SDN Muhabbet Kafe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nemesis

Dekan
31 Ekim 2007
7,765
13
218
37
Aman abi senin olaylarına alet edevat olmak istemem. Buralarda havalar iyi. Ne uçmak nede konmak istiyorum :D

*SiRiNe*

Dekan
22 Kasım 2007
5,336
2
0
Canım şuan bi ikimiz varız gel bir güzel kahvaltı yapalım

sonrada günün güzelliğini yaşayalım :p

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
2_BZ_r_UEZUB.jpg

Afiyet olsun bize :)
Günün rahatlığına gelince birazdan dershaneye gidicem ne rahalık ne rahalıkk puffffffff :S :p :)

*SiRiNe*

Dekan
22 Kasım 2007
5,336
2
0
Ohhhhh süper yaaaa kahvaltı harika beste ellerine sağlık seni alan yaşadı :p

Derskerin kaçta bitiyor...! akşama kadar değil dimi :S

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
Afiyet olsun canım :) Valla bencede yaşadı ama bi türlü alamadı :p

Yok yaa 1 gibi evde olurum ama hastahaneye gitmem lazım 2-3 gibi gelirim çok az ders sonra Sdn :) şu derslerim bitsin 1 ay tatilim var onda hep hakanımla konuşup okey oynayıp sdnye girip burda herkesle sohbet edicem beaa :D

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
Dedem dün ameliyat oldu da :( Ama sanırım çok önemli birşey yok dr pek bişe dememiş iyi ameliyattı ve zordu demiş zati o drlara gıcık oluyorum hiç bişe demiyorlar (&)

Neyse İnş eskisi gibi hatta daha ii sağlına kavuşacak dedecim :] Ben yine gelirim ben yokken ii bakın dedikodu olursa toplayın :p hadi grs cnm Hellish slm söle :* Byby (S)

*SiRiNe*

Dekan
22 Kasım 2007
5,336
2
0
Geçmiş olsun canım inşallah daha iyi olacak deden :)

Olar görürsem sölerim :p

iyi dersler.....

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
Teşekkürler canım :)

Aa doğru pzt'si girecekti dimi neysee :p

Nasıl iyiyse sevmiom ki geocuyu zati anlatamıooo :D neyse kaçtım ben bybyyyyyyy :) :)

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
merhabaa ayhh çok yoruldum yahuuuuuu öldüm bittimmm duşa girip gelirim yaaa şirine huhuhuuuuu burdamıısnız ??? bide Nmss Burdamısın ??******* :)

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
olduuuuuuu başkaaa :D hepiniz bana şöyle güzel soğuk bişeler verin bakem hadeeeee .... Allah boş oturanı sevmez :)

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
Saol canım yaa sende olmasan valla bana mile iş yaptıracak valla aşkım şöle soğuk ferahlatan bşeler olsun lüfen :)

ya ben yemem kiii balıkkk teşekkür ederim ama yazık hayvana yiyemem ben saizde yemeyin :) :p

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
aman aşkım saol yani sevgiline vere vere bunu verdin aşk olsun biliyorsun içmiyorum kızıyorumm sana ama yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
:D kola içmiyorum ben zararlı ya o bakımdan neyse sizden bana fayda olmaz küstüm cnm sana :p

arhavisanayi_yesil_cay.jpg
ben bunu içim daha ii

-BeSTe-

Profesör
27 Ocak 2008
2,605
4
0
vooooooooovvv süpersin canım Sevgili dediğin böyle olur iştee :p Çok teşekkür canımcım (K) :$

Teşekkürler Mila o da güzel ama şuan Aşkımın bana hazırladığını yemek istiyorum :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...