SDN Muhabbet Kafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kowalskii

Profesör
31 Ekim 2010
3,056
24
218
Silence;

vişne ve gazozu ayrı ayrı verebilirim. Sen karıştırırsın artık :p
visne.jpg

28trfs20gazoz6.jpg

Yeni mentollü gazozlarımız da gelmiştir :D

gazoz.jpg

kowalskii

Profesör
31 Ekim 2010
3,056
24
218
iğrenççççççççççççççç

Adamlar yapıyor.. Kesin japon icadıdır :p :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

SDNcafé nin finansal istikrarı açıklanıyor :p :D Yakında SDNcafé olarak, shiftdelete.net sitesini satın almayı düşünüyoruz :p
bireysel-emeklilik-veri-analizi.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tarihte bu gün (24 Aralık);
1638 - Osmanlı padişahı IV. Murat, Bağdat'ı ele geçirdi.
24 Aralıkta olan diğer olayları merak edenler için.
Hadi bunu kutlayalım :)
lokum056cc554054e3414by.jpg

Demnesia

Profesör
14 Mart 2009
3,166
43
0
Valla bu frappe güzel gözüküyo ama orjinal Yunan frappesini tercih ederim. Anne tarafım Yunanistanlı olduğu için geçmiş yıllarda çok kez Yunanistana gitmişliğim var, bol bol frappe içerdim sonrada sabaha zombi gibi çıkardım. :D Şimdi gidebiliyormuyum? Nayır! Mangır nanay :( Umarım bu gelişen Türk Yunan ilişkeleri bir sonuç verir vize felan kalkarda tekrardan Yunanistana gider frappemi yudumlarken süper-mini etekli Yunan çıtırları keserim :D

kowalskii

Profesör
31 Ekim 2010
3,056
24
218
Valla bu frappe güzel gözüküyo ama orjinal Yunan frappesini tercih ederim. Anne tarafım Yunanistanlı olduğu için geçmiş yıllarda çok kez Yunanistana gitmişliğim var, bol bol frappe içerdim sonrada sabaha zombi gibi çıkardım. :D Şimdi gidebiliyormuyum? Nayır! Mangır nanay :( Umarım bu gelişen Türk Yunan ilişkeleri bir sonuç verir vize felan kalkarda tekrardan Yunanistana gider frappemi yudumlarken süper-mini etekli Yunan çıtırları keserim :D

Anne yunan olmasından kaynaklı senin vizesiz girebiliyor olman gerekmez mi ? Annesi alman olduğu için avrupaya vizesiz giren arkadaşım var... Ona özeniyorum doğrusu, avrupa vatandaşı muamelesi görüyo.. :)

kowalskii

Profesör
31 Ekim 2010
3,056
24
218
SDNcafé den çevreye duyarlılık projesi :)

Bugün iki tane çam fidanı ektim. Birinin ismini "shift" diğerini "delete" koydum. Vatana millete hayırlı olması dileğiyle :)

Herkesi bu projeye davet ediyorum. Sadece bir ağaç ekerek çevreye bir nebze yardım edebilirsiniz. Çünkü dünyanın bu küçük yardımlara bile ihtiyacı var :)

1288_0.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...