SDN Muhabbet Kafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Ben gider dostlar

Şimdiden Allah kabul etsin

Edit: Ben zaten rahatım romantic :s En iyisi senle iftardan sonra konusalım yemek ye kendine gel bi :D

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Romantic abi moderatörsün diye birşey demiyorum ufaklık demeyin bana 14 yaşında ergenliği neredeyse bitirmiş koca adam olduk eğer demeye devam ederseniz Ciana ablayı zor görürsünüz kaçırınca 2 ekran kartı da isterim:DEkran kartını getirmeden alamassınız Ciana ablayı elimdem bağlı bağlı kalır sandalyede siz gelene kadar:DŞaka yaptım şaka ben öyle şeyler yapmam sapık mıyım ben belki:DAma yapmam öyle şeyler ben yoktum,konuşmadım beni tanımıyonuz.

Ama bugün fazla coştum ya:D

İftardan sonra çevirmeyin burayı adı bilinmeyen hatunlara iftardan sonra beni orada bulabilirsiniz(adı bilinmeyen...):D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Ben gider dostlar

Şimdiden Allah kabul etsin

Edit: Ben zaten rahatım romantic :s En iyisi senle iftardan sonra konusalım yemek ye kendine gel bi :D

Relax baby :D
İftardan sonra grüşmek dileğiyle ;) :)
Romantic abi moderatörsün diye birşey demiyorum ufaklık demeyin bana 14 yaşında ergenliği neredeyse bitirmiş koca adam olduk eğer demeye devam ederseniz Ciana ablayı zor görürsünüz kaçırınca 2 ekran kartı da isterim:DEkran kartını getirmeden alamassınız Ciana ablayı elimdem bağlı bağlı kalır sandalyede siz gelene kadar:DŞaka yaptım şaka ben öyle şeyler yapmam sapık mıyım ben belki:DAma yapmam öyle şeyler ben yoktum,konuşmadım beni tanımıyonuz.

Ama bugün fazla coştum ya:D

Tamam canım kardeşim, özür diliyorum, ergenliğe girmeden de çıkmışsın valla helal olsun, ben hala etkilerini üzerimde hissediyorum :)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Valla öyle ergenliğin bütün getirdikleri bende var ve yavaş yavaş azalmaya başladı:DKüçücüğüm herşeyim ne olur uzaklara gitme gidersen öleceğim şimdi büyüyeceğim olmadı ya Yalın'ın şarkı mıydı bu küçücüğüm herşeyim küçükken büyüdüğümü anlatmak istedim işte:DFear 2 kuruldu şimdi onu oynuyum full ayar hava ata ata:D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Valla öyle ergenliğin bütün getirdikleri bende var ve yavaş yavaş azalmaya başladı:DKüçücüğüm herşeyim ne olur uzaklara gitme gidersen öleceğim şimdi büyüyeceğim olmadı ya Yalın'ın şarkı mıydı bu küçücüğüm herşeyim küçükken büyüdüğümü anlatmak istedim işte:DFear 2 kuruldu şimdi onu oynuyum full ayar hava ata ata:D
Kolay gelsin canım benim hadi :)

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
İftardan sonra görüşürüz fear 2 oynayacam sonra iftar falan iftardan sonra anca.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Açtım orucumu.. Allah kabul etsin.. Herkesin orucunu da..

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Maşallah yusufsan :) maşallah..
Afiyet olsun..

Ciana

Profesör
Reaksiyon puanı
1
uyyyyyyyyyyyyysssssssss Fındığımmm Hoşgeldinnnn sana ne ikram etsem :)

Ciana

Profesör
Reaksiyon puanı
1
nickwillsher.jpg

Buyur kızıl prensesim :) Afiyet olsuunn cafe çok rutin bu gece konseptine uygun loş ışıklar

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
teşekkürler.. bu arada saçlarımı çok beğendim...

önceki halini görmeliydiniz iğrençti..

kızıllar iyice akmıştı üstlerde biraz kırmızı kalmıştı alt taraf kumraldı. dip boyam 10 cm olmuştıu neredeyse ve beyazlarm da çıkmıştıı

ıyyk insan içine çıkmaya utanıyordum

nasılsınız bu arada

Ciana

Profesör
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler.. bu arada saçlarımı çok beğendim...

önceki halini görmeliydiniz iğrençti..

kızıllar iyice akmıştı üstlerde biraz kırmızı kalmıştı alt taraf kumraldı. dip boyam 10 cm olmuştıu neredeyse ve beyazlarm da çıkmıştıı

ıyyk insan içine çıkmaya utanıyordum

nasılsınız bu arada

İyiyiz canım nasıl olalım çok sevindim beğen beğen kızıl bu hemen akar bakır rengi alır falan özen ilgi isteyen bi renk ben bıraktım kızılı nadasa yatırdım saçları çikolata kahve ancak kapadı bal köpüğü yapıcam ayy :D

kendini çok mutlu hissediyorsundur sen şimdi inşallah bende öyle olucam 2 ay sonra :D

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
evet gerçekten saç boyamak iyi geliyor. sadece saç boyamak değil bir kadının kendine bakım yapması kendisini iyi hissetmesine yarıyor.

ben senin yaşın küçük diye duymuştum. saç boyamak için erken değil mi hem de kızıl yapmışsın. kızıl daha olgun gösterir

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
iyi bari boyadan da anlıyormuşsun gerçekten sevindim buna. çünkü etrafımdaki insanlar bıktı benden hangi rengi yapsam diye kendilerine sormamdan

Ciana

Profesör
Reaksiyon puanı
1
uysss tam yerindesin o halde :D ben ve arkadaşım emrindeyiz ( arkadaşım bayan kuaförü ) tek seferde kızılı sarı yapan cesur bi kuafördür :D her zaman desteğiz sultanım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...