SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Polisin orantısız gücü ortada pek tartışılıcak yanı yok devlet yanlış işler yapıyor.

Zamanında bu tür tartışma konularında modlar çok üye yasak yada ceza yedi ben gibi o yüzden fazla yazmıcam bunu tartışılıcak yeri burası değil.

srtdrk

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Gezi parkı adı altında ülke provokasyona sürükleniyor. Domino taşları birbir yıkılıyor, sıra Türkiye'ye geldi. Önce arap baharıyla başladı, en son suriyedeydi. Şimdi sıra Türkiyede. Halkımız malesef provokasyona geliyor. Halkın biraz bilinçli olması lazım.
Gezi Parkını korumak isteyen insanların yapacağı eylemler değil bunlar. Parkları, ağaçları korumak isteyen insan ellerinde taşlarla değil, fidanlarla gelir.
Gezi Parkı adı altında ülkenin bütün illerinde eylemler yapılıyor.
Avrupa ülkelerindeki kanallar bu olayları sondakika olarak geçiyor. Neden dolayı ? Gezi Parkı.
Sizce ne kadar mantıklı ? Gezi parkı için bütün ülke ayaklanıyor, siyasi sloganlar atılıyor. Ülkeyi savaş alanına döndürüyolar. Bu ne kadar mantıklı sizce ?

Asıl amaç Gezi Parkı değil. Halkımız malesef provokasyona geliyor. Ülkemiz suriyedeki olayların başlangıcını yaşıyor.
Sonumuzdan korkuyorum..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Tek taraflı bakmayın bu milletin polisi hatada yapsa bunu hak etmiyor.

[video=youtube;9Gl1kDuptgk]http://www.youtube.com/watch?v=9Gl1kDuptgk[/video]
Yav Akşam Akşam Beddua edecem ama değmez be.
Yav be şerefsiz taifesi.
O da senin İnsanın be.O saldırdığın senin Polisin be.
RABBİM Herkesin Yaptığını En İyi Görendir Bilendir.
Sizleri ALLAHA Havale ediyorum.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
BLtIL5WCAAITtsP.jpg:large

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Gezi parkı adı altında ülke provokasyona sürükleniyor. Domino taşları birbir yıkılıyor, sıra Türkiye'ye geldi. Önce arap baharıyla başladı, en son suriyedeydi. Şimdi sıra Türkiyede. Halkımız malesef provokasyona geliyor. Halkın biraz bilinçli olması lazım.
Gezi Parkını korumak isteyen insanların yapacağı eylemler değil bunlar. Parkları, ağaçları korumak isteyen insan ellerinde taşlarla değil, fidanlarla gelir.
Gezi Parkı adı altında ülkenin bütün illerinde eylemler yapılıyor.
Avrupa ülkelerindeki kanallar bu olayları sondakika olarak geçiyor. Neden dolayı ? Gezi Parkı.
Sizce ne kadar mantıklı ? Gezi parkı için bütün ülke ayaklanıyor, siyasi sloganlar atılıyor. Ülkeyi savaş alanına döndürüyolar. Bu ne kadar mantıklı sizce ?

Asıl amaç Gezi Parkı değil. Halkımız malesef provokasyona geliyor. Ülkemiz suriyedeki olayların başlangıcını yaşıyor.
Sonumuzdan korkuyorum..

Ah bu bazi kafalara bir girse, hala ergen inadi illa yapacaklar illa muhalefet

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Yav Akşam Akşam Beddua edecem ama değmez be.
Yav be şerefsiz taifesi.
O da senin İnsanın be.O saldırdığın senin Polisin be.
RABBİM Herkesin Yaptığını En İyi Görendir Bilendir.
Sizleri ALLAHA Havale ediyorum.

Sonra polise laf atarlar. Soverdim de burda anlayan anlar. Poliste yapacağını bilir evelallah...

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Yazıyorum fakat hoşa gitmeyenler siliniyor.. :)
O Forum demokrasisi ile alakalı.
Hoşa gitmeyen diye bir şey yok.
Burayıda bir Ülkeye benzetirsek,Buradada Kanun var Nizam var Kural var.
Polis diyebileceğimiz Modlar var.Onların Üstü Süper Modlar var.
Buraya uymaz iseniz ceza alırsınız,mesajların uçar.
Bu kadar Basit.

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
@Ahbâri sen bugün çok yoruldun maşallah epey çalıştın :D

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
[MENTION=47324]mustang[/MENTION] abi [MENTION=81135]Ahbârî[/MENTION] kardeşim..

Bu tartışma bitmeyecek maalesef..
Üzmeyin sizlerde kendinizi daha fazla lütfen..

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Yanlış adamlara takılmışsın sen.
Benim ki sadece tavsiye idi.
Allah Müstehakını Versin Demek Düşer Bize O zaman.

Abi sakin olup birakalim gayri. Hayirli geceler. Sizler mubarek insansiniz. Valla iyi sabir var. Beni titreme aldı. Uyuyacam sinavlarim var :) sizlere emanet. Sizin gibi abileri gormek cok guzel.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=3870]green_lion[/MENTION]

Güzel aciklamissin durumu :)

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Valla sizin görüşünüzü bilmem ama bende böyle. mantıklıca cevap vermeye çalışıyorum. hiç olmazsa değiştirmeye çalışmadım. titreme falan da almadı. gördüklerimi anlattım. at gözlüklerinizi cıkarmanızı tavsiye ettim.

bizler kadar kibirden arınmış olduğunda sende mübarek olcaksın... :)

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Abi sakin olup birakalim gayri. Hayirli geceler. Sizler mubarek insansiniz. Valla iyi sabir var. Beni titreme aldı. Uyuyacam sinavlarim var :) sizlere emanet. Sizin gibi abileri gormek cok guzel.
Eyvallah MUHAMMED'İM.
Hayırlı Geceler.
RABBİM Yar ve Yardımcımız Olsun. [MENTION=63117]friendly[/MENTION] Sizlerede Hayırlı Geceler Kardeşim.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Facede yazdığım yorumumu aynen paylaşıyorum...

Sandıkta deviremediğiniz hükümeti ordan oraya koşup, ağzınıza biber gazı yiyip, sağa sola taş atarak mı deviriceksiniz? 60 yıldır azınlığın çoğunluğu yönettiği bu ülkede ilk defa çoğunluğun yönetimi ele almasını kaldıramadınız.İstemeyen sandıkta oyunu verir, istediğini başa getirir.Getiremiyorsada g.tünün üstüne oturur.İşin içine siyasetçiler girerse olay sağcı solcu kavgasına dönüşür.O zaman bizde sokağa dökülürüz birbirimizi öldürürüz.İstenende bu zaten !

Bu ülkeyi siz mi kurtaracaksınız ? Amacı olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez.

Klavye başında sağa sola sallayıp Dünyayı kurtaranlar ise, en acınası onlar işte.Biz sesimizi çıkarmıyoruz diye Dünyayı kurtardığınızı mı sandınız ? 75 milyonluk ülkenin 500 bini sokakta koştu diye bu hükümet devrilmez.Hükümeti devirmek isteyen sandıkta devirir.Elinizde telefon önünüzde bilgisayarla burada sallayacağınıza gidin arkadaşlarınıza yardım edin.Derseniz ki sen niye sallıyosun burdan !?

Benim yapacağım işi polis zaten yapıyor...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
[MENTION=312196]conviction[/MENTION]

itiraf et okumadın di mi ? :D

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Kuran-Hadis ikilisinde, Allah ile kul arasına ''şeyh'' koymadan dinimi yaşıyorum. Ne varsa direk Allah ile bağlantılıyım. Tavsiyen için teşekkürler ama gerek görmüyorum.

Senin de müstehakını temenni ederim ;)

Sen oflusun galiba direk Allah a bağlı. Bana tasavvuftan dem vuran selefi cikti napalım hayat bu. Mustafa abi. Durum bu. Allah cumlemizin mustahakini versin. AMIN...

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Facede yazdığım yorumumu aynen paylaşıyorum...

Sandıkta deviremediğiniz hükümeti ordan oraya koşup, ağzınıza biber gazı yiyip, sağa sola taş atarak mı deviriceksiniz? 60 yıldır azınlığın çoğunluğu yönettiği bu ülkede ilk defa çoğunluğun yönetimi ele almasını kaldıramadınız.İstemeyen sandıkta oyunu verir, istediğini başa getirir.Getiremiyorsada götünün üstüne oturur.İşin içine siyasetçiler girerse olay sağcı solcu kavgasına dönüşür.O zaman bizde sokağa dökülürüz birbirimizi öldürürüz.İstenende bu zaten !

Bu ülkeyi siz mi kurtaracaksınız ? Amacı olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez.

Klavye başında sağa sola sallayıp Dünyayı kurtaranlar ise, en acınası onlar işte.Biz sesimizi çıkarmıyoruz diye Dünyayı kurtardığınızı mı sandınız ? 75 milyonluk ülkenin 500 bini sokakta koştu diye bu hükümet devrilmez.Hükümeti devirmek isteyen sandıkta devirir.Elinizde telefon önünüzde bilgisayarla burada sallayacağınıza gidin arkadaşlarınıza yardım edin.Derseniz ki sen niye sallıyosun burdan !?

Benim yapacağım işi polis zaten yapıyor...
Ağzına Yüreğine Sağlık Kardeşim.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
[MENTION=15367]El Padrino[/MENTION] bu yorum 20 sayfalık bütün tartışılan meseleyi net ve sansürsüz bir şekilde özetliyor...

Altına imza attım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...