SDN ye önerileriniz dikkate alınıyor mu?

SDN'ye önerileriniz dikkate alınıyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    59

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Ben sdn de olduğum süre zarfında bir çok kez ziyaretçilerin isteklerine ve önerilerine şahit oldum.

Uygulamaya geçirilen önerileriniz var mıdır?
Sizce dikkate alınıyor mu öneriler ve istekler?

Evet arkadaşlar..Herkes oy kullanırsa bir sonuca varabilir anketimiz.

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Vala bi çok öneri yaptık ama sonuc cıkmadı :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Alınıyor bazen..:)

Durmusalican87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
daha bi öneri yapmadım yapanlarada rastlamadım yeni takılıyorum siteye ama başarılı bi site öneri yapmaya gerek yok modaröterler biraz daha ilgilensin yeter...

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence bir şık daha eklenmeli ikisininde ortası olan..

*efsane*

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya bu reklamlar konusunda çok öneri geldi ama bir değişiklik göremedim yinede kendileri bilir

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
valla hiç önerim olmadı.şıklarda da kararsızlar için bir şık olmadığı için hayır ı işaretledim :)

Durmusalican87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya bu reklamlar konusunda çok öneri geldi ama bir değişiklik göremedim yinede kendileri bilir

Reklamlar konusunda açıklama yaptılar ve haklılarda o kadar şeyin parasını nasıl karşılıcaklar bu tıklamalar olmazsa üyelik paralı olsa dahamı iyi olur senin için ne kadar para verebilirsin yada yardım edebilirsin shift deleteye hiç o zaman reklam koymak gayet normal ve dikakt çekmek zorundalar emek veriyolar ve emeklerinin karşılıgınıda almak zorundalar ha emekleri bizlerin siteye girip destek vermemiz bunuda unutmayalım herkese saygılar emek verilen herşeyin arkasındayım...;)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
Koca sitenin tasarımı değişti, gündem kategorisi ve magazine siz istediniz diye sınır getirildi. Reklam yapan insanlar istemediniz gördüğümüzü şutluyoruz, biraz daha esneklik istediniz esnek yönetim gösteriyoruz.. Benim eski halimi bilenler bilir bir de şimdiye bakın mesela.. Nerde o eski kötü adam?.. Sizler için kasıyoruz arkadaşlar. Kolay değil bazı şeyler.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bence bir şık daha eklenmeli ikisininde ortası olan..

inan o dediğin şıkkı ekleseydim şuan en çok o işaretlenmiş olurdu.Ve anketin sonucu kocaman bir kararsızlık olurdu:)

Bir de pesimist görevli biri olarak açıklamalar yapmış.Açıklamalar gayet mantıklı ve somut.Teşekkürler ilginiz için.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Site yönetimiyle uygun görüşte ise evet alınıyor.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Bende yeni sayılırım öneri yapmadım ama site yönetimi işini yapıyor gerçekten... ;)

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Şimdiye kadar bir öneride bulundum, ona da olumlu yada olumsuz bir karşılık alamadım, yani cevabım HAYIR

needforspeed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Önerileri dikkate almasalardı tasarım değişmezdi.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Koca sitenin tasarımı değişti, gündem kategorisi ve magazine siz istediniz diye sınır getirildi. Reklam yapan insanlar istemediniz gördüğümüzü şutluyoruz, biraz daha esneklik istediniz esnek yönetim gösteriyoruz.. Benim eski halimi bilenler bilir bir de şimdiye bakın mesela.. Nerde o eski kötü adam?.. Sizler için kasıyoruz arkadaşlar. Kolay değil bazı şeyler.

En güzel açıklamayı yapmışsın :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Şimdi bir Nasreddin Hoca fıkrası aklıma geldi. Hani çocuğu eşeğe bindiriyor, sen niye yürüyorsun diyorlar. Kendi biniyor, çocuğu niye yürütüyorsun diyorlar. Öyle devam eden bir fıkraydı.
Sonuç olarak herkesin istediği yapılan bir ortamda kaos hakim olur.

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İşte anketin kaderini değiştiren eşitliği bozan oyu kullandım :D Evet'i seçtim.

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bir çok tanıdığım öneride bulundu daha dikkate alınmayı geçtim okunduğunu sanmıyorum....

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Şimdi bir Nasreddin Hoca fıkrası aklıma geldi. Hani çocuğu eşeğe bindiriyor, sen niye yürüyorsun diyorlar. Kendi biniyor, çocuğu niye yürütüyorsun diyorlar. Öyle devam eden bir fıkraydı.
Sonuç olarak herkesin istediği yapılan bir ortamda kaos hakim olur.

