SDN Muhabbet Kafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bir şey varsa açık açık söyle neden karışsın canım? özelse ayrı tabii de..

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Off offf...

Yalan dünya...
[MENTION=250890]aquess1999[/MENTION] tüyelim:D

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Onlarla konuşmuyordum çünkü onlarla konuşamıyordum. Giyimleri başkaydı, konuşmaları başkaydı. Onlar gibi konuşmaya çalışıyordum. Mesela terziye gidip, onlar gibi pantolon diktirmeye filan başlamıştım. Terzinin yaptırdığı pantolonların üzerime uymadığını görüyordum. Onlara yakışıyordu bana yakışmıyordu. Bir kız vardı bizim okulda; herkesin bir aşkı vardır, çocukluk aşkı. Bir gün gittim dedim ki: 'Biraz seninle konuşak beş dakika, kaçıyorsun hep...' Bana dedi ki: 'Rica ederim.' Öyle bir ağrıma gitti ki: 'Ben de sana rica ederim,' dedim.. Ben o zaman anlamını bilmiyordum, yani onu bir küfür zannettim.

Bir Ahmet Kaya belgeseli...

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Onlarla konuşmuyordum çünkü onlarla konuşamıyordum. Giyimleri başkaydı, konuşmaları başkaydı. Onlar gibi konuşmaya çalışıyordum. Mesela terziye gidip, onlar gibi pantolon diktirmeye filan başlamıştım. Terzinin yaptırdığı pantolonların üzerime uymadığını görüyordum. Onlara yakışıyordu bana yakışmıyordu. Bir kız vardı bizim okulda; herkesin bir aşkı vardır, çocukluk aşkı. Bir gün gittim dedim ki: 'Biraz seninle konuşak beş dakika, kaçıyorsun hep...' Bana dedi ki: 'Rica ederim.' Öyle bir ağrıma gitti ki: 'Ben de sana rica ederim,' dedim.. Ben o zaman anlamını bilmiyordum, yani onu bir küfür zannettim.

Bir Ahmet Kaya belgeseli...
Delikanlı delikanlı. Hayırdır sende mi aşk acısı çekiyorsun? Bu aralar çok moda da.

Abi ne yaptın ya. :D
Ee ne yapayım korkmaya başladım. [MENTION=261544]real madridli[/MENTION] daldan dala atlıyor bir gün banada sarkıntılık edecek diye korkuyorum :)

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Çok mu hoşuna gitti liseli :D
tNd5y.jpg
:p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...