SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Aslına bakarsaniz beyinsiz adam bunlar beyin olsa böyle yapmazlardi , nede olsa özgürlük demokrasi yok , ülkemiz de sonra dan bu şahıslari da millete sevdirmeye çalışanlar yokmu onlar nasıl bir adam acaba merak ediyorum..

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ATASÖZÜ:
İşleyen demir pas tutmaz..

Siz durmaya devam edin.. Durarak ne kazandıracaksanız.. Zaten yeterince paslanmışsınız..

Gezi diye işe başlayanlar direk başbakan karşıtı olup çıkıverdiler..

Reaksiyon puanı
0
Bu millet sizin zihniyetinizi yarım asırdan fazladır taşıyor,sizde bi zahmet taşıyı verin :) (Bende yapmayım hayvan yakıştırması)

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Mustafa Kemal Atatürk attan düşüp kaburga kemiğini kırmıştır ve kendisi at sırtında yetişmiş Osmanlı subayıdır .
Ve bu bir kazadır. Her at binen insanın başına gelebilecek bir kazadır bu.

İnsanların yaptıkları kazayla alay edeceğinize yürüyen merdivene ters binen önderinize beyin nakli yaptırın :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
:) Bizimkiler at kadar asil değil, başka bir hayvan yakıştırması yapmak istemiyorum :)

Sizinkılerin nasıl bir hayvan olduğunu Halk gördü o yuzden gözü açıldı milletin doğru diyon sıfat bulamadık

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ATASÖZÜ:
İşleyen demir pas tutmaz..

Siz durmaya devam edin.. Durarak ne kazandıracaksanız..

İşlerine gelen atasözleri belli üstad :)

Bu millet sizin zihniyetinizi yarım asırdan fazladır taşıyor,sizde bi zahmet taşıyı verin :) (Bende yapmayım hayvan yakıştırması)

Verilecek örneğe yazık olur :D

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Mustafa Kemal Atatürk attan düşüp kaburga kemiğini kırmıştır ve kendisi at sırtında yetişmiş Osmanlı subayıdır .

İnsanların yaptıkları kazayla alay edeceğinize yürüyen merdivene ters binen önderinize beyin nakli yaptırın :D

Bence burda bir hata yapıyorsun burda bu olayları savunanlar bir partiyi desteklemiyor şahsen ben kendi adıma öyle konuşurum.

Reaksiyon puanı
0
Onların DURARAK bu ülkeye verdiği 100 trilyonluk (eski para) zararı biz ÇALIŞARAK karşılıyoruz...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

Görmezler toprak sölemeseydın keske :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Evet duruyor yalan olsa çoktan kalkardı o resim https://www.facebook.com/umitozdag/photos_stream

Bu görsel düzmece bile olsa ooo akpliler bunları hiç bilmiyormuş gibi tepki vermesi daha enterasan ne çabuk unutmuşlar seçimlerde aldıkları makarnaları kiler market çeklerini çevremde 50₺ oyunu satmış insanlar bile var.

Bunlarda yalandır canım.

Hangi provakayonu neyin ispatıyla çürüttün gerçekleri söylemek ne zamandan beri provakayson oldu. İnsanlara solcu yaftası vurmak bir şeyi çürütmek demek değildir.

Sevgili başbakanın bölücülükten ceza almış diyorum. Ziya Gökalp'in şiirini okumuş diyorsun ama nerede ne amaçla okumuş ta ceza almış söylemiyorsun.

BOP projesi için terör sorununu kürt sorunu haline getirip bizi bölmeye çalışıyor diyorum kelime oyunu diyorsun. Asıl körü körüne kim bağlanmış belli.

Reyhanlıda olay oldu yayın yasağı, taksimde olay çıktı yayın yasağı, Allah için televizyonları medyayı sansürlemeyi iyi beceriyorlar.

Gene solcu yaftası çakarsın ama şehitlerin hesabı bu tarafta olmazsa öte tarafta sorulur bunlardan.

https://www.facebook.com/photo.php?v=410538689061975&set=vb.100003175412697&type=2&theater

Yedi kurşun dile kolay.