Önerilerin dikkate alınması,önerinin hayata geçirilmesi anlamına gelmez.
Olumlu veya olumsuz geri dönütler dikkate alındığının göstergesi olur.

Bu sebepten yorumuna katılmıyorum.Ama tabiki saygı duyuyorum

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bu soruya cevap vermeden önce bazı şeyleri yeniden hatırlamakta fayda var;

Biz, bir yayıncı kuruluşuz. Yani işimiz, okurlarımıza içerik sağlamak.

Alım satım yapmayan bir kuruluş olduğumuz için tek hedefimiz sizler, yani okur konumunda olan kişiler. O nedenle kimse kendi ayağına kurşun sıkmak istemeyeceğinden dolayı, hizmet ettiğimiz kişilerin isteklerini dikkate almak, değerlendirmek ve gerekenleri yapmak bizim en önemli görevimiz.

Uygun yollarla ulaştırılan her türlü öneriyi mutlaka değerlendiriyoruz. Bizleri tanıyanlar, sitemizin nereden nereye geldiğini düşündükleri zaman bu görüşe destek vereceklerdir.

Bu sorunun sorulması, bize önerilen görüşlerin hayata geçirilmemesi konusunda demek ki bir şeylerin aksak ilerlediğini ortaya koyuyor. Bunun nedenlerini, ekibim adına değil de kendi şahsım adına cevaplayacak olursam şunları söyleyebilirim;

Yenilenme ve önemli bir değişim aşamasındayız. Mesaimizin çoğunu, sizlere çok daha hızlı ve güvenli bir internet sitesini barındıracak bir altyapı vermek için harcadık geçtiğimiz aylarda. Şükürler olsun bu, başarıldı.

Şimdi de işin görünen kısmında çalışmalar yapıyoruz. Tasarımımız, istekler üzerine reklam yoğunluğundan azaltıldı, sadeleştirildi. Ancak sadeleştirme konusunda biraz abarttık ve şimdi de yine sizden gelen öneriler doğrultusunda gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

Ekibimize katılan yeni arkadaşlarımız oldu. Bu arkadaşlarımızın oryantasyonu ve sizlere hizmet verebilecek hale gelmesi için de önemli çalışmalarımız var şu anda.

Son bir hatırlatma da şu olabilir; 57 bin üyesi olan bir internet sitesiyiz. Üye sayımızdan daha fazlası da bizi ilgi ile izliyor ve görüşlerini formlar üzerinden bize ulaştırıyor. Ofisimizde 7 kişi mevcut. Ofisimizde çalışan kişi kadar bir de dışarıdan bize destek veren editörlerimiz ve moderatörlerimiz var.

Bu kadar kalabalık bir kitleye hizmet etmek ve önerileri değerlendirip yürürlüğe geçirmek için gereken insan kaynağımız yeterli olmasa da biz elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Ofisimizin kapanma saati genelde gece 02:00'dır. Sabah 08:30'da ise yeniden ofisimizde oluyoruz. Bir ayın en az 1 haftası ise ofiste sabahlıyoruz. Bu şartlar altında çalışarak sizlere çok daha güzel ve faydalı bir site sunmak için çabaşıyoruz.

Tabi usül de çok önemli değerli arkadaşlar.

Genelkurmay eski başkanımızın gündeme getirdiği bir dörtlük var;

Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var
Lakin;Bir lafa bakarım laf mı diye,
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?

Özetlemek gerekirse;

Tüm ekibimiz sizlere hizmet etmek için çalışıyor. Önerileriniz bizler için çok önemli. Sizler için ne kadar faydalı bir site yaparsak biz de o kadar mutlu oluruz. O nedenle hem önerilerinizi hem de ilgi ve desteğinizi eksik etmeyin lütfen.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
O kadar yazdığım şeyden sonra anladığın buysa, diyecek sözüm yok zorhak.

Anlayışın için teşekkürler.

leylak

Doçent
Reaksiyon puanı
4
sanirim öneriler dikkate alinmasa bugün bu kadar cok üye online olmazdi..demek bisiler varda o yzden herkes burda cogu zamanini geciriyor ;)

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
önerilerimizin dikkate alındığını düşünüyorum.

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu soruya cevap vermeden önce bazı şeyleri yeniden hatırlamakta fayda var;

Biz, bir yayıncı kuruluşuz. Yani işimiz, okurlarımıza içerik sağlamak.

Alım satım yapmayan bir kuruluş olduğumuz için tek hedefimiz sizler, yani okur konumunda olan kişiler. O nedenle kimse kendi ayağına kurşun sıkmak istemeyeceğinden dolayı, hizmet ettiğimiz kişilerin isteklerini dikkate almak, değerlendirmek ve gerekenleri yapmak bizim en önemli görevimiz.

