SDN Muhabbet Kafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

E32KERNEL

Doçent
12 Eylül 2010
627
0
0
Günaydın Ozan. :)

Bu arada beyler, program hiçbir işe yaramadı. Zaten ücretliymiş, kahrolasıca programı 3 saat bekledim, inceleme yaptı, sonra verileri kurtarmak için kayıt falan istedi.Bende küfrettim programa, kapattım. Bir bardak su içip yattım...

Verilerinizi kaybettiğinizde, öyle site site, forum forum falan sakın gezmeyin. Hiçbir yöntem kesinlikle işe yaramıyor.Herşeyi unutun. Hiç yaşanmamış gibi davranın. Belki profesyonel firmalar kurtarabilir ama onlarda öyle ucuz değil....
Neyse siz siz olun bir gözünüz televizyondayken, sakın birşeyleri biçimlendirmeye kalkmayın.Yanlış sürücüyü biçimlendirirsiniz sonra..

thruthreign

Guru
Emektar
3 Aralık 2006
23,089
159
7,243
41

Bu arada beyler, program hiçbir işe yaramadı. Zaten ücretliymiş, kahrolasıca programı 3 saat bekledim, inceleme yaptı, sonra verileri kurtarmak için kayıt falan istedi.Bende küfrettim programa, kapattım. Bir bardak su içip yattım...

Verilerinizi kaybettiğinizde, öyle site site, forum forum falan sakın gezmeyin. Hiçbir yöntem kesinlikle işe yaramıyor.Herşeyi unutun. Hiç yaşanmamış gibi davranın. Belki profesyonel firmalar kurtarabilir ama onlarda öyle ucuz değil....
Neyse siz siz olun bir gözünüz televizyondayken, sakın birşeyleri biçimlendirmeye kalkmayın.Yanlış sürücüyü biçimlendirirsiniz sonra..

Benimde eskiden başıma gelmişti.Yanlışlıkla telefonun sd kartını biçimlendirmiştim. ://
O günden beri artık çok dikkatliyim. :D

E32KERNEL

Doçent
12 Eylül 2010
627
0
0
Benimde eskiden başıma gelmişti.Yanlışlıkla telefonun sd kartını biçimlendirmiştim. ://
O günden beri artık çok dikkatliyim. :D

Böyle pis bir durum başka birşeyde yok.Hani biliyorsun silinse bile belleğin içinde duruyor halen daha, ama ulaşamıyorsun falan... Belleği kaybetsen bu kadar koymaz adama. :D

Piyonist

Profesör
4 Temmuz 2012
1,453
3
0

Boşver...
Zaman, öyle de geçiyor,
Hayat, böyle de bitiyor,
Ama, umudum cennetten. :)
[video=youtube;hUbtcmRs7js]http://www.youtube.com/watch?v=hUbtcmRs7js[/video]

Böyle pis bir durum başka birşeyde yok.Hani biliyorsun silinse bile belleğin içinde duruyor halen daha, ama ulaşamıyorsun falan... Belleği kaybetsen bu kadar koymaz adama. :D
Sen aşık olmuşsun bence :D

Piyonist

Profesör
4 Temmuz 2012
1,453
3
0
Aman hocam(E32KERNEL tahtaya vurur), bu saatten sonra hiç işim olmaz aşık olmak falan. Yapacak daha önemli işlerim var. Aşk güzel birşey derler ama ben bu yüzünü hiç görmedim nedense. Zaman kaybından başka birşey değil zaten...

:D :D
Ben orasını bileme ama şu söz beni buna inandırır.
"Hani biliyorsun silinse bile belleğin içinde duruyor halen daha, ama ulaşamıyorsun falan... "

Piyonist

Profesör
4 Temmuz 2012
1,453
3
0
Daha gitmedinmi, ben Cuma günü bıraktım okulu geldim İzmir'e. :D
Ben 22'si ile 23'ünde tatil olup olmayacağı açıklanana kadar beklemek istedim. Bekledim ders yapılacakmış. Bende 23 ü akşama aldım. Dersten çıkıp otobüse binecektim. Sonra arkadaşlar hocaları ayarttı. Bende öne almaya çalıştım oda sadece 1 gün olabildi. 22 (pazartesi) akşam biniyorum. Ertesi gün 11-12 sularında İstanbul toprakları içerisinde bulunacağım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba paşam :) Protonu unuttunuzmu hergün dolanıyorum ama girmiyorum sorunlarım hallolduğu için heralde :) [MENTION=284022]Proton[/MENTION]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...