SDN ye Yeni Tasarım Yarışması....

Bu konuyu okuyanlar

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Arkadaşlar Hepimizin bildiği gibi SDN yönetimi sitede önemli değişiklikler, Yeni teması ve Yeni şablonlarıyla üyelerin karşısına çıktı....

Forumda yeni temayla ilgili açılan başlıkları okuduktan sonra böyle bir konu açmayı uygun buldum Umarım Haddimi aşmıyorumdur :innocent:

Sizden isteğim arkadaşlar Sitemizin yeni temasında uygun bulmadığınız noktaları değiştirerek ya da baştan yeni bir tema ve şablonlarla yeni bir arayüz oluşturmak isteyenlerin çalışmalarını bu başlık altında sunmaları ve üyeler arasında bunlara oy verilmesi :D

Yöneticiler de bu temaları dikkate alacaklardır umarım !!!

:D:D

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu tema işi konuş konuş bitmez arkadaşım..
Benim yaptığımı sen beğenmezsin,Senin yaptığını ben beğenmem..Renk zevk meselesi anlayacağın...
Önemli olan verilecek olan Hizmet ve devamlılığı, Kullanılabilirliliği, Karşındaki insanı yormayışı, Birşey aradığı zaman insan sitenin içinde kaybolmayışı vs vs..
Önemli olan bu noktalarda aksaklık varsa o zaman böyle konu açmak yararımıza derim..

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Konuyu şimdiden açalım ki siteye ilkkez giren arkadaşlar sitenin karışık yerlerine veya anlamadığı yerlerini dolaştığında kafaları karışmasın tasarlanacak tema üyelerin de onayını alsın diye açtım konuyu

Üyeler kendi temalarını tasarlasınlar oylasınlar bakalım bu da bizim isteğimiz olsun abi yöneticilerden :D

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben renkten zevkten bahsediyorum sen oydan tasarıdan bahsediyorsun.Kolay gele...

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
en çok hangi renk hangi zevk üstün biz de onu bulmaya çalışıyoruz zaten arkadaşım

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ana sayfa değil de, forum için düşünebiliriz.

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet forum değişse bence de güzel olur.şöyle orjinal bi şey

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Valla forum içinde bence bir değişikliğe gerek yok.. Bu şekil gayet sade, göz yormayan bir temamız var diye düşünüyorum.. Çok parlak ve farklı renkler gece kullanıcıları için göz ağrılarına neden olacak sanırım.. Yada sadece benim :)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
işte arkadaşlar benim düşüncem mesela her üye giriş yaparken kendi istediği bi temayı seçsin o temayla kullansın forumu düşünsenize güzel olmaz mı ?

Mesela Üye girişi yapıyosunuz girişte hangi temayı kullanmak istiyorsunuz diye bi sayfa ve yanında da temalar isteğinize göre temaları değiştirebiliyorsunuz sizce de güzel olmaz mı ? :D

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
benim düşüncem forum için parlak ekran kişinin gözünü yorar hatta kör bile edebilir beyaz fon artık kaldırılmalı en iyi örnek için çıplak gözle güneşe bakılmaz örneği verilebilir veya anasayfaya bakabilirsiniz :D böylece ne demek istediğimi anlayabilirsiniz :D bence alt fon komple siyah yazılarda açık gri olabilir

malware_17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gmail hesabı bir tema anlayışı yani...

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
hiçde kötü olmaz değişmesi ben bakıyım bi yapabilirsem güzel bişley yollarım

Serkannd

Müdavim