Duyuru SDN Röportajlarının Tarihi Hk.

Anketler ne zaman yapılsın?

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,079
Bu anket diğeri gibi 2 gün değil sadece 24 saat sürelidir, tarihler için 2 seçeneğimiz var;

İlki mayıs ayı
İkincisi ise haziran-temmuz ayları.

3 grup ile röportaj yapılacağı için birer hafta ara ile art arda yapacağız. Örn: 1 Haziran'da "Üyeler" ile başlandı ise 7 Haziran günü Emektarlar ile devam edecektir ve 14 Haziran'da Moderasyon ekibi ile sonlanacaktır.

Tarih belirlendikten sonra röportaj sıralamamız şu şekildedir; Üyeler, Emektarlar, Moderasyon Ekibi.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,771
Kesinlikle Haziran-Temmuz ayları olmalı. Mayıs ayında anketlere yeterli soru geleceğini düşünmüyorum. Yaza doğru aktiflik biraz daha artar.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,079
Kesinlikle Haziran-Temmuz ayları olmalı. Mayıs ayında anketlere yeterli soru geleceğini düşünmüyorum. Yaza doğru aktiflik biraz daha artar.
Katılıyorum, geç olsun güç olmasın. Etkileşimi sıfır röportajların yapılması bana kalırsa zevk vermeyecektir.

10 kişinin katıldığı 3 kişinin röportajının yapıldığı konu sadece hüsran ile sonuçlanacaktır.

Reaksiyon puanı
146
Bu anket diğeri gibi 2 gün değil sadece 24 saat sürelidir, tarihler için 2 seçeneğimiz var;

İlki mayıs ayı
İkincisi ise haziran-temmuz ayları.

3 grup ile röportaj yapılacağı için birer hafta ara ile art arda yapacağız. Örn: 1 Haziran'da "Üyeler" ile başlandı ise 7 Haziran günü Emektarlar ile devam edecektir ve 14 Haziran'da Moderasyon ekibi ile sonlanacaktır.

Tarih belirlendikten sonra röportaj sıralamamız şu şekildedir; Üyeler, Emektarlar, Moderasyon Ekibi.
Haziran-Temmuz gibi olursa müthiş olur.Yaza doğru katılımda artar,sınavı olanların sınavıda bitmiş olur.

Yahya Furkan

contravolta
Editör
Reaksiyon puanı
3,005
Haziran-Temmuz gibi aktif üye sayısının artmayacağını düşündüğümden dolayı, Mayıs diyorum ben de.

Dora

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,797
Erken kalkan yol alır.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,079
Erken kalkan yol alır.
Erken kalkanın yol alması için bir yola ihtiyacı var, aktiflik düşük. Ha derseniz ki haziranda da aynı olacak zaten tabii haklısınız ama yinede biraz daha fazla olacağı kararıdayız. Belki de değişen bir şey olmaz bunu kimse bilemez zaman gösterir.

Mayıs derseniz mayısda haziran derseniz haziranda yaparız, orası problem değil, bizler siz değerli emektarlara/üyelere daha kaliteli bir içerik sunmak istiyoruz, bunun için çabalıyoruz.

Dora

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,797
Erken kalkanın yol alması için bir yola ihtiyacı var, aktiflik düşük. Ha derseniz ki haziranda da aynı olacak zaten tabii haklısınız ama yinede biraz daha fazla olacağı kararıdayız. Belki de değişen bir şey olmaz bunu kimse bilemez zaman gösterir.

Mayıs derseniz mayısda haziran derseniz haziranda yaparız, orası problem değil, bizler siz değerli emektarlara/üyelere daha kaliteli bir içerik sunmak istiyoruz, bunun için çabalıyoruz.
Tanışmıyoruz sanırım. Malum olaydan bu yana 3 senedir foruma girmedim ama gördüğüm kadarı ile bayağı düşüş var. Sebebi az çok belli. Ufuk abi ile olan sohbet olmasa yine yoktum. Böyle bir şey foruma can katacaksa yılın her ayı etkileşim alır. Konuya katılım üzücü derecede düşük. Şu an patlamış olmasını beklerdim.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,079
Malum olaydan bu yana 3 senedir foruma girmedim ama gördüğüm kadarı ile bayağı düşüş var.
Düzeltmeye çalışıyorum.
Böyle bir şey foruma can katacaksa yılın her ayı etkileşim alır.
Tabii öyle ama etkileşim katacağını pek sanmadığım için etkileşimin en çok olduğu ayda yapalım diyorum.
Konuya katılım üzücü derecede düşük. Şu an patlamış olmasını beklerdim.
Maalesef öyle, haziran-temmuz gibi artmasını bekliyoruz aktifliğin.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
943
@_Zaur_ hocam keşke sizi röportajda görebilsek, beğenerek okuyoruz efendim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mayıslar bizimdir, ben Mayıs diyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Yahya Furkan

contravolta
Editör
Reaksiyon puanı
3,005
Sanırım süresi bitti. Umarım, Haziran gibi aktif üye artar da, boşuna beklememiş oluruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...