SDN Muhabbet Kafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yok ya Allah korusun uğraşamam aşkla falan bu yıl ama bu adama kafayı takmış durumdayım ...
Ahmet kaya ya lafım yok. Bahtiyar bizi çok severdi biz de onu ama daha canlı bir şeyler dinlemeni tavsiye ederim. Zaten gidişat kötü.

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bıktım bu [MENTION=250890]aquess1999[/MENTION]'dan:D

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sözleri çok güzel :) [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION]

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ahmet kaya ya lafım yok. Bahtiyar bizi çok severdi biz de onu ama daha canlı bir şeyler dinlemeni tavsiye ederim. Zaten gidişat kötü.
Yok ya ben öyle direkt moda girmiyorum rakı olursa orası ayrı tabi ehehe :D Zaten türklerden bi onu dinliyorum yoksa hep yabancı r&b hip-hop rock falan da bzen değişik şeyler iyi geliyo yakında operaya geçicem :D Ay o konuyu hiç açma zaten...

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yok ya ben öyle direkt moda girmiyorum rakı olursa orası ayrı tabi ehehe :D Zaten türklerden bi onu dinliyorum yoksa hep yabancı r&b hip-hop rock falan da bzen değişik şeyler iyi geliyo yakında operaya geçicem :D Ay o konuyu hiç açma zaten...
Ben elazığa gittim babam erik rakısı getirdi adelete bak :(

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Benim babamın memleket, sende kırmızı şarap içersin fabrikası orda hem daha ucuza mâl olur:D
Türk içkileri favorimdir :)
Gönüllerin şampiyonu rakı, hemen ardından öğrencinin olmazsa olmazı bira ve 3. lükte vişne(tamek)-votka(istanblue)

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Türk içkileri favorimdir :)
Gönüllerin şampiyonu rakı, hemen ardından öğrencinin olmazsa olmazı bira ve 3. lükte vişne(tamek)-votka(istanblue)
En güzel ve en hesaplı içecek ayran bence :D Ama şarap bir bayan içkisi olduğu için seviyorum bilmem hem faydalı da vodka hiç içmedim.

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=250890]aquess1999[/MENTION] yarın ders yok:D YAŞASIN!:D Puhahaha:D

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[video=youtube;CLXt3yh2g0s]http://www.youtube.com/watch?v=CLXt3yh2g0s[/video]

Alın size canlı bir şeyler :D

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
En güzel ve en hesaplı içecek ayran bence :D Ama şarap bir bayan içkisi olduğu için seviyorum bilmem hem faydalı da vodka hiç içmedim.
Votka aslında diğerleriyle kıyaslandığında daha iyi. Rakının mezesi iyi olucak saz söz olucak. Biranın da sayısı fazla olucak. Votkanın yanına cila bul tamam. vişne suyu olur enerji içeceği olur. Daha hesaplıya geliyor.

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Votka aslında diğerleriyle kıyaslandığında daha iyi. Rakının mezesi iyi olucak saz söz olucak. Biranın da sayısı fazla olucak. Votkanın yanına cila bul tamam. vişne suyu olur enerji içeceği olur. Daha hesaplıya geliyor.
Bilmiyorum içmediğim için birşey diyemiycem :D absinthe kadar pahalı ve çarpan bir içki yoktur ama herhalde :D

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[video=youtube;mLqHDhF-O28]http://www.youtube.com/watch?v=mLqHDhF-O28[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...