Uygun yollarla ulaştırılan her türlü öneriyi mutlaka değerlendiriyoruz. Bizleri tanıyanlar, sitemizin nereden nereye geldiğini düşündükleri zaman bu görüşe destek vereceklerdir.

Bu sorunun sorulması, bize önerilen görüşlerin hayata geçirilmemesi konusunda demek ki bir şeylerin aksak ilerlediğini ortaya koyuyor. Bunun nedenlerini, ekibim adına değil de kendi şahsım adına cevaplayacak olursam şunları söyleyebilirim;

Yenilenme ve önemli bir değişim aşamasındayız. Mesaimizin çoğunu, sizlere çok daha hızlı ve güvenli bir internet sitesini barındıracak bir altyapı vermek için harcadık geçtiğimiz aylarda. Şükürler olsun bu, başarıldı.

Şimdi de işin görünen kısmında çalışmalar yapıyoruz. Tasarımımız, istekler üzerine reklam yoğunluğundan azaltıldı, sadeleştirildi. Ancak sadeleştirme konusunda biraz abarttık ve şimdi de yine sizden gelen öneriler doğrultusunda gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

Ekibimize katılan yeni arkadaşlarımız oldu. Bu arkadaşlarımızın oryantasyonu ve sizlere hizmet verebilecek hale gelmesi için de önemli çalışmalarımız var şu anda.

Son bir hatırlatma da şu olabilir; 57 bin üyesi olan bir internet sitesiyiz. Üye sayımızdan daha fazlası da bizi ilgi ile izliyor ve görüşlerini formlar üzerinden bize ulaştırıyor. Ofisimizde 7 kişi mevcut. Ofisimizde çalışan kişi kadar bir de dışarıdan bize destek veren editörlerimiz ve moderatörlerimiz var.

Bu kadar kalabalık bir kitleye hizmet etmek ve önerileri değerlendirip yürürlüğe geçirmek için gereken insan kaynağımız yeterli olmasa da biz elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Ofisimizin kapanma saati genelde gece 02:00'dır. Sabah 08:30'da ise yeniden ofisimizde oluyoruz. Bir ayın en az 1 haftası ise ofiste sabahlıyoruz. Bu şartlar altında çalışarak sizlere çok daha güzel ve faydalı bir site sunmak için çabaşıyoruz.

Tabi usül de çok önemli değerli arkadaşlar.

Genelkurmay eski başkanımızın gündeme getirdiği bir dörtlük var;

Suskunluğum asaletimdendir
Her lafa verilecek bir cevabım var
Lakin;Bir lafa bakarım laf mı diye,
Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?

Özetlemek gerekirse;

Tüm ekibimiz sizlere hizmet etmek için çalışıyor. Önerileriniz bizler için çok önemli. Sizler için ne kadar faydalı bir site yaparsak biz de o kadar mutlu oluruz. O nedenle hem önerilerinizi hem de ilgi ve desteğinizi eksik etmeyin lütfen.

bundan uzunca bir süre önce webmaster arkadaşa uzunca bir özel mesaj atmıştım.Hem temenni hemde acizane bir teklifti içeriği.Olup olamayacağına dair de ufaktan bir soru mahiyetindeydi.webmaster arkadaşın işlerinin yoğun olduğu düşüncesiyle belki dedim geç cevap yazabilir.Ancak hala ne cevap var ne de en ufak bir geri dönüş mesajı.Hlabuki uslübumuzda adaba uygundu mesajımızda.Pek dikkatte alınmadı herhalde ki umursamadan silme tuşuna basıldı.Veya daha da kötüsü okundu ama bir cevap dahi yazılmadan gönderildi çöplüğe.
İlk mesaj hüsranımı ise daha mesaj sayım 30 lardayken troy a attığımda yaşamıştım.

Bir soru sorduğumda bana tek geri dönen alengirli olmuştur saolsun(yanlız bir kez özel mesaj attım).Birde amesfaya yazdıklarım mutlaka geri döndü olumlu veya olumsuz.

O yüzden artık forumun ne olduğuna veya bizimde acizane ne katabileceğimze dair çok fazla düşünmez oldum.

Forumun daha iyi yerlere gelebilmesi dileğiyle...

Not:Bu 57000 üyenin yüzde kaçı aktif kullanıcı öğrenmemiz mümkün mü???

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
tabi canım %100000 katılıyorum;)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bu konuyu tekrar gündeme taşımak istedim.Bakalım eğilim ne yönde..