SDN Muhabbet Kafe

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

centigarde

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi geceler corpuscallosum
da bu ne demek:corpuscallosum
epeydir merak ediyorum ne anlama geldiğini

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
corpusum :) Çok teşekkür ederim. Çok çirkin ve çok tatsız şeyler olmuş dün. geç haberim oldu (iyikide geç olmuş) desteğin için tabi darklady de çok teşekkür ederim bende sizi çok seviyorum :)

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
canm benm önemli değil hem seni çok sevdim ondan celallendim hem de bi başkası da olsa çok çirkin bi davranıştı bence..
ya bu seferde benm üstüme geliyolar pff sıkıldım artık.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Ablacım hiç birini takmamayı öğrendim ben. Sende öğren ;) :) Bak beni attırmaya çalışırken arkadaş kendi atıldı :) Çok ayıp ettiler 2 kişi daha şeler yazmış onlardan da beklenirdi bu ama kendilerini küçük düşürdüler ben yine çok seviliyorum... Seven sevsin beni onlar sevmesede olur .. Böyle yaparak bana birşey olmaz ben onlara cwp verecek değilim :) Amaaan salla sende hiiiç msj falan da atmaa onlara

Zaten şöyle birşey var eğer bir x kişiyi sevmiyorsan onla konuşmayacaksın o sana iğrenç şeyler söylediği zaman sen onun seviyesine düşersin bırak ne yaparlarsa yapsınlar :)

Bak ben şuan keyfime bakıyorum :) :)

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
ben burdayım.. tv hemen yanımda.. iki tarafıda idare ediyorum.. ama maç öncelikli tabiki :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
ya açım kahvaltıyla duruyom ama bu değl.yarın ankaraya gidiom ya yurda uğradım bugün bana küsmüş bi kız vardı helallk istem vermedi

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
corpuscallosum dedi ki:
ya açım kahvaltıyla duruyom ama bu değl.yarın ankaraya gidiom ya yurda uğradım bugün bana küsmüş bi kız vardı helallk istem vermedi

Boşver ablacım ;)

hadi maç başlıyor bende Nmss burdadır girdimyokmuş :( :( Haydi herkez maça bakalım

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
corpuscallosum dedi ki:

isteyenin bi yüzü kara.. vermiyenin iki yüzü kara .. derlerler ya o misal..
hakkı sana geçicek bişey yaptıysan bilemem .. ama sen demişsin vermediyse onun problemidir..

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
corpuscallosum dedi ki:
yaa öle radon ama bilmiyorum benm moralm bozuldu yoksa onun benle küs falan olması hiç öneml değil. bana neden küs olduğu da burda http://forum.shiftdelete.net/index.php/topic,40004.msg346751/boardseen.html#new
ama ne olursa olsun 2 yıldır tanıyorum aynı daireyi paylaşıyorz ben böle bi son beklemiyodum

hhmm.. yazıyı okudum baştan sona..
o tiptende başka şey bekleme derim.. takma kafaya .. karnın açtır ondan kafaya takıyondur .. :p wow bitmedimi ?.. :D

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
wow bitti maç başladı maça da laf edemem walla.
karnım aç ne yesem diye düşünüyorum
ya bide ben yarın sabah erkenden ankaraya uçacam bünyamini temmuz 15e kadar falan görmeyecem bana söz verdi dün akşam bugün tüm gün benle olacakmış ama olamdı hep oyun oynadı ben de çok gücendm.dışarı çıktım gezdm arkadaşlarımla

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
corpuscallosum dedi ki:
wow bitti maç başladı maça da laf edemem walla.
karnım aç ne yesem diye düşünüyorum
ya bide ben yarın sabah erkenden ankaraya uçacam bünyamini temmuz 15e kadar falan görmeyecem bana söz verdi dün akşam bugün tüm gün benle olacakmış ama olamdı hep oyun oynadı ben de çok gücendm.dışarı çıktım gezdm arkadaşlarımla

7/24 açsın :D sevgilin napsın :D

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
wow oynuyo diyonda sende nettesin.. çelişki deil mi ?..
calvira nın adı bünyamin mi ?..

findukfaresi

Dekan
Reaksiyon puanı
73
calvira değil calvaria:)
yaa o oyunda diye ben sdndeym bünyamnn sayesine 1500 msjım olmuş yaa çelişki değil yani o oyundayken ben takılıyom nette.sanki ben açım da o bişe mi yapıyooo

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
corpuscallosum dedi ki:
calvira değil calvaria:)
yaa o oyunda diye ben sdndeym bünyamnn sayesine 1500 msjım olmuş yaa çelişki değil yani o oyundayken ben takılıyom nette.sanki ben açım da o bişe mi yapıyooo

yaw hadi açsın .. yemeği kendin niye yapmıyosun..

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Heeey millet nerelerdesiniz yahuu ??? :) :)

Çok yoğunum bu aralar sizleri çok ihmal ediyorum ama biraz daha sabır ;) 1 sene sonra :p :p dermişim puhahahaha nolcak bu çalışma şeyi yaa çalış çalış nereye kadar yahuuuuu :) :)

Helüsüüümmm şirinemmm redimmm nerelerdesiniz özlemediniz mi beni yaa :( :(

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ah ben geldim 1 haftadır aralıksız lost izliyorum 3. ve 4. sezonları alcamda param yokki gidip alıyım ya kotada doldu puff :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar