Duyuru SDN Moderatör Başvuruları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eilhanzy

Profesör
25 Mart 2019
4,669
1
7,870
708
19
Sen diğerlerine çalış, o zamanla gelir. ;)
Zaten moderatörlük zaman isteyen birşey. Zaman isteyen işi eğer kabul ediyorsan ve söz veriyorsan mecbur yapacaksın. Söz verip de sonradan kaytarmak olmaz. Alanur mesela benim aşırı zamanımın olmadığını anladı (öyle anladığını düşünüyorum) ve bana daha az zaman isteyen işi verdi. Benim de derslerim var, hobilerim var, geleceğe hazırlanmak var işlerim olarak.

Plasma

Öğrenci
1 Nisan 2024
26
13
3
Sen diğerlerine çalış, o zamanla gelir. ;)
Zaten moderatör zaman isteyen birşey. Zaman isteyen işi eğer kabul ediyorsan ve söz veriyorsan mecbur yapacaksın. Söz verip de sonradan kaytarmak olmaz. Alanur mesela benim aşırı zamanımın olmadığını anladı (öyle anladığını düşünüyorum) ve beni daha az zaman isteyen işi verdi. Benim de derslerim var, hobilerim var, geleceğe hazırlanmak var işlerim olarak.
Öyle bir amacım yok zaten moderator olmak bu sitede gününün yarısından fazlasını geçirmek demek. Benim hiçbir zaman öyle vaktim olmaz. Ben sadece bunu dile getrirdim 😀

ThorJ

Dekan
Emektar
14 Haziran 2019
7,408
25
9,831
2,008
başvuran forum üyelerine şimdiden başarılar, forumda aktif üye az diye deneyimsiz, moderatörlük görevini oyuncak edecek insanlardan mutlak surette kaçınmak lazım. forumun şu anda bu hale gelmesinde liyakatsiz moderatör seçimi de geliyor. bilgi birikimine sahip, foruma ilgili insanların gelmesi dileği ile.

Son düzenleme:

ridvan1452

Profesör
30 Temmuz 2007
2,595
24
218
Bu şans keşke SDN’ye ilk üye olduğum yıllarda gelseydi. 😊 Ancak şu anda bile vaktim olsa başvururdum.

barisbiyik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
SDN
23 Ocak 2024
1,761
62
1,983
1,658
SDN'de çalışıyorum ama moderatörlükte çok ayrı güzel bir görev… Herkesin başvurup şansını denemesini isterim :)

Alanınızda bilgi birikiminiz varsa bu ekibin parçası olabilirsiniz. Karşınıza sinirinizi bozacak, kötü niyetli, egoist insanlar çıkacak ama emin olun size saygı duyanlar için bin kere yaparsınız bu görevi…

Artı olarak bu ekip bomba gibi bu ekibin parçası olun👍🏻

barisbiyik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
SDN
23 Ocak 2024
1,761
62
1,983
1,658

Hrz

Öğrenci
26 Aralık 2023
25
20
3
Web tasarım, sosyal medya reklamları ve 15 yılı aşkın yerli yabancı internet forumları tecrübem var halbuki. 1000 mesaj şartı olmasaydı iyiydi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...