Sdn uzmanlari ltf. Yardim

Bu konuyu okuyanlar

selweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın SDN Uzmanları sizlerden bir ricam olcak.
En dandik klavyelerde bile multimedya özelliği olarak hoparlörün sesini açıp kapatabilme tuşları bulunurken yeni aldığım klavyede (dikkatsizliğim sonucu farkedemedim) bu tuşlar yok.
Başka görevler yapan multimedya tuşları var aceba bu tuşların görevlerini bilgisayarın hoparlörlerini açıp kapatmak için kullanabilir duruma getirebilirmiyim.
Lütfen bilenler ilgilensin Şimdiden Teşekkürler.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Sayın SDN Uzmanları sizlerden bir ricam olcak.
En dandik klavyelerde bile multimedya özelliği olarak hoparlörün sesini açıp kapatabilme tuşları bulunurken yeni aldığım klavyede (dikkatsizliğim sonucu farkedemedim) bu tuşlar yok.
Başka görevler yapan multimedya tuşları var aceba bu tuşların görevlerini bilgisayarın hoparlörlerini açıp kapatmak için kullanabilir duruma getirebilirmiyim.
Lütfen bilenler ilgilensin Şimdiden Teşekkürler.
Hoperlörü açıp kapatmak değilde, sesini tamamen kısma (mute) ya da açma işlemlerini yapabilirsin.

selweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hoparlörü açıp kapatmayı istemiyorum sadece sistemin sesini açıp kapatmayı istiyorum. ses ayarlarından açıp kapatabiliyoruz ya onu klavyeden yapmak istiyorum.

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Eger klavyede o tuş yoksa yapamazsın. Belki klavyenin tuşlarının görevini degişebilirsin. googldan işine yarayacak program bulabilrsin.

selweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte google dan o programı bulamadım sizden o tuşların görevini değiştirebileceğim programı istiyorum. ismini bilen varsa yarzsın lütfen..

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Araştırdım ve superkeys diye bir program var burdan baka bilirsin.

selweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yazıkki bu program işe yaramadı Crırmc bu program klavye tuşlarının yerine başka tuş atama gibi bir görev yapıyor bu benim klavyemdenki multimedya tuşlarını tanımıyıor hem tanısa bile windows un ses seviyesini nasıl değiştirebilirki bu program.

CrIrMC

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Elimden gelen bu yardım edemedigim için kusurabakma

selweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yokmu bu konuda başka bilgisi olan???

selweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hoparlörlerim bilgisayarımdan uzakta ve müziğin sesini açıp kapatmak için her defasında windows ses denetimni açmak zorunda kalıyorum Yokmu derdime bir çare........