SDN Muhabbet Kafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Seninde yaş 19 okuyonmu
Evet 1993 doğumluyum. Geçen sene liseden mezun oldum. O sene üniversiteye yerleşemedim. 2. kez girdim Fırat Üni. Tek. Fak. Metalürji ve Malzeme Mühendisliğini kazandım. Şuan 1. sınıf öğrencisiyim. Sen ?

Exp_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet 1993 doğumluyum. Geçen sene liseden mezun oldum. O sene üniversiteye yerleşemedim. 2. kez girdim Fırat Üni. Tek. Fak. Metalürji ve Malzeme Mühendisliğini kazandım. Şuan 1. sınıf öğrencisiyim. Sen ?

Ben ege üniversitesi makina okuyom ama 2 yıllık :)

Exp_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne güzel. Ama malesef insanlarda 2 yıllık üniversite ön yargısı olduğu sürece seni rahatsız edebilir. İzin verme.

Ben meslek lisesi çıkışlıyım zaten 2 yıllık makina üstünede açık öğretimden okucam kafamda birşeyler var. Etrafımızda 4 yıllık okuyupta o kadar işsiz varki yani bence önemli olan kendini geliştirmek.

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ben meslek lisesi çıkışlıyım zaten 2 yıllık makina üstünede açık öğretimden okucam kafamda birşeyler var. Etrafımızda 4 yıllık okuyupta o kadar işsiz varki yani bence önemli olan kendini geliştirmek.
Aynen öyle. MTOK neden seçmedin ?

Exp_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen öyle. MTOK neden seçmedin ?

Şöyle söyleyeyim ben 4 sene lise hayatım boyunca 1 sene sayısal ders gördüm oda 9. sınıfta ben bu sene ile birlikte 4 senedir sayısal ders görmüyorum ve ben sayısal bölümünden sınava giriyorum. Dersaneyede gittim 3 sene dersaneye gitsem anca toparlarım anlamışındır :)

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Şöyle söyleyeyim ben 4 sene lise hayatım boyunca 1 sene sayısal ders gördüm oda 9. sınıfta ben bu sene ile birlikte 4 senedir sayısal ders görmüyorum ve ben sayısal bölümünden sınava giriyorum. Dersaneyede gittim 3 sene dersaneye gitsem anca toparlarım anlamışındır :)
:) bizim üniversitede mtok lara ilk sene hazırlık veriyorlar. Ancak ingilizce değil matematik fen görüyorlar :/

Exp_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu sene sayısal görüyom dersleri ama yapcaz artık birşeyler :)

Exp_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haa tamam o zaman. Yanlış anlama İzmir bizim gözbebeğimiz ama genelde İzmir, Muğla, Antalya gibi tatil kentlerinde üniversite bitmez :)

Valla izmiri biliyoz bide gidilcek yerleride biliyoz nasıl bitcek bende bilmiyom bu üniversite :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...