SDN Ramazan Hatim Dağıtımı

azen63

Profesör
22 Temmuz 2009
1,992
24
218
Benim kusuruma bakmayın ben iyi okuyamıyorum hep karıştırıyorum... Ama sizleri böyle Görünce Gönlümde ne fırtınalar koptuğu bir ben bir Allah bilir..... bizede dua edin. Allah hayırlara vesile etsin.
Allah Hepinizden Razı olsun.

Snipertr

Profesör
12 Ekim 2011
1,033
6
218
selamun aleykum [MENTION=103562]hüzün_[/MENTION]

bana hangi cuz musaitse onu yazarsiniz. kalan cuz olursa da yine aliriz insALLAH. @azen63 abi okuyamiyorum diye eline almazsan daha iyi okuyamazsin. daha iyisini yapmak icin bu guzel vesileyle basla insALLAH.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Ya bu yuzden bu foruma hayranim islamla modern dünyayı bir arada yasayan forumum :) Allah kabul etsin arkadaşlar ben de cuz almak isterdim lakin biraz çalışmam lazim unuttum gibi hayırlı ramazanlar

12 Mart 2011
35,206
10,327
293
yahu konuyu güncellemek istedim. baktım talep olmayınca bizim erzurumlu üç tane almış. ve hala ancak yarıya gelmişiz. doğrusu üzüldüm biraz yav!
[MENTION=81135]Ahbârî[/MENTION] senin ismini göremedim, bu ne iştir, sanırım ilk senin ismin olmalı değil miydi orada? :)

yav bozmayın kafamı alıcam hepsini, bitiricem mevzuyu, [MENTION=63117]friendly[/MENTION]'nin dediği gibi...

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
yav bozmayın kafamı alıcam hepsini, bitiricem mevzuyu, @friendly'nin dediği gibi...

Yakışır abime... :)

Bende bir iki tane daha alırım duruma göre biraz zaman geçsin bakalım.
Sahi [MENTION=81135]Ahbârî[/MENTION] hocam sen neden cüz almadın.. ?
Yakıştıramadım şahsen :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

15. cüz : Okundu.

Allah kabûl ve makbûl eylesin.

Hocama hemen kolay telaffuzlu olanından 2 cüz daha ekleyelim lütfen.. :)

Ahbârî

Dekan
6 Ekim 2009
6,274
346
263
yahu konuyu güncellemek istedim. baktım talep olmayınca bizim erzurumlu üç tane almış. ve hala ancak yarıya gelmişiz. doğrusu üzüldüm biraz yav!
@Ahbârî senin ismini göremedim, bu ne iştir, sanırım ilk senin ismin olmalı değil miydi orada? :)

yav bozmayın kafamı alıcam hepsini, bitiricem mevzuyu, @friendly'nin dediği gibi...
nasipse ben bir kendim yapayım diyorum. :) Duruma göre alayım diye düşünüyorum.

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
nasipse ben bir kendim yapayım diyorum. :) Duruma göre alayım diye düşünüyorum.

Yok öğle yağma hocam :)
Bizim kendi hatimlerimiz de var ama bu ayrı..
SDN geleniğidir bu, her sene hatim yapılır, üyeler katılır...

Lütfen makul olanından 2-3 cüzü yazınız kendinize. :D

hüzün_

Dekan
Emektar
14 Nisan 2010
8,786
516
1,293
35
daha ramazanın başındayız acele etmeyelim elbet bitiririz.Maksat herkes sevaba nail olsun.Ayrı hatimlerimiz elbette var.Gönül ister ki bu kalabalık forumda bir hatimle kalmayalım

EropaKING

Profesör
29 Temmuz 2009
1,652
17
0
Ben tanıdığım katılım yapabilecek kişileri etiketliyeyim bir faydası olur..
@|SeYYaH| abim @Alnair Alsad hocam @Sâ'fî can @mustang abim @desperado64 @drsakal @EropaKING @Kenpachi

Öncelikle konuyu açan [MENTION=103562]hüzün_[/MENTION] adlı üyemizden sonra da bizleri etiketleme nezaketi göstererek konuyu görmemizi sağlayan [MENTION=63117]friendly[/MENTION] abimizden Allah Razı Olsun diyorum.

Eğer Mümkünse bende 29. Cüz'ü istiyorum. Bu gece bitirip yarın tekrar başka bir Cüz için istekte bulunayım.
Rabbim, Bu Hatme En Ufak Bir Katkısı bile bulunan Tüm kardeşlerimizden RAZI OLSUN.
Hepinize Hayırlı Ramazlar dilerim.

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
6. Cüz okundu.
Rabbim kabul eylesin...

Duruma göre ilerleyen günlerde tekrar cüz alabilirim...

EropaKING

Profesör
29 Temmuz 2009
1,652
17
0
Eğer Talibi yoksa yarın 28. Cüz'ü de ben okuyayım..
inşAllah Pazar gününe kadar 27. Cüz'e de talip çıkmazsa onu da okumak isterim.
Bu arada Tüm SDN Ailesine Hayırlı Sahurlar Olsun.