Duyuru SDN Moderatör Başvuruları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eilhanzy

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7,872
Sen diğerlerine çalış, o zamanla gelir. ;)
Zaten moderatörlük zaman isteyen birşey. Zaman isteyen işi eğer kabul ediyorsan ve söz veriyorsan mecbur yapacaksın. Söz verip de sonradan kaytarmak olmaz. Alanur mesela benim aşırı zamanımın olmadığını anladı (öyle anladığını düşünüyorum) ve bana daha az zaman isteyen işi verdi. Benim de derslerim var, hobilerim var, geleceğe hazırlanmak var işlerim olarak.

Plasma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sen diğerlerine çalış, o zamanla gelir. ;)
Zaten moderatör zaman isteyen birşey. Zaman isteyen işi eğer kabul ediyorsan ve söz veriyorsan mecbur yapacaksın. Söz verip de sonradan kaytarmak olmaz. Alanur mesela benim aşırı zamanımın olmadığını anladı (öyle anladığını düşünüyorum) ve beni daha az zaman isteyen işi verdi. Benim de derslerim var, hobilerim var, geleceğe hazırlanmak var işlerim olarak.
Öyle bir amacım yok zaten moderator olmak bu sitede gününün yarısından fazlasını geçirmek demek. Benim hiçbir zaman öyle vaktim olmaz. Ben sadece bunu dile getrirdim 😀

ThorJ

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
9,827
başvuran forum üyelerine şimdiden başarılar, forumda aktif üye az diye deneyimsiz, moderatörlük görevini oyuncak edecek insanlardan mutlak surette kaçınmak lazım. forumun şu anda bu hale gelmesinde liyakatsiz moderatör seçimi de geliyor. bilgi birikimine sahip, foruma ilgili insanların gelmesi dileği ile.

Son düzenleme:

aşkınyolcusu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,613
Öyle bir amacım yok zaten moderator olmak bu sitede gününün yarısından fazlasını geçirmek demek. Benim hiçbir zaman öyle vaktim olmaz. Ben sadece bunu dile getrirdim 😀
Günümün yarısını burda geçiriyorum ama moderatör olabilecek birikime sahip olduğumu düşünmüyorum.

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
Tamamen meraktan soruyorum, maaş vs. var mı yoksa gönüllü hizmet mi?

ridvan1452

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Bu şans keşke SDN’ye ilk üye olduğum yıllarda gelseydi. 😊 Ancak şu anda bile vaktim olsa başvururdum.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,162
Tamamen meraktan soruyorum, maaş vs. var mı yoksa gönüllü hizmet mi?
Çoğu forumda bu işler gönül işi olarak geçer, bazı forumlarda harçlık sayılabilecek ufak maaşlar gönderiliyor ancak dediğim gibi moderatörlük genelde gönüllülük esasına dayalı.

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,005
SDN'de çalışıyorum ama moderatörlükte çok ayrı güzel bir görev… Herkesin başvurup şansını denemesini isterim :)

Alanınızda bilgi birikiminiz varsa bu ekibin parçası olabilirsiniz. Karşınıza sinirinizi bozacak, kötü niyetli, egoist insanlar çıkacak ama emin olun size saygı duyanlar için bin kere yaparsınız bu görevi…

Artı olarak bu ekip bomba gibi bu ekibin parçası olun👍🏻

barisbiyik

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,005

Hrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Web tasarım, sosyal medya reklamları ve 15 yılı aşkın yerli yabancı internet forumları tecrübem var halbuki. 1000 mesaj şartı olmasaydı iyiydi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...