SDN İçin Honda Civic Type-R İle 260'ı Denedik

Bu konuyu okuyanlar

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Motor atmosferik.vacip42 seninde gözünden kaçmamış.Haklısın o anda kemer yoktu.Araca daha yeni oturmuştuk hemen aldık videoya :) Reis aracın yani kasası ile eski kasasını Discovery Channel yarıştırdı.Eski kasa havada karada :)

mekanrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tuningmert allah kazadan beladan korusun, süpersin.. Bende istiyorum bu arabadan..

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
İyi dileklerin içn sonsuz teşekkür bilmis*gülücük çok sıcakkanlısın :) mekanrock alabilirsin almak serbest :D

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
vay anasını hiç 260 vuran arabada bulunmamıştım :D o kadar hızlı değilmiş :D need for speed de 320 lere alıştım ben :D

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Alttaki videoyu aç.Yoldan görüntü olanı,Yanında NFS yi aç 320 vur artık Gallardoylamı neyle vurursun bilemem ikisini karşılaştır bakalım hangisi hızlı :)

sHaDy_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Helal olsun ben de 308 aracımla 230'a ulaştım otobanda daha basamadım önümdeki tabelada radarla hız kontrolü yapılmaktadır yazıyordu.Bir de baktım çevirme var sonrası malum :D.Peugeot 308 kullananlar varsa hızı hisstirmediğini bilir.Yediğim cezadan öğrencektim hızı nerdeyse :D

Mod Not : Mesajın Tümü Kalın Olmamalı...

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
HasanPolatkan'da Gazi Anadolu Meslek Lisesinin önlerinde (müzenin orası) hız yapmışmıydın_? Esk.'deyken senin gördüm diye hatırlıyorum =)

(eski okulumu özledim yine)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Muhakkak görmüşsündür :D Ama o benmiyim orasını bilemem :D

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ben arabada 100'ü geçince tırsmaya başlıyorum. Hocam sen o hızda nasıl sürebiliyorsun? :D Uuff çok fena. İzlerken bile bi kötü oldum.

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Ben zaten şöyle bir aynadan bakınca kimin tedirgin olduğunu anlıyorum.Suratlar filan değişiyor hemen.200-220 arası kıpırdanmaya başlıyorlar.240 ve üstünde ellerini bacaklarının arasına sokup koltuğa gömülüyorlar :D

gRy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TEBRIKLER

internette dolasirken video yu gördüm.. bende bi honda tutkunu honda delisi olarak bu konuya tebrik mesajı yazmak için foruma üye oldum..

tuning mert gercekten seni kutluyorum bizim tayyarın hakkını vermissin. biz bu hızı bi arkadasin clio RS'i ile görmüstük. resimleri ekliyorum..

Kadran Görüntüsü..
hizbudurpg6.jpg

Araç da Budur..

pirskors1td1.jpg

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Teşekkür ederim kardeşim.Clio RS'lerle inan çok kapıştım.Tayyar a 3 vites dayanabiliyorlar :D

gRy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet iyi biliyorum 3 ün sonuna kadar kafa kafaya gidiyoduk sonra tayyar acmaya basliyo 6 takinca zaten boy boy :))

gRy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
simdi aklima geldi ah bu RS in V6 sini getircekler Tr ye tatindan yenmez.. Nasilki mugen type-R ın gelmesi gibi.. Neden bu en güzelleri gelmez anlamam..

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
abi oyuncak gibi inanasım gelmedi bir an ibre kıracaktın helal olsun bu kadar cesaret

ocaliptuser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi adrenalin yaşamışın ama verdiğin msj bi okadarda yanlış. milleti hıza teşvik etmek doğru bişey değil bence. yüzlerce insanımız bu yüzden hayatını kaybediyor. bence daha doğru msjlar vermek lazım.

king87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aslında gündüz daha belirgin olurda sıcaktan dolayı motorda sıkıntı yaratıyor.Gece serin serin basıyoruz işte :D 200 den aşağı düşmemeye çalıştım ama trafik işte...Başında sizlere güzel mesajlarım vardı sağolsun Onur kamerayı kayda almamış,başkta çekiyo-çekmiyo sorunu oldu :D
gunduz 200ugecmen zor bea hacm. trafikti radari da zor. sicak micak sonraki nedenler :D

technonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bendede civic var hız denememde en fazla 240yaptım sonrasında bi viraj çıktı karşıma tırstım frenlemek zorunda kalmıştım demek 260a kadar gidiyomuş öğrenmiş olduk saolasın :) güzel video bu arada yol müthiş yaa kaymak gibi dümdüzz :)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
bendede civic var hız denememde en fazla 240yaptım sonrasında bi viraj çıktı karşıma tırstım frenlemek zorunda kalmıştım demek 260a kadar gidiyomuş öğrenmiş olduk saolasın :) güzel video bu arada yol müthiş yaa kaymak gibi dümdüzz :)

Modeli nedir aracınızın?

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Daha yeni görüyorum bu videoyu hocam naptın sen ya burda heyecan bastı beni :D 260 he peah

Son mesajlar