SDN Radyo Olsa?

SDN Radyo Olsa?

• Kullanılan toplam oy
    41

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
evet olabilir fakat öle gün boyu müzik çalan bi radyo olmasın. bir saatte olsa şöyle site yöneticilerinin filan güzel sohbeti olabilir yada gündemden teknolojiden hayattan haberler sohbetler olabilir. dinleriz yani :D

erkan2934

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben internetten pek radyo dinlemediğimden pek cazip gelmiyor

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Melankolia'nın yaptığı bir radyo programı var ama canlı değil . Sen internetten soruları soruyorsun . Kolera (bazen sagopada katılıyor) cevaplıyor arada şarkı felan fişman. Sonra veriyor linki sen dinliyorsun . Ama işte burası bir teknoloji sitesi ne sorulabilr ki ya da en fazla ne konuşulabilir . Troyun özel hayatı ile ilgili sorular mı soracağız . O yüzden olmaz (Bence) .

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Efsane dj'lik yapıyo zaten bende gönüllü olabilirim olsa gerçekten çok hoş olur :)

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar bu konu önceden açıldı ve yapılmamasına karar verildi..

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
24 saati dolduracak şekilde DJ bulunabileceğini düşünüyorum. Olmazsa liste yaparsınız otomatik olarak boş saatlerde müzik çalar :p

Reaksiyon puanı
66
açık konuşalım.

radyo kanalı açmak öyle kolay değil. maddi yönden değil. Bir radyo kanalı açarsın ama ondan önemlisi kim bakacak. içerik ne olacak. sdn ise teknolojik ağırlıklı o da öyle kolay değil. 7/24 anlatacak konular bulmak kolay mı öyle:)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
SDN SDN olarak kalsın Radyo olmasın :p

Bence de gereksiz : )

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Melankolia'nın yaptığı bir radyo programı var ama canlı değil . Sen internetten soruları soruyorsun . Kolera (bazen sagopada katılıyor) cevaplıyor arada şarkı felan fişman. Sonra veriyor linki sen dinliyorsun . Ama işte burası bir teknoloji sitesi ne sorulabilr ki ya da en fazla ne konuşulabilir . Troyun özel hayatı ile ilgili sorular mı soracağız . O yüzden olmaz (Bence) .

mc beatz'i söylemek istedin sanırım, sadece internetten yayını var, gayet de güzel, ara sıra dediğin gibi kolera çıkar, ama sago da bir çift söz söylemek için girer tabi ki. :D

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Eski bir radyocu olarak bende destekliyorum ve hatta diyorum ki, olmalı.

NZT

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bence sohbet üzerine kurulu bir radyo sdn'ye yakışır.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Facede ki gibi yan da sohbet kısmı oLsa oradan yazışsak :D Konu için de muhabbet etmeyiz hem :p

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Sohbet kısmı diye bir şeye gerek yok zaten forumun amacından uzaklaştırır bu. Fakat sdn radyosunun olmasının bir engeli bana göre yok :)

llavinya

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Hı Hı olsun :) Dj i mizde var :)

Bilmiyorum ama radyo olursa ve troy bey yeniden program yaparsa dinleyeni yine çok olur.