Redfoks Ümit Özdağ ın resmi face sayfası o değil. Burası https://www.facebook.com/mhpumitozdag?ref=ts&fref=ts

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Sizinkılerin nasıl bir hayvan olduğunu Halk gördü o yuzden gözü açıldı milletin doğru diyon sıfat bulamadık

Bir o kadar uysal, bir o kadar sadık, deh deh deh deh deh deh deeeh :)

Sırtında taşıyan biz değiliz :)

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Konuyla ilgili sürekli olarak bir partinin liderine vs laf sokuluyor da hiç umursamıyorum çünkü o partilerden hiç birini tutmuyorum.
Yine önderiniz gibi bir laf ediyorsun yorum yapmadan edemiyorum işte. Herhangi bir kişiyi önder olarak benimsemediğim için istediğin gibi laflar bana söyleyebilirsin.

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
10 sent Protestoları..

Brezilya son 20 yılın en büyük protesto gösterilerine sahne oluyor. Toplu taşıma ücretlerini protesto eylemleri, hükümet karşıtı gösterilere dönüştü. 20'den fazla şehirde 200 bin kişi sokaklarda döküldü. Brezilya sokakları tarihinin en önemli protestolarına şahitlik ediyor. Toplu taşıma ücretlerine 10 sentlik zam yapılmasıyla başlayan protestolar tüm ülkeyi sardı.

Sayıları 200 binleri bulan kalabalıklar şimdi bilet zammı yanında polis şiddetini, kamu hizmetlerinin yetersizliğini ve 2014 Dünya Kupası turnuvası için yapılan aşırı kamu harcamalarını protesto ediyor.
"HALK UYANDI, BREZİLYA DEĞİŞİYOR"
Göstericilerin dilindeki slogan ise her kentte aynı… “Halk uyandı, Brezilya değişiyor”
Çoğunlukla sosyal medya üzerinden örgütlenen göstericiler Sao Paolo, Rio de Janeiro, Belo Horizonte ve Brezilya gibi şehirlerde yolları kapattı.
En büyük gösteriler 65 bin kişinin bir araya geldiği Rio’da yaşandı.
100 binlerce kişinin katıldığı gösterilerde polis, göstericilere biber gazı ve plastik mermilerle müdahale etti.
Başkent Brasilla'daki eylemde 200 kadar göstericinin ulusal meclis binasının çatısına çıkmasına polisin müdahalesi sert oldu.
Belo Horizonte'de ise 20 bin gösterici toplandı. Polis, göstericilerin Nijerya-Tahiti maçının oynandığı Mineirao Stadı'na girişini engellemek için biber gazı ve plastik mermiyle müdahale etti.

İsteyene bahane çok.. Bizde ağaç dediler Brezilya'da bilet fiyatları...

Kaynak

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Niye canım göz var nizam var. Niye kabul etmesin. Facede ben en az 4-5 tane fake sayfa gördüm. Yanlış sayfa verdiyse hatasını düzeltir bişey yok bunda.

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bence burda bir hata yapıyorsun burda bu olayları savunanlar bir partiyi desteklemiyor şahsen ben kendi adıma öyle konuşurum.

Yorumunu görmeden yorum yaptım.
Bende aynısını düşünüyorm.
Ama karşıt görüş bir partiye mensup olduğundan sürekli olarak eylemdekileri de yok chp, tkp, bdp, mhp gibi partilere vakıfmışız gibi davranıyorlar. Anlam veremiyorum. Oraya giden çoğu insan da herhangi bir partiye mensup olmadığını yüzlerce kez söyledik. Acıları var dinmiyor.

goki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;Y0hict4m2ws]http://www.youtube.com/watch?v=Y0hict4m2ws[/video]

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Konuyla ilgili sürekli olarak bir partinin liderine vs laf sokuluyor da hiç umursamıyorum çünkü o partilerden hiç birini tutmuyorum.
Yine önderiniz gibi bir laf ediyorsun yorum yapmadan edemiyorum işte. Herhangi bir kişiyi önder olarak benimsemediğim için istediğin gibi laflar bana söyleyebilirsin.

