SDN Logo Çalışmam [24.05.12]

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Biraz önce yaptım , yorumlarınız değerli .. :yes:
Ve küçük oldu galiba . :)

6lrgv.jpg

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Ellerine sağlık hoş görünüyor. Yanlardaki sarmaşıkların rengini biraz daha turuncu tonlarında daha doğrusu sdn logosu ile uyumlu yapsaydın daha iyi olurdu. Ayrıca bence tasarımlar için büyük boy kullan.

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sarmaşıklarda haklısın :) Büyük boy kullanırım genellikle ama nedense dalgınlığıma gelmiş böyle kaydettim :) Yorumun için sağol.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
sarmaşıklar pek sitenin tarzına gitmemiş sanki :)
ama hani madem sarmaşık yaptın SDN yazısının içinden filan geçselerdi yani :)

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayal gücün iyiymiş :D İçinden geçseydi bu seferde yazı belli olmuyor derdin :D

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bu ısın ıcınde bırı olarak oncelıkle basarılar dılerım.Renk tonlaman bıraz orantılı olması gereklı. Orantı kurmalısın ve 3 d dıye tabır ettıgımız renklerı kullanmalısın. Ayrıca sarmasık olayını duz renk veya golge yerıne sadece sarmasıklar uzerınde calısıp sonra sdn logosunun uzerıne basmalısın. Bırazda kendını gelıstırmeye calısman yeterlı olacak. Orta sevıyeye tam anlamıyla erısmıs olacaksın.Umarım dedıklerımı bır tavsıye olarak algılar , benı yanlıs anlamazsın.
Iyı Forumlar...

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
SDN ve Logosunu son anda farkettim. :)

(Anladın sen onu. :) )

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Sdn logosu üzerinde daha fazla rütuş yapman lazım tırtıklı olmuş renk konusundaa sarmaşıklar,sdn yazısı bide arkadaki objeler

renk uyumu içinde değil hemen göze çarpıyor birbirlerinden ayrı dünyada oldukları..

eline sağlık başarılarının devamını dilerim... saygılar...

cesurmeneli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu logo değil logoyu kullanarak tasarım yapmaktır. ben beğenmedim.
daha elektronik şeyler çağrıştıran görseller kullanılmalı.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
logodan ziyade avatar gibi olmuş. logo basit bir tasarıma dayandırılmak zorunda çünkü çok farklı alanlarda kullanılabilir (fatura, ürün üzerine baskı vb..).

eğer logo tasarlıyacaksan sdn anasayfası üzerinde sergilemen lazım.

bu sefer olmamış belki ileride daha başarılı tasarımlar yaparsın denemekten vazgeçme

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
sdn'ye böyle bir logo koysalar.. kaldırana kadar snd'ye girmem :)

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
sdn'ye böyle bir logo koysalar.. kaldırana kadar snd'ye girmem :)
Daha iyisini sizden bekleriz en azından arkadşa birşeyler denemek istemiş yapmayın Allah aşkına !

bu logo değil logoyu kullanarak tasarım yapmaktır. ben beğenmedim.
daha elektronik şeyler çağrıştıran görseller kullanılmalı.
Daha çok edit denebilir ama logodur. Backgorund gibi kullanılmak istenmiş.Logo zaten bir tasarımdır. Sınıfı Logo tasarımıdır. En azından denemiş umarım birdahakine daha başarılı olur.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Daha iyisini sizden bekleriz en azından arkadşa birşeyler denemek istemiş yapmayın Allah aşkına ! [QUOATE]

kardeşş bizim öyle bir iddaamız yok... arkadas sdn logo çalışması yapmış bende yorumumu yapdım.Problem?
Yorum farklıdır , dalgaya alıp veyahut ezici bir konuşma farklıdır yapmayalım. Kusura bakmayın çok sinirlendim ama lütfen şevk kırmayalım.
Yanlışım varsa affola.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Bu iş yapılacaksa öncelikle logonun ne olduğu bilinmesi kazım. Yani uğraştığın işin terimlerini iyice öğrenmek lazım.
Bu bir logo mu? Değil. SDN logosu kullanılarak yapılmış bir tasarım. Tasarımda tema önemlidir. SDN teknoloji temasına sahiptir. Eğer sarmaşık kullanılacaksa, bu sarmaşığa teknolojik bir görüntü verilebilir. Falan filan...

Burada esas problem eleştirileri eleştirmek. Bir ürün var ortada, bir sanat ürünü. Eğer sanat sanat içindir görüşünü benimsiyorsa bunu yapan kişi, "Bunu sanatsal açıdan değerlendirin" gibi bir not düşmesi gerekir. Yok sanat toplum içindir diyorsa, o zaman yapılacak her türlü eleştiriye açık olmalıdır. Toplum görselliğe bakar, kendi zevkine göre eleştirisini yapar. Yapıcı da olur, yıkıcı da olur. Eleştirileri eleştirmek, ürün sahibine bir fayda sağlamaz. Özellikle kötü eleştirileri "çok ağır bir eleştiri, adam yeni başlamış, hevesini kırmayın." gibi söylemler, bu işi yapanın yanlış bir yola girmesine neden olabilir.

Herkes sanat yapamaz. Sanat üretimi için gerekli aletleri kullanabilmek, bu işi yapabiliyor manasına gelmez. Nasıl yaptığı değil, ortaya konulan ürün önemlidir.

Tamam gittim :)

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
incici ne la? manavcı gibi birşeymi ?
Şuan linklerini yazdığım modlar. Hepinizi kınıyorum. Belki banlanırım belki birdaha buraya girmem ama görevinizi yapmıyorsunuz . Biliyorum birçok göreviniz var ama 7 nizindemi başka işi var. [MENTION=2]Troy[/MENTION] girerseniz umarım görürsünüz bu konuyu.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Konuyla alakasız mesajlar, ikili tartışmalar temizlendi.
Forumda kaç tane modun çevrimiçi olduğu değil, bölüm moderatörünün site olup olmadığı önemli. Her yeşilin kendi alanı var.

Konuyu açan arkadaşın emeğine daha fazla saygısızlık etmeyin.
Konu sahibi konun açılmasını istersen bana özel mesaj ile ulaşabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...