SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Cevabı da Kuran-ı Kerim versin.

(Onlar öyle sapıklar ki, yeryüzünde fitne ve fesat çıkarırlar.) [Bekara 27]

(Onlara; "Yeryüzünde fitne fesat çıkarmayın" dendiği zaman, "Biz ancak ıslah edicileriz" derler.) [Bekara 11]

(Fitne çıkarmak adam öldürmekten daha kötüdür.) [Bekara 217]

(Onlar yeryüzünde bozgunculuğa koşarlar; Allah ise bozguncuları sevmez.) [Maide 64]

(Yeryüzünde fitne fesat çıkaranlara lanet olsun.) [Rad 25]

(Kalblerinde eğrilik olanlar, fitne çıkarmak için, âyetleri kendilerine göre yorumlar.) [Al-i imran 7]

bunu paylaşayım da bir kaçı görür belki
inandığı halde (islama) gaza gelende çok...

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Polis bu kadar karıştırmasaydı bu olaylar büyümezdi bu kadar çok sert insanlara yapılmayacakları uyguladılar! Askerlerin bir çoğu eminim buna çok tepki gösterdi hayvanlara bile bu şekilde davranılmaz Askerler gerçekten bu ülkenin evlatları diğerlerini bilmiyorum.

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Siz birde bu sabah görmeliydiniz.

Adamlar metro girişlerinde, özürlülerin asansörlerini yakmış. Görünce kan beynime sıçradı.

Özürlü asansörlerini yakmışlar var mı ötesi ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Biz demokrasi diyoruz, siz hala savaş diyorsunuz. Pes.

Bu kadar nasıl eminsiniz? Kim yakmış oraları? Nereden biliniyor bu kesin bilgi.

O metro da neler oldu neler. İçeri gaz bombası atılıp, sonra kapıları açtık dediklerine çıkan herkese tekme tokat girişenler de ruhlardı.

Bu söylemim yakılma olayını hafife aldığım için değil, belirtmek istedim.

Reaksiyon puanı
10,325
Hocam senin gibi herkes böyle sakin dursa herşey güzel olcak ama olmuyor heycanı seven bir milletiz umarım düşündüklerim cıkmaz umarım bu olay halk arasında sokaklara taşımaz şited sonu hiç iyi olmaz bir an önce bitse iyi olur zaten bunca yıl cekmiş bir o kadar yıl daha cekeriz fakirliği fukarılığı ama kardeş kanı dökülmesin istediğim kırılan cam cerceve demir yerine getirilir ama bir can geri aslan gelmez

Aytunç Altındal perdenin arkasını da görebilen çok önemli bir adamdır, söylediklerini şu linkten izlerseniz birçok şeyin farkına daha net olarak varabileceğimizi zannediyorum.

http://www.ahaber.com.tr/webtv/videoizle/gezinin-perde-arkasi

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
943777_370235693075993_1567005985_n.jpg

945045_370242436408652_1532486412_n.jpg

935614_370242556408640_2143674592_n.jpg

296212_370242569741972_436683125_n.jpg

968942_370242609741968_882545192_n.jpg

580292_370242976408598_305368532_n.jpg

971883_370243046408591_2069598405_n.jpg

8877_370243093075253_771672479_n.jpg

395182_370243126408583_1535362903_n.jpg

249026_370243203075242_397705706_n.jpg

970399_370243253075237_223307820_n.jpg

946911_370243473075215_1136529345_n.jpg

944479_369994689766760_250725518_n.jpg

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Siz birde bu sabah görmeliydiniz.

Adamlar metro girişlerinde, özürlülerin asansörlerini yakmış. Görünce kan beynime sıçradı.

Özürlü asansörlerini yakmışlar var mı ötesi ?

Biz demokrasi diyoruz, siz hala savaş diyorsunuz. Pes.

ALLAH o provokatörlerin bin türlü belalarını versin.. İstanbul'daki sıradan geçebilecek bir eylemin Ankara'daki merdivenlerle ne alakası varsa..

Kimse demokrasiymiş,hakmış vs.. laf ebeliği yapmasın. Verilen zararlar hepimize veriliyor. Bırakın artık provokasyonlara aldanılmasın ve bitsin şu terörizm..

10 ay sonra seçimde görüşelim..

kgt1453

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yanlış bulduklarını eleştirmekte özgürsün ama cevap veriyorum diye de kızma.

