SDN - Haftanın Android Uygulamaları

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Adımları görelim lütfen :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Şak diye de yapılmaz. :D

Pazar gününü düşünüyorlardı.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Pazar günü mü? İyiymiş pazar günü. Her pazar yeni yeni oyunlar iyi olur. Cuma olmasın ama cuma internet yok evde :D Beklemedeyiz. Umarım bu pazardır :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Orasını ben bilmem artık. :D Söyleyeceğimi söyledim millete. :D

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] Haftanın Android Uygulamları'na el attın şimdi de anasayfa tasarımına el at gözünü seveyim. :D

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Beklemedeyiz....

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Evet kalabalık hala haftanın android oyunlarını beklemekte. Söz sende [MENTION=19025]AliA[/MENTION] sence SDN ne zaman yayınlar? :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Evet kalabalık hala haftanın android oyunlarını beklemekte. Söz sende @AliA sence SDN ne zaman yayınlar? :)

Valla ben söyleyeceğimi söyledim millete. Bugün bir daha söyleyeceğim.

Yapmayacaklarsa da onu söylesinler ben de size söyleyeyim. :)

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Valla ben söyleyeceğimi söyledim millete. Bugün bir daha söyleyeceğim.

Yapmayacaklarsa da onu söylesinler ben de size söyleyeyim. :)
Hocam çok gecikti ama 2 ay oldu. Sizce bir makale hazırlamak 2 ay sürer mi? Ha bu iş hallolsun daha forumun mobil görünümü var :D Ama artık şu haftanın android oyunlarını yapmalarının zamanı geldi, geçti ve geçiyor. Beklemedeyiz, konuyla ilgilendiğin için de teşekkürler :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Hocam çok gecikti ama 2 ay oldu. Sizce bir makale hazırlamak 2 ay sürer mi? Ha bu iş hallolsun daha forumun mobil görünümü var :D Ama artık şu haftanın android oyunlarını yapmalarının zamanı geldi, geçti ve geçiyor. Beklemedeyiz, konuyla ilgilendiğin için de teşekkürler :)

Su an bir proje yazıyorum o bitsin ben yazacağım bir makale :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Toplantıdan yeni çıktık, bu konuyu yeniden gündeme getirdim. Aldığım cevaplar beni tatmin etti.

Tam detaya girmeden şunu söyleyebilirim çok kısa bir sürede belki istediğiniz seri yayına girmeyebilir ama uzun vadeli olarak Android ile ilgili A'dan Z'ye ne varsa hepsi sizinle buluşacak.

Sadece haftanın uygulamaları ile sınırlı kalmayacaksınız. :)

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Toplantıdan yeni çıktık, bu konuyu yeniden gündeme getirdim. Aldığım cevaplar beni tatmin etti.

Tam detaya girmeden şunu söyleyebilirim çok kısa bir sürede belki istediğiniz seri yayına girmeyebilir ama uzun vadeli olarak Android ile ilgili A'dan Z'ye ne varsa hepsi sizinle buluşacak.

Sadece haftanın uygulamaları ile sınırlı kalmayacaksınız. :)
Nasıl yani haftanın android oyunları serisi olmayacak mı? (O kadar yazıdan çıkarılan sonuç :p)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Android'le ilgili her şey olacak. Oyun serileri de dahil. :)

Yalnız biraz zaman alacak.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Android'le ilgili her şey olacak. Oyun serileri de dahil. :)

Yalnız biraz zaman alacak.
Eğer kaliteli olursa seriler (ki SDN'den kaliteli bir şeyler bekliyorum) beklemeye değer. Oyun serilerinde ise bence herkesin bildiği (klasik haline gelen) oyunların dışında kıyıda köşe de kalmış fakat özgün, güzel olan oyunların paylaşılmasında büyük yarar olacaktır.
Ayrıca androidin bilmediğimiz özellikleri paylaşılabilir. Biraz abartacak olursak eğer Oyun serilerini editörlerin kendi telefonlarından videolar çekip (fragman yerine) oyun tanıtımını hem oynayıp hem de yorumlayarak anlatmalarını inanın daha farklı, güzel ve eğlenceli olur. Fakat videoyu çeken, tanıdan editörler biraz şakacı olursa, eğlenceli anlatabilirse daha güzel olur. Aşırı ciddi veya resmi anlatım olmamalı bence. Daha fazla can sıkmadan sevgili [MENTION=19025]AliA[/MENTION] bey anlattıklarımın bazıları yapılacaklara yaklaştı mı? Ve seri tahminen ne zaman başlar?

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kurbağaya demişler borcun var. o da demiş: verrrruruuuk.

bunlara da bi android dedik. duydugumuz hala: yaparrruruuk

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Ben yardımcı olmaya çalışırken böyle mesajlar gelecekse diyecek bir şey yok valla.

Üslup sıkıntılı.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben yardımcı olmaya çalışırken böyle mesajlar gelecekse diyecek bir şey yok valla.

Üslup sıkıntılı.
Hocam?
Eğer kaliteli olursa seriler (ki SDN'den kaliteli bir şeyler bekliyorum) beklemeye değer. Oyun serilerinde ise bence herkesin bildiği (klasik haline gelen) oyunların dışında kıyıda köşe de kalmış fakat özgün, güzel olan oyunların paylaşılmasında büyük yarar olacaktır.
Ayrıca androidin bilmediğimiz özellikleri paylaşılabilir. Biraz abartacak olursak eğer Oyun serilerini editörlerin kendi telefonlarından videolar çekip (fragman yerine) oyun tanıtımını hem oynayıp hem de yorumlayarak anlatmalarını inanın daha farklı, güzel ve eğlenceli olur. Fakat videoyu çeken, tanıdan editörler biraz şakacı olursa, eğlenceli anlatabilirse daha güzel olur. Aşırı ciddi veya resmi anlatım olmamalı bence. Daha fazla can sıkmadan sevgili @AliA bey anlattıklarımın bazıları yapılacaklara yaklaştı mı? Ve seri tahminen ne zaman başlar?

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Üslup sıkıntılı.

ALİ senden yana sıkıntı yok. senin çabalarını elbette görüyoruz. ama bu konu ne zamandır gündemde değil mi. ben anlamakta zorluk çekiyorum her hafta ios uygulamaları tanıtılırken bulunan zaman android için neden bulunamıyor. nesi daha zor? buradaki sitemimiz sana değil haber editörlerimize.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Android için yapmak çok daha zordur... IOS için yapılırken tek sistem ve tek cihaz gerçeği var ama androidde öyle değil... yinede iyi bir eleme ile bişeyler çıkarılabilir

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kurbağaya demişler borcun var. o da demiş: verrrruruuuk.

bunlara da bi android dedik. duydugumuz hala: yaparrruruuk

Bu ne biçim yorumdur :D iyi güldüm gece gece :D

-------------------------

IOS için verilen çaba Android'e verilmemesi beni üzüyor.
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] desteklerin için Teşekkürler.
Sayende mutlu başlangıça yaklaştık.

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hiç olmadı 25 PARS 1907 kardeşimizinde dediği gibi birkaç kişi gönüllü olur ve ayrı ayrı cihazlara uygulama yüklenip,denenilip,kullanıcılara sunulur :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Hiç olmadı 25 PARS 1907 kardeşimizinde dediği gibi birkaç kişi gönüllü olur ve ayrı ayrı cihazlara uygulama yüklenip,denenilip,kullanıcılara sunulur :)
Aynı zamanda
AliA abimizede çalışmalarından ve gayretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hani konuyu güncel tutucaktık noldu,4 gündür birinizden ses yok :biggrin:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bugun çıkması gerekirdi aslında