SDN Trabzonspor Kulübü

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
O malum yazarları hiç okumuyorum bile.

Ara ara forumlarda arkadaşlar bahsediyorlar.

Çok ta hoşuma gidiyorlar.

İçleri içlerini yiyor adamlara çok büyük sıkıntı verdik.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
6960-8C5N7X8Z.jpg

Kulübümüzün Resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi'nin Nisan sayısında başkanımızın aşağıdaki yazısı okuyucularımıza sunuldu:

Miladı yaşıyoruz
Değerli taraftarlarımız;

Öncelikle nisan ayının hepinize sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyorum.

Mart ayında da kulübümüz sportif anlamda başarılı bir dönem geçirirken, kulübümüz adına en önemli gelişme Sportif A.Ş.’nin yapısının değiştirilmesiyle ilgili sürecin tamamlanması olmuştur.

Yaptığımız çağrının sonucunda hiçbir yatırımcımız hisse iadesi yoluna gitmeyince yeni yapılanmayı onayladıklarını göstererek kulübümüze duydukları güveni gözler önüne sermişlerdir.

Yaşanan bu gelişme Trabzonspor adına ciddi bir milat aşamasıdır. Başta Denizbank ve Deniz Yatırım olmak üzere sürece katkısı bulunan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Artık kulübümüzün önü ekonomik açıdan iyice açılmıştır. Şampiyonluklara ve yeni zaferlere ambargo koyacağımız günler yakınımızdadır. Bundan sonra çok daha sağlam ve sağlıklı bir yapıya kavuşacağız. Böylelikle hedeflerimize ulaşmamız kolaylaşacaktır.

Şimdi yarınlara daha da güvenle bakıyoruz.
TOKİ’nin Akyazı Projesi’ne yönelik faaliyetlerine hız verdiğini görmek de bizleri ayrıca sevindiriyor.
Aldığımız bilgiye göre önümüzdeki aşamada mayıs ayı içerisinde stadyum inşaatının ihalesi gerçekleştirilecektir. Bu nedenle biz de kulüp olarak stadyumun isim hakkının pazarlanmasıyla ilgili ciddi temaslarımızı başlattık. Bu konuda önemli teklifler ve talepler alıyoruz.

Yapacağımız değerlendirmelerin ardından kulübümüz adına en doğru ve karlı kararı vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Akyazı’da inşa edilecek stad Trabzon kentinin olduğu gibi Trabzonsporumuz’un da çehresini değiştirecek ve dünyaya daha rahat açılmasını sağlayacaktır.
Sevgilerimle.

SADRİ ŞENER
BAŞKAN

Trabzonspor

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
heyyy... bu hafta gs trabzon maçını izlemek istiyorum. var mı gelecek olan

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
nerede izleyeceksin maç seyircisiz.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yoksa bizde dört gözle bekliyorduk bizim şansızlığıma adamların sahası kapandı

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Derbi var Kasımpaşa-Beşiktaş onu izle Finduk :p

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sende haklısın pahalı olur izlenmez en iyisi otur evinde izle maçını yada atla taksimde taraftar grupları maçı izleyecekler onlara katıl.

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İstanbul'da okuyan ve yaşayan biri olarak Bize Her Yer Trabzon Demek istiyorum...

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
finduk sen nerelerdeydin baya gözükmüyordun

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
sen 4 günlüğüne ayrılmışsın ben en son ne zaman gittim hatırlamıyorum. mayıs ta inşallah hep beraber oradayız ;)

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Umarım bir mayıs olsun o gün gelsin de inşallah görüşürüz.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
6985-4Z8I7P7Z.jpg

Galatasaray maçı için İstanbul’a giden takımımızı Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda bini aşkın taraftarımız büyük bir coşkuyla karşıladı.

Saatler öncesinde havalimanına gelen ve tezahüratlar yapan taraftarlarımız, takımımızın terminalden çıkmaya başlamasıyla birlikte meşaleler yakıp futbolculara ve teknik heyete destek verdiler.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'e havalimanında çiçek veren taraftarlar, futbolculara da sevgi gösterilerinde bulundular.

Havalimanından çıkan futbolcular, bariyer arkasından kendilerini destekleyen taraftarları selamlarken, Yattara ise taraftarlarla birlikte tezahüratlar yaptı.

Taraftarların olduğu bölüme kadar gelen Yattara, ''Üçlü'' çektirip tezahüratlara eşlik etti. Yaptığı şovla taraftarları coşturan Yattara, daha sonra güçlükle otobüse binebildi.

Kafilemizi taşıyan otobüs havalimanından güçlükle ayrılabildi. Otobüsün çevresini saran taraftarlar, güvenlik güçlerinin çabasıyla otobüsün önünden çekildi. Taraftarlar, havalimanından itibaren araçlarıyla konvoy oluşturarak takım otobüsünü takip etti. Araçlardan bayraklar sallayan ve korna çalan taraftarlar, otele kadar otobüs takibini sürdürdü.

Diğer Fotoğraflar

6985-1Z8K0U1W.jpg

6985-6O4S6T3J.jpg

6985-3C4J9N7U.jpg

6985-6D3O5Y6A.jpg

6985-0M7P0R4W.jpg

6985-1I2O7S5A.jpg

6985-3W6F5M3M.jpg

6985-5R2C2B5O.jpg

Trabzonspor

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu daha buz dağının görünen yüzü.

İnşallah asıl çoşkuyu Mayıs'ta görecek ülkem.

Prof kardeşim bugün kuzenim düğünü olduğundan maçı izleyemeceğim. Sen bana golleri mesaj çek da.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
T-S Ye Bir GS Li OLarak Başarılar Diliyorum Hatta 5 atmanız Dileğiyle:)

AaXRoNn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Koyu bir Galatasaraylıyım. Ama Okadar rezil oynayıp Önüne gelene kaybeden bir takım cıkıp bugün Trabzon karşısında iyi oynar galip filan geliyim derse işte ozaman harbi cıldırırım. Gerçi öyle birşey olmaz yenemeyizde hani olurya deliririm.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu daha buz dağının görünen yüzü.

İnşallah asıl çoşkuyu Mayıs'ta görecek ülkem.

Prof kardeşim bugün kuzenim düğünü olduğundan maçı izleyemeceğim. Sen bana golleri mesaj çek da.

Kuzenine mutluluklar dilerim. :)
Maç konusunda ben seni bilgilendiririm ;)

Resmi sitede bir haberde gördüm aşağıdaki fotoğrafı:

Servet'in bakışı kes :D Top nerde o nereye bakıyor öyle:D

6987-9K6W8F9I.jpg

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kuzenine mutluluklar dilerim. :)
Maç konusunda ben seni bilgilendiririm ;)

Resmi sitede bir haberde gördüm aşağıdaki fotoğrafı:

Servet'in bakışı kes :D Top nerde o nereye bakıyor öyle:D

6987-9K6W8F9I.jpg

Teşekkürler güzel dileğin için.

Ne diyorduk:

Hedef 7 kalan 6.

prof.

Profesör
Reaksiyon puanı
7
[video=youtube;aylVy2Ay2fo]http://www.youtube.com/watch?v=aylVy2Ay2fo&feature=player_profilepage[/video]