Otubus yaktilar deniyor yok kendi cekti otobuscu diyorsun. Yanan otobusleri arabalari gosteriyorlar bu seferde mal candan onemli mi diyorsun.

Candan hicbirsey onemli degil ama mal canin yongasi. O insanlar paeayu kolay mi buldular. Neden kabul etmiyorsun olayin yonu degisti. Otobus araba yaktilar camlari kirdilar yagmaladilar adinada direnis dediler. Sen hala bunlari destekliyorsun.

Biz fasist diktaci degiliz ama yapilan zulumude goruyoruz. Sen de gor.

Reaksiyon puanı
10,325
bunu paylaşayım da bir kaçı görür belki
inandığı halde (islama) gaza gelende çok...
@storm61 Allahın ayetlerine inanan, bilen ve saygı gösteren hiçbir vatan evladı o korkunç tahribatları asla yapmaz. onların ne ALLAH ile, ne onun mukaddes kitabı ile bir bağı, bağlantısı olamaz, yoktur da.

yanlış anlaşılmasın, ben bunları o gezi parkı eylemine katılanlar için söylemiyorum, tahribat yapan, ortalığı ateş yerine döndürerek milleti milyarlarca lira zarara sokan kişilerden bahsediyorum.

Allah ile, onun kitabı ile bağı olan, saygısı olanın milletin malı ile, canı ile, zarar ve ziyan ile zaten ilişkisi olmaz, olamaz.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bu kadar nasıl eminsiniz? Kim yakmış oraları? Nereden biliniyor bu kesin bilgi.

O metro da neler oldu neler. İçeri gaz bombası atılıp, sonra kapıları açtık dediklerine çıkan herkese tekme tokat girişenler de ruhlardı.

Bu söylemim yakılma olayını hafife aldığım için değil, belirtmek istedim.

Hata bende, arabayı durdurup yakılmış asansörlerin fotoğrafını almalıydım.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Otubus yaktilar deniyor yok kendi cekti otobuscu diyorsun. Yanan otobusleri arabalari gosteriyorlar bu seferde mal candan onemli mi diyorsun.

Candan hicbirsey onemli degil ama mal canin yongasi. O insanlar paeayu kolay mi buldular. Neden kabul etmiyorsun olayin yonu degisti. Otobus araba yaktilar camlari kirdilar yagmaladilar adinada direnis dediler. Sen hala bunlari destekliyorsun.

Biz fasist diktaci degiliz ama yapilan zulumude goruyoruz. Sen de gor.

İşin başında halka karşı yapılan zulmu gözmezden gelerek polise alkış tuttunuz, az bile dediniz. Bırak benimde gözlerim azcık körelsin, canımız vicdanımız yandı anlamıyormusun.

Ben ordaki provokatörleri hiçbir zaman savunmadım, paylaştığım tüm resimler yazılar şiddet içermeyen, içinden insan duygu vicdan barındıran türdendi.

ironicus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

(Onlara; "Yeryüzünde fitne fesat çıkarmayın" dendiği zaman, "Biz ancak ıslah edicileriz" derler.) [Bekara 11]

(Onlar yeryüzünde bozgunculuğa koşarlar; Allah ise bozguncuları sevmez.) [Maide 64]

(Kalblerinde eğrilik olanlar, fitne çıkarmak için, âyetleri kendilerine göre yorumlar.) [Al-i imran 7]

Konuya bu açıdan yaklaşarak durumu çok farklı ve tehlikeli bir bölgeye çekiyorsunuz...Çünkü herkes şunu bilir ki Hz.Muhammed'in Hadisleri ile Kuran çelişmez!.......sizinle burda "Din" konusunda tartışmayacağım...

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Konuya bu açıdan yaklaşarak durumu çok farklı ve tehlikeli bir bölgeye çekiyorsunuz...Çünkü herkes şunu bilir ki Hz.Muhammed'in Hadisleri ile Kuran çelişmez!.......sizinle burda "Din" konusunda tartışmayacağım...

Din tartışmaya açık değildir zaten!

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Pazar günü bir bakıyorsun, dev-sol, dev-genç, chp, tikko, dhkpc, pkk, bdp, vs.vs. elinde flamalarla politize edilmiş başka bir eyleme başladılar.
Onların yanlış yaptığını ben de savunabilirim, çünkü Twitter'da da yığınla afiş ney paylaşıldı, parti bayrağıyla gelmeyin diye.
Ancak buna rağmen yine de bunu bütün protestoya mal etmek yanlış.

Ben demokrasiden yanayım. Demokrasilerde yakıp yıkma yok!

