SDN Muhabbet Kafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratflash

Müdavim
Müdavim
9 Kasım 2008
13,809
510
3,293
:D Ana Yemek : Portakallı Pekin Ördeği olsun
@elmalisoda çok sever.. :D

images
images
[4]972008113616_7040.jpg

Buda ördeğin kendisi...

parrot_jungle_duck87.jpg

elmalisoda

Müdavim
Müdavim
4 Haziran 2010
2,078
23
218
37
:D Ana Yemek : Portakallı Pekin Ördeği olsun
@elmalisoda çok sever.. :D

seviyorum ya, yalan söylemiyim. bizim ördeklerin suyu çıktı, pekin takılıyorum :D ördeksiz mi? hiiç duramıyorum!
ne oluyo limon hayırdır, bana laf atıyosun da internetten tarifine bakan ben miydim :D tamam ben de bakmıştım aslında ama sonra bu mevsimde portakal bulamayız diye pek peşine düşmedim; ördek sorun değil yani, biliyosun :lol:

Alnair Alsad

Müdavim
Müdavim
27 Ocak 2011
4,543
29
228
Türkçe yazdık anlamadı. Mors alfabesini hiç çözemez.

Her şeyi de ağzına verme ya hu, a aaa! :D

---------- Post added at 15:16 ---------- Previous post was at 15:14 ----------

seviyorum ya, yalan söylemiyim. bizim ördeklerin suyu çıktı, pekin takılıyorum :D ördeksiz mi? hiiç duramıyorum!
ne oluyo limon hayırdır, bana laf atıyosun da internetten tarifine bakan ben miydim :D tamam ben de bakmıştım aslında ama sonra bu mevsimde portakal bulamayız diye pek peşine düşmedim; ördek sorun değil yani, biliyosun :lol:

:D Bizim köyde geçen kış pekin ördeği sanıp da komşunun ördeğine saldırmaya çalıştığın zamanlar aklımda hâlâ hanfendi. :D

elmalisoda

Müdavim
Müdavim
4 Haziran 2010
2,078
23
218
37
:D Bizim köyde geçen kış pekin ördeği sanıp da komşunun ördeğine saldırmaya çalıştığın zamanlar aklımda hâlâ hanfendi. :D

ahahahhha karıştırma şimdi sizin köyüü unut o günleri. köyde eksiklik çektim tabi, bi süre pekin ördeksiz yaşayabilirim sandım ama olmadı ne yapalım yani :D bulduğum en yakın ördeğe gözümü dikmiş olabilirim, çok normal. :D

muratflash

Müdavim
Müdavim
9 Kasım 2008
13,809
510
3,293
Akşama iftara bendensiniz... Menüde bizim Konya nın etli ekmeği vede buz gibi bol köpüklü ayran...

images
images
8514.jpg

Alnair Alsad

Müdavim
Müdavim
27 Ocak 2011
4,543
29
228
ahahahhha karıştırma şimdi sizin köyüü unut o günleri. köyde eksiklik çektim tabi, bi süre pekin ördeksiz yaşayabilirim sandım ama olmadı ne yapalım yani :D bulduğum en yakın ördeğe gözümü dikmiş olabilirim, çok normal. :D

Seni küçükken neyle beslediler bilmiyorum ki...
:D

[MENTION=48671]muratflash[/MENTION] : Fotosuna ekmek banarız artık. :D

Alnair Alsad

Müdavim
Müdavim
27 Ocak 2011
4,543
29
228
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION]: Kaf Dağı'nın ardıda kalıyor, bek bilinmeyen bi yer. :D

[MENTION=105455]elmalisoda[/MENTION]: Ne kadar uğraşırsan uğraş annen ve babanın garip insanlar olduğunu düşünmeyeceğim. :D

elmalisoda

Müdavim
Müdavim
4 Haziran 2010
2,078
23
218
37
@muratflash : Kaf Dağı'nın ardıda kalıyor, bek bilinmeyen bi yer. :D

@elmalisoda : Ne kadar uğraşırsan uğraş annen ve babanın garip insanlar olduğunu düşünmeyeceğim. :D
kız sen ne durduk yere alttan alt bana laf atıyosun bakayım??
seni kim doldurdu böyle biliyorum aslında :D şimdi alırım hesabını :D hain dem, hep onla kanka olmadım diye yapıyo bunları :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...