SDN Ofisinde çalışacak yardımcı genç arkadaş arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Sakaryada olsa haftaiçi okuldan önce (2.öğretimim) haftasonları tam gün gelirdim. Ama malesef. Haftasonları tuzladayım ama tuzlada Levente baya uzak :(
SDN yle birlikte çalışmayı her zaman istemişimdir.

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bn GRAFİK TASARIM & FOTOĞRAFÇILIK OKUYORUM.İstanbul Avrupadayım. daha 2 ay öncesine kadar boştum. pazartesi salı hariç. çünkü bn bir stajerim. :) montaj konusundada Movıe maker den ötesini bilmiyorum :D video edit dediniz değil mi. işte hala 3D ve Videolar konusu bana uzak. önce coredraW:glare:

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
tekordagda okuyorum(lise) ben, son sinif haziranda gelebilirim : )

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Ben Etiler'deyim. Aslında bana oldukça yakın ofis. Okul olmasa düşünebilirim belki ama. :D

saolbakalım

Asistan
Reaksiyon puanı
7
aslında genç olsam bende gelirdim şöyle ya 17-18 yada askerden yeni gelmiş olsaydım. Fakat 3000 tl maaş + sigorta + özel araç + 6 ayda bir ikramiye verirseniz şu anda gelebilirim. :D

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Madem her şeyi siz öğreteceksiniz, pek de tedirgin olamaya heyecan yapmaya gerek yok. Aklımda tek soru var, maaş ne kadar ssk yol şu bu?. Cevap verin geleyim..

Reaksiyon puanı
66
vallahi size çok uzağım çevredeki bir ilde olsaydım kesin gelirdim:) hem kendim hem sizin için:) İnşallah aradığınızı bulursunuz:)

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
İlk önce sizin gibi bir ekiple çalışmak bence güzel olur. Fiyat konusunda açıklama yapılsa daha iyi olur. Koşullara bakarak karar veririm. Sonuç bana artı getiriyorsa işimi de bırakır gelirim, ciddiyim.

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

Mesai saatlerinde ararım o zaman :) bilgiyi böyle alalım.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
paramore dostumuzla anlaştık ;) işe başladı bile. destek veren herkese teşekkürler.

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Her iki taraf için de hayırlı olur inş.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Biri sitenin ayarları ile oynuyor sanki :D Fontlarda küçülme var :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
hayırsız olursa zaten iran'dan beter bir şekilde halk önünde recmederiz :D

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Ne yazacağımı bilemiyorum ama gerçekten çok büyük mutluluk ve gurur kaynağı oldu benim için. Gerçekten hayatımda bu kadar uzun süreli mutlu olmamıştım çook teşekkürler..

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
adam eleman ariyor su ozelliklerde olsun diye ilan yazmis buraya kadar hersey normal.ilanin altina yazilanlar cok ilginc. neredeyse tamamina yakini ben surada oturuyorum olmazsa gelirdim ben surada okuyorum olmasa gelirdim ben soyleydim olsa giderdim vs vs. yahu ne acaip toplumuz sanki tek beyinde birsuru vucut yasiyoruz. size bahane soran yokki neden ozellikle bunlari belirtiyorsunuz. kisa ve oz olamiyoruz bombos konusuyoruz

girye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu sene olmaz ama seneye olsa kesin gelirdim. o ortamda çalışmak için neler vermem :))

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
adam eleman ariyor su ozelliklerde olsun diye ilan yazmis buraya kadar hersey normal.ilanin altina yazilanlar cok ilginc. neredeyse tamamina yakini ben surada oturuyorum olmazsa gelirdim ben surada okuyorum olmasa gelirdim ben soyleydim olsa giderdim vs vs. yahu ne acaip toplumuz sanki tek beyinde birsuru vucut yasiyoruz. size bahane soran yokki neden ozellikle bunlari belirtiyorsunuz. kisa ve oz olamiyoruz bombos konusuyoruz

konuyu sonlandırmakta fayda var. güzel bir eleştiri olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...