SDN Galatasaray Kulübü

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
UltrAslan oluşumu adı altında bu olaya müdahil olmak saçmaydı, sen 30 milyonu temsil eden bi taraftar topluluğusun, kafana göre karar alman yanlış.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
bence yavaş olun belki benim hoşuma gidiyor bir galatasaraylı olarak size düşmez orada bulunmazsınız olur biter seni temsil ettiği gibi bizide temsil ediyor tekel değilsiniz sonucunda

Nasıl bize düşmez. Bizde Galatasaraylıyız. Yarın Polisin yanında forma giyip ordakilere biber gazı mı sıkalım yani. Olmaz hocam. Bu spor kulübü işi değildir. Bu konuda farklı düşünceler olduğu kesin. Bu yüzden herkes kendi olarak katılmalı.

Galatasarayımızın sitesi galatasaray.org tur. Ultraslan, webaslan taraftar grubudur. Bunlar benim için tırt. Kulübün böyle bir tasarrufu da olmadığına göre, oraya forma giyip çıkmak saçmalıktır. Bu her kulüp için geçerli.

Bak basketbolcularda geldi oraya takım forması mı vardı üstünde. Hayır. Sporu bazı şeylere alet etmeyelim. Siz iyi niyetle gitseniz bile olay çığırından çıktı, başka noktalara vardı. Bi grup Öcalan resmi ile bi grup da Atatürk resmini yan yana açmış. Şimdi orda Gs li olsa olur mu? Gs'li FB'li TS'li, BJK'li her zaman yanyana gelebilir ama böyle hassas yerlerde, bir sadece kendisine ait olamayan bir kimlikle olamaz.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Digitürk üyesi var mı arkadaşlar aramızda ? Bir şey sormam gerekli.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Drogba gelecek, dertler bitecek! :p

drogba_ice.jpg

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu meseleyi burada konuşmayın beyler. Diğer mevcut konudan devam edin.

Birbirinizin görüşlerine de saygı duyun.

benianla

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu işin sonunda bişey olmayacak. Herkes kendini belli etti. Erdoğanı desteklemekle bir Galatasaraylı olarak ne kadar haklı olduğumu anladım...

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Diğer konu nerede Alia

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tamam buldum.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
utanılacak birşey yok. gurur duy bence. GSli renktaşlarım haklarını arıyor

Ah benim canım. Adam araba yakmış. Hak mı arıyor. Yarın biride senin evini yakıp hak ararsa görürüm ben sizi. Arabası yananın ne suçu var. Terörist her kılığa girer. Adam gibi adam eylemcilere diyeceğim yok. Çapulculara diyeceğim çok. Evet yaşım 36, orda 18-20 yaşındakilerden ülkede ne olup bitiyor iyi biliyorum merak etmeyin.

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ah benim canım. Adam araba yakmış. Hak mı arıyor. Yarın biride senin evini yakıp hak ararsa görürüm ben sizi. Arabası yananın ne suçu var. Terörist her kılığa girer. Adam gibi adam eylemcilere diyeceğim yok. Çapulculara diyeceğim çok. Evet yaşım 36, orda 18-20 yaşındakilerden ülkede ne olup bitiyor iyi biliyorum merak etmeyin.
bu arada araba yanmamış görmüyorsun hocam sanırım. Sadece kırık

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
bu arada araba yanmamış görmüyorsun hocam sanırım. Sadece kırık

Özür dilerim ya olay çok masumane oldu şimdi. Aferin adamlar çok güzel yapmış. Yakılanları da nette bulabilirsin. Neyse öbür tarafa yazalım buraya iyi olmuyor.

benianla

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir Ağacı bahane edip 1000 Ağaca zarar verirler. Borsa % 8 Düşmüş. Kayıp 50 Milyar TL. Arkadaşım MAdem Erdoğanı ve Hükümeti sevmiyorsun bir sene sonra seçim var. oyunu ona verme olsun bitsin. Bu kadar işi muhakkak organize eden 15-20 kişiden fazlası değildir. Ağaç bahane bence asıl sebep

1)Çok haklı olan Alkol Düzenlemesi,
2)Çok Haklı olan Ulu orta Sevişmeyin Anonsu,
3)Çok haklı olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Arkadaş bunlardan hangisi yanlış. Ahlak denen bişey var. Allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın. Ve 15-20 kişinin organize ettiği ve genelde Elitlerin başını çektiği bu organizasyonda plananan oyunu Allah geri çevirsin. Bizi dünyaya rezil edenlerin de Allah dünyalarını rezil etsin...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu konuyu buraya taşımayın arkadaşlar [MENTION=19025]AliA[/MENTION] uyarıyor halen devam ediyorusnuz burası siyatet yeri değil sadece spor lütfen

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar burda galatasaraydan başka bişey konuşulmasın lütfen zaten 3 gündür konuşuyoruz,bari burda görmeyelim şu muhabbeti.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Nicollin: Belhanda takımdan ayrılacak. Biz kulüpler ile hemen hemen anlaştık. 14-15 milyon euroya yakın bir bedelle ayrılacak. Milan, Inter, Atletico Madrid, Galatasaray ve Aston Villa'dan teklif var. Kime gitmek istiyorsa gitsin. :D

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Geçen şikeci muhabbetleri dönmüştü, şimdi Galatasaