar için bilgilendirici ve soru cevap videoları yapıyorlar bunlara rağmen ginede cevap vermeye çalışıyorlar bana mailden cevap geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanları hemen kötüleme kardeşim neler yaşadıkları ne kadar yoğun olduklarını bilip bilmeden hem cevap yazmak zorundada değilller o kadar insanlar için bilgilendirici ve soru cevap videoları yapıyorlar bunlara rağmen ginede cevap vermeye çalışıyorlar bana mailden cevap geldi
Formun moderetörleri mail göndermen gerekiyor dediler gönderdim cevapta geldi

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Mesaj otomatik birleştirildi:

Formun moderetörleri mail göndermen gerekiyor dediler gönderdim cevapta geldi
Ben birkaç kere mail attım geri dönmediler.Telefonla aradığımda ise açan kişi not aldım ileteceğim dedi ama haberi düzeltmediler bile.Cevap yazmak zorunda değiller diye bir yaklaşım olmaz olamaz.Zira bu şekildeki bir davranış iyi değildir.Yoğunluk noktasına gelirsek eğer bir günde yayınlanan haberler ve içeriklerine bakarsak cevap veremeyecek kadar yoğun değiller.Ben kötüleme yapmadım başıma gelen ne ise onu anlattım sadece.

Ahmrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ben birkaç kere mail attım geri dönmediler.Telefonla aradığımda ise açan kişi not aldım ileteceğim dedi ama haberi düzeltmediler bile.Cevap yazmak zorunda değiller diye bir yaklaşım olmaz olamaz.Zira bu şekildeki bir davranış iyi değildir.Yoğunluk noktasına gelirsek eğer bir günde yayınlanan haberler ve içeriklerine bakarsak cevap veremeyecek kadar yoğun değiller.Ben kötüleme yapmadım başıma gelen ne ise onu anlattım sadece.
Yoğunluğu sadece yayınlanan haberler ve videolar olarak mı görüyorsun arka planda bir sürü işleri var herkezin türlü türlü cevap yazmak zorunda değiller diye bir yaklaşım gayette olur maaşlarını sen mi ödüyorsun

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Lütfen konudan sapmayalım ve bir birimize kötü davranmayalım.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Yoğunluğu sadece yayınlanan haberler ve videolar olarak mı görüyorsun arka planda bir sürü işleri var herkezin türlü türlü cevap yazmak zorunda değiller diye bir yaklaşım gayette olur maaşlarını sen mi ödüyorsun
Maaşlarını ben ödemiyorum ama içerideki çalışmalarını bizzat gördün mü sen?Takipçileri ile ilgilenen bir teknoloji sitesi onlara cevap vererek kendini ilerletebilir.Benim takipçim soru sormuş cevap vermek zorunda değilim mantığı kurumsal hiçbir firma yada kuruluşa yakışmaz. Ayrıca verdiğin cevaptaki üslubuna dikkat edersen sevinirim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Gereksiz yere konu uzadığı için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...