Demokratik hakkını kullanırsın, gider şikayet edersin. Polisi, valiyi, başbakanı gider şikayet edersin. Polis kötü muamele yaptı, ceza almadan gitti... Bir üst mahkemeye git. Olmadı avrupa insan hakları mahkemesine git.

Bundan ötesi yok! Sen hak arıyorum diye kırıp dökemezsin.
Bak, 31 yaşındasın.
Allah için doğruyu söyle, bu dediğine, Dünya'da bir yerlerde adaletin olduğuna gerçekten kendin de inanıyor musun? :)

Vereceğin cevabı 2 kere düşünerek ver, ne cevap vereceğini bildiğimden, ikinci cevabım şimdiden hazır haberin olsun. :)
Ha şöyle. BDP' nin düşüncelerini destekliyorum de ona göre konuşalım.

Sen kendince gösterilen şiddet ve yıkımı es geçiyor olabilirsin, ben kime olursa olsun geçmiyorum. Hiçbir il binasına şuna, buna zarar vermeye hakkı yok göstericinin.

Polis aldığı emirle (ki bunda polisin bir kabahati yok, o sadece aldığı emri uygulamaya çalışır)
http://www.youtube.com/watch?v=XThjR-7F0io
bir baskın yaptı, ölçüsüz yaptığı için destek verdik.

Efendim politik insanlar yok, normal insanlar geldi eyvallah.

Pazar günü bir bakıyorsun, dev-sol, dev-genç, chp, tikko, dhkpc, pkk, bdp, vs.vs. elinde flamalarla politize edilmiş başka bir eyleme başladılar.

Ben demokrasiden yanayım. Demokrasilerde yakıp yıkma yok!

Demokratik hakkını kullanırsın, gider şikayet edersin. Polisi, valiyi, başbakanı gider şikayet edersin. Polis kötü muamele yaptı, ceza almadan gitti... Bir üst mahkemeye git. Olmadı avrupa insan hakları mahkemesine git.

Bundan ötesi yok! Sen hak arıyorum diye kırıp dökemezsin.

Kırıp dökmeye başladığında haklı değil, haksız olursun ve haksızsın!
Polis aldığı emirle (ki bunda polisin bir kabahati yok, o sadece aldığı emri uygulamaya çalışır)
Adam hala polisin emir kulu olduğunu savunuyor yaaa.
Şu kine bak, nefrete bak !

[video=youtube;XThjR-7F0io]http://www.youtube.com/watch?v=XThjR-7F0io[/video]

Senden şunu açıklamanı istiyorum.

Polisin görevi nedir?

Halkın güvenliğini sağlamaktır değil mi?

Yada öyle bir şey işte.

Kendimi ve benim düşüncemde olan bu insanları haksız yerine koyarak söylüyorum;

Farz et ki o videodaki polisin dövdüğü kişiler, marjinal grupların provokatör eylemcileri.

Polisin orada yapması gereken nedir?
Kelepçeyi eline takıp götürmek mi?

Yoksa orada olduğu yerde dövüp, kalçasına tekme atıp oradan uzaklaşmasını sağlamak mı?

Bunun cevabını istiyorum. Ne diyeceğini de az çok tahmin ettiğimden, yine haksız çıkacaksın büyük ihtimalle haberin olsun. :)

Bu arada, konuşmalarımıza dikkat edelim hakaret olmasın lütfen bakın tartışma çok iyi sürdürülebilir.

kgt1453

Asistan
Reaksiyon puanı
4
İşin başında halka karşı yapılan zulmu gözmezden gelerek polise alkış tuttunuz, az bile dediniz. Bırak benimde gözlerim azcık körelsin, canımız vicdanımız yandı anlamıyormusun.

Ben ordaki provokatörleri hiçbir zaman savunmadım, paylaştığım tüm resimler yazılar şiddet içermeyen, içinden insan duygu vicdan barındıran türdendi.

Bizim duygularimiz hislerimiz fikirlerimiz kimligi onemli degil mazlumdan yanadir. Sana cok cevap verildi. Coy sey soylendi. Artik susuyoruz.

Vakti geldiginde ne kadar adaletli ne kadar mazlumdan yana oldugumuzu gorursun. Ustelik agactaki yapragi dusurmeden yapariz bunlari...