O mesaj yerine ulaşmıştır @IuTKuI
Sen o şahsı önder olarak lider olarak kabul etmiyorsan üzerine alınma.
Aslında anlatılmak istenen ; bir kazayı aşağılayıcı sebep olarak görmeleri ve bunu bir arguman gibi resimleyip dalga geçmeleri.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yorumunu görmeden yorum yaptım.
Bende aynısını düşünüyorm.
Ama karşıt görüş bir partiye mensup olduğundan sürekli olarak eylemdekileri de yok chp, tkp, bdp, mhp gibi partilere vakıfmışız gibi davranıyorlar. Anlam veremiyorum. Oraya giden çoğu insan da herhangi bir partiye mensup olmadığını yüzlerce kez söyledik. Acıları var dinmiyor.
Ben genelde yorumlara bakıyorum tamam AKP ye karşı bir eleştiri hoşnutsuzluk var ama karşı tarafta dediğin gibi sanki onları destekliyormuşuz gibi onun üzerinden konuşuyor. Yanlışım varsa düzeltin

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Onların DURARAK bu ülkeye verdiği 100 trilyonluk (eski para) zararı biz ÇALIŞARAK karşılıyoruz...

Hocam şu 100 trilyonu bir izah etsen :) Başbakan gibi işine gelince 6 sıfır atıp, işine gelince abartmak büyük göstermek amaçlı 6 sıfır ekliyorsun sende bakıyorum.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bayrak yakan şahıs da gözaltında

Ankara'daki eylemde bayrak yakan kişi gözaltına alındı.

Sabah saatlerinde Gezi Parkı olaylarında provokasyon yapan illegal örgütlere yönelik operasyon düzenlendi. Ankara'daki operasyonda 26 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan isimlerden birisi de Türk bayrağını yakan Mazlum D.

Gezi Parkı olaylarında ortalığı birbirine katan illegal örgüt mensuplarına şafak baskını düzenlendi. Sabah saatlerinde Ankara'da 26 ayrı adrese eş zamanlı baskın yapıldı.

O operasyonlarda DHKP-C, Marksist Leninist Komünist Partisi ve Türkiye Komünist İşçi Partisi başta olmak üzere sol terör örgütlerine üye olan 26 kişi gözaltına alındı.

O isimlerden birisi de Ankara'da Türk Bayrağını yakan grubun içerisinde bulunan Mazlum D. idi. Devrimci Sosyalist İşçi Hareketi üyesi olan bu isim, Eryaman'daki evinde polis ekipleri tarafından yapılan aramanın ardından gözaltına alındı.

O PROVOKASYONU TRT HABER EKRANA GETİRMİŞTİ

Mazlum D. herkesi ayağa kaldıracak bir provokasyon gerçekleştirmişti. 31 Mayıs akşamı Ankara'da Türk bayrağını ateşe vermişti.

Bu provokasyonu TRT Haber ekranlara taşımıştı. Ankara'da gözaltına alınan 26 kişi terör örgütü üyesi olmakla suçlanıyor.

Sorgularının tamamlanmasının ardından da Özel Yetkili Savcılığa sevk edilmeleri bekleniyor.

Dolapdere bir iki, bir iki kalkıyor :D

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Sırtında taşımıyorsunuz ama kuzu gibi de dediğini yapıyorsunuz. (Kuzu dedim alınma :)

:) Şimdi madem konuyu buraya getirdin, samimi bir şekilde her istediğini yapan kim diye düşünmeye davet ediyorum seni.(alınmaman için kuzu fln demiycem)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68

1011079_577962402248276_1096309942_n.jpg

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Hocam şu 100 trilyonu bir izah etsen :) Başbakan gibi işine gelince 6 sıfır atıp, işine gelince abartmak büyük göstermek amaçlı 6 sıfır ekliyorsun sende bakıyorum.

Kilometre kareyi metre kareye çevirme hesabını öğrenebildiniz mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...