SDN Muhabbet Kafe

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ver elini İstanbul! [MENTION=279288]Piyonist[/MENTION] oğlum gittin de [MENTION=132914]foreverfree[/MENTION] ile [MENTION=281118]OnurSorhan[/MENTION]'a bir şey mi yaptın:D Kaç gündür girmiyorlarmış:D Yoksa bizden habersiz beraber mi takılıyorlar:D

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ver elini İstanbul! @Piyonist oğlum gittin de @foreverfree ile @OnurSorhan'a bir şey mi yaptın:D Kaç gündür girmiyorlarmış:D Yoksa bizden habersiz beraber mi takılıyorlar:D
yok yahu :D @OnurSorhanla akşamları sosyal paylaşım siteleri üzerinden görüşmeye devam ediyoruz ama @foreverfreeden haber yok :D İstanbuldamısın?

Ya ozan bise sorcam
buyur sor ama bir dahakine @ işareti koyduktan sonra nickimi yaz. Bazen gözden kaçırıyorum çünkü

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Çok isterdim ama cumartesi dersanede sınav var bir dahaki sefere:) Ben de mesaj hakkı da yok daha köyden yeni geldim bugün yüklerim belki:)
Yalnız köyden yeni geldim bayağı güldürdü beni. Ne dershaneymiş arkadaş bi bitmedi gitti. Numaranı ver mesaj atayım sana. Kaçıncı sınıfsın sen?
[MENTION=261544]real madridli[/MENTION] senide kaybettik galiba :(

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=126564]re13el[/MENTION] aklına girdim galiba narutonun müziğini playlistine eklemişsin :)

GaMeRR119

Profesör
Reaksiyon puanı
1
elektriği yatır suyu yatır onu yatır bunu yatır bulamdıysan gel beni yatır la bi gidin kardeşim başımdan ben bişeyleri yatırmak icin gelmedim bu dünyaya.. illaki bişey yatırcaksam onuda ben isterim.. suyu yatırcaksan git sen yatır patron ben senin uşağınmıyım lan oymakbeyi..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...