Allah zulum gorenlere sifa sabir versin. O serefsizlerin de onlara destek olanlarin da belasini versin.

zihayat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır -Hz. Muhammed-

Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan milletler çökmek zorundadır
-Hz. Muhammed-

Zaten susmadık, verilmesi gereken mesajı fazlasıyla verdik. Ama artık yeter. Provokatörlerin oyununa gelmemek için, kendi ellerimizle ülkeyi büyük bir çıkmaza sokmamak için yeter. Demokrasinin hakim olduğu ülkelerde eylem yapılabilir dedik polisden biber gazı yedik, bizde öfkelendik ama eylemler amacını aşıp yanlış kişilerin, dış güçlerin oyuncağı haline gelindiğini gördüğümüz zaman durmasını, sakin kafayla düşünmesini bilmeliyiz. Tekrar söylüyorum ne kadar istemesekde bugün pkk ile bile barış yapılabilir ve eşkiya yurdu terk edebiliyorsa bizde kendi polisimizle barışabiliriz, hakımızı adalet önünde arayabiliriz.

Bugün cezalandırmanında bir yolu var seçimle sandığa gömmek. Başka yol yokmu arkadaş demeyin yok, seçime tüm partilerin katılabildiği gizli oy açık sayım sisteminin uygulandığı, her partinin seçim sandıklarında temsil edildiği, her fırsatta iktidarın muhalefete, muhalefetin iktidara yüklendiği bir Ülkede seçim sonucuna çok küçük itirazların dışında itirazın olmadığı, herkesin sonuçtan memnun olduğu bir ortamda iktidarı cezalandırmanın tek yolu seçimdir. Yani Tahrir'de oldu Türkiye'de neden olmasın düşüncesine kapılmanın bir anlamı yok. Tahrir farklı Taksim farklı. Mısır'da Mubarek'e muhalif davranamıyordun.

İktidar seçime gitse bu kez, bu olaylardan sonra daha fazlasıyla sandıktan çıkacaktır. İktidarı cezalandıralım derken kendimizi cezalandırıyoruz. Kaos ortamı hayal edenlerde şakşakcılık yapıyoruz. Onlar ülkeyi yakıp yıkarken biz eylem yaptık iktidar deviriyoruz sanıyoruz, öyle değil Ülkeyi bölme emelleri taşıyanlarla aynı kulvardayız.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
7448_584647524913180_915666756_n.jpg

Taksim Gezi Parkı eylemlerinde bir video da Fenerbahçeli taraftarlardan geldi. Bir grup sarı lacivertli takımın taraftarıyla polis arasında geçen diyalog internette izlenme rekorları kırdı.
Fenerbahçeli taraftarın, "Taksim Meydanı'ndayız, deli gibi biber gazı özlemi çekiyoruz, saatlerdir bekliyoruz neredesiniz acaba" demesi üzerine polisin, "Biber gazını atacağız bekleyin siz de orada bekleyin" diye cevap vermesi. İnternet sitelerinde hızla yayılıyor. Gençlerin polisle yaptığı bu diyaloglar kendi kameralarıyla saniye saniye kaydedildi.

http://www.haberler.com/biber-gazina-hasret-kaldik-neredesiniz-4694085-haberi/

• MUSA ÇAKIR:
    tipe bak yaa tipinde memenet yok elemanın bide polisle dalga geçiyor yazık...
  • BURAK:
    Yazık Yazık sözde polisi küçük düşürmeye çalışıyor ama zavallı mahlukat 155 polisi arayıp acaba polis mi orası diyor. Ne ilginç ? :D
  • ÇAĞLAR DUMAN:
    ne dıye polıs oldular o zaman alla alla tahrık etmıs ne güzel be ..ıı ozaman doğuda Molotof attıklarında nerdeydı o zaman bu polısler he nerdeydı..ne dıyodunuz neydı yorumunuz o zaman...gıt polıse kufr et ateş etsın heeee sonra tahrık ettı dımı...yok ole aöf bıtırms bebelerı 6 ay skstrılms kurs ıle polıs yapıp emnıyet teskılatını ıcerden feth etmek ole yok....ne demek ıstedgmı sımdı anlamıssınzdr emınm...2600 maaşla bnm vergmle bana yolda yuruken artstlık yapamaz yok ole..kımsede diyemez tahrık vs vs dıe madem polıssın adam gıbı olucaksın kım oldgnu nerde durucagnı bılıceksın.
  • ATAMMMMM:
    YORUM YAPAN VATAN HAİNLERİ SİZ BU VATANIN İNSANLARI OLAMASSINIZ.ATATÜRK BU VATANI KURTARMASAYDI.SİZ NERDE NE OLUCAKTANIZ VEYA HANGİ ÜLKEDE SIĞINMACI OLARAK YAŞIYACAKTINIZ.BUKADAR NANKÖR OLMAYIN BE KARDESIM...
  • S.Ö.:
    SİZ BÖYLE PİSLİK YAPTIĞINIZ SÜRECE HALK İNADINA AKP DİYOR.
  • ŞEREF YILMAZ:
    atatürkün askerleri bunlar. çanakkalede yatanlar kim artık bilemiyorum
  • TACETTİN SÖYLER:
    aramayı yapan 3 yaşı doldurmamış galiba da böyle abuk sabuk haberleri yayınlamakla ne geçiyor elinize
  • CEREN ARSLAN:
    sen tut polisi tahrik et, biber gazını yiyincede polis şiddet yapıyor diye ortalığı velveleye ver, ben taksime yaklaşık 9 senededen beri taksime çıkıyorum, bir defa bile biber gazı, jop, tomadan su yemişliğim yok, çevrecilik adına kaldırım taşlarını söküp polise atarken ''bankada para varsa alalım'' diye bağırıp bankanın camlarını kıran grubun yanından yürüdüm. koyu bir mhp taraftarıydım ama yaşadığım sürece bundan sonra oyum ak partiyedir.
YAZIKLAR OLSUN. ÜLKEYİ NE HALE GETİRDİNİZ.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ul*n kendi ülkemizden çok dış ülke ajan gönderiyo ülkeye bilgi almak için ya uyanın be uyanın ! ! !

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
@storm61 Allahın ayetlerine inanan, bilen ve saygı gösteren hiçbir vatan evladı o korkunç tahribatları asla yapmaz. onların ne ALLAH ile, ne onun mukaddes kitabı ile bir bağı, bağlantısı olamaz, yoktur da.

yanlış anlaşılmasın, ben bunları o gezi parkı eylemine katılanlar için söylemiyorum, tahribat yapan, ortalığı ateş yerine döndürerek milleti milyarlarca lira zarara sokan kişilerden bahsediyorum.

Allah ile, onun kitabı ile bağı olan, saygısı olanın milletin malı ile, canı ile, zarar ve ziyan ile zaten ilişkisi olmaz, olamaz.

farkında olmadan fitne ateşine odun taşıyanlar var
ancak bilmeleri gereken büyük şeytanlarının bu tarafta o ateşle yanmayacağı, ateşin gene kendilerine zarar vereceğidir..

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İşin sonunda bu eylemler Cumhuriyet mitingleri gibi antipatik bir hal alıp ters tepecek zannımca.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bizim duygularimiz hislerimiz fikirlerimiz kimligi onemli degil mazlumdan yanadir. Sana cok cevap verildi. Coy sey soylendi. Artik susuyoruz.

Vakti geldiginde ne kadar adaletli ne kadar mazlumdan yana oldugumuzu gorursun. Ustelik agactaki yapragi dusurmeden yapariz bunlari...

Allah zulum gorenlere sifa sabir versin. O serefsizlerin de onlara destek olanlarin da belasini versin.
O işler Allah'tan dua edip beklemekle olmuyor işte. :)
O inandığımız Allah, bize el kol verdi.

Hak verilmez, alınır.

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hata bende, arabayı durdurup yakılmış asansörlerin fotoğrafını almalıydım.

Mesajım ne diyorum önce anlayın. Nereden biliyorsunuz eylemcilerin yaptığını diyorum siz bana o fotoğrafları almalıydım. Size inanmıyormuşum söylüyorsunuz. Ben size bu konuda nasıl bu kadar eminsiniz diyorum?

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Onların yanlış yaptığını ben de savunabilirim, çünkü Twitter'da da yığınla afiş ney paylaşıldı, parti bayrağıyla gelmeyin diye.
Ancak buna rağmen yine de bunu bütün protestoya mal etmek yanlış.

Bak, 31 yaşındasın.
Allah için doğruyu söyle, bu dediğine, Dünya'da bir yerlerde adaletin olduğuna gerçekten kendin de inanıyor musun? :)

Vereceğin cevabı 2 kere düşünerek ver, ne cevap vereceğini bildiğinden, ikinci cevabım şimdiden hazır haberin olsun. :)

Adam hala polisin emir kulu olduğunu savunuyor yaaa.
Şu kine bak, nefrete bak !

...

Senden şunu açıklamanı istiyorum.

Polisin görevi nedir?

Halkın güvenliğini sağlamaktır değil mi?

Yada öyle bir şey işte.

Kendimi ve benim düşüncemde olan bu insanları haksız yerine koyarak söylüyorum;

Farz et ki o videodaki polisin dövdüğü kişiler, marjinal grupların provokatör eylemcileri.

Polisin orada yapması gereken nedir?
Kelepçeyi eline takıp götürmek mi?

Yoksa orada olduğu yerde dövüp, kalçasına tekme atıp oradan uzaklaşmasını sağlamak mı?

Bunun cevabını istiyorum. Ne diyeceğini de az çok tahmin ettiğimden, yine haksız çıkacaksın büyük ihtimalle haberin olsun. :)

Bu arada, konuşmalarımıza dikkat edelim hakaret olmasın lütfen bakın tartışma çok iyi sürdürülebilir.

Videoda açık ki göstericilerin peşinden gitmiş polis. Burada aşırıya kaçıyorsa gider mahkemeye şikayet edersin.

Demokrasi bu demek.

Sen polisi kışkırt, kişisel hakaretler yağdır; polis copla müdahale emri almış belki, sopayı yiyince fakir edebiyatı yapma.

Yaşımdan öte müslümanım. Allah' dan ve adaletten de hiçbir zaman ümidimi kesmedim.

Polisin görevi orada ne emir verildi ise odur. Copla müdahale edeceksin denir, copla müdahale eder.

Keyfi müdahalede bulunduğunu düşünüyorsan, mahkeme kapısı açık gardaşım.

ironicus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

o halde "Cevabı da Kuran-ı Kerim versin." diyerek bu cevabı kime veriyorsunuz....soru sormadığım halde..bana mı Ona'mı

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cumhuriyet mitingleri direk muhalefetin elinden çıkan laiklik üzerine eylemlerdi. Ama bu eylemler tamamen dış mihraklar tarafından organize edilen eylemdir. Düşünün IMF'ye borcumuz bitmiş ülke artık faiz ödemeyecek, PKK çekilmeye başladı 6 7 aydır şehit haberi gelmiyor bazı şeyler düzelir gibi duruyorken 1 2 ağaç yüzünden buralara gelinmesi oldukça manidar.

Eğer ülkesini gerçekten seven insanlar varsa bu eylemlerin içinde artık bir son versinler.. Ne onlara ne de devlete bir yararı olmayan bir duruma geldi..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

Din tartışma açık değildir tabi de eee neden dini katıyorsunuz bu olaya sözüm burda herkese lütfen ama lütfen dini ve kuranı bu olaylarda uzak tutalım katmayalım elhamdülillah hepimiz müslümanız.

Biz burda yönetimi eleştiriyoruz dini değil gelin hükümeti eleştirelim hükkümeti beğenmeyen bir coğunluk varsa hükümet gitsin ama ne din katalım nede bazı marjinal terör gruplarına fırsat vermeyelim
[MENTION=54792]kosasker[/MENTION] şimdi sen hükümeten mi yanasın yoksa yakılan yıkılan dan mı karşısın yoksa (marjinal gruplar haric) haklarını arayan diğer insanlarımı mi karşısın

ben dışlanmış diğer %49,99 insanlardan yanayım yakılma yıkılma olmadan yanayım onların %0.01 marjinal gruba da karşıyım hangisi

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Mesajım ne diyorum önce anlayın. Nereden biliyorsunuz eylemcilerin yaptığını diyorum siz bana o fotoğrafları almalıydım. Size inanmıyormuşum söylüyorsunuz. Ben size bu konuda nasıl bu kadar eminsiniz diyorum?

Gösterici yakmadı yok.

Otobüsleri de gösterici yakmadı.

Dükkanları da onlar dağıtmadı.

Duvarlara otobüslere de elinde sprey boya ile gezen polisler yazı yazdı zaten.

Asansörlere polis gitti molotof attı zaten.

Göstericiler, masum, melaike afedersin.

Senin niyetin belli.

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=325419]nikney[/MENTION] o video nedir?
O video nedir öyle!
Sahildeki insanları dövüyor şu rahatlığa bak.
Oradakiler de güvenip rahatça oturmaya çalışıyorlar. Kızın saçından çeken ŞEFEFSİZ! Bırak o kaskını da gör bak o zaman bu millet senin elini kırmıyor mu. Yahu yok böyle bir video ya. Görmediklerimiz, görmedikleriniz işte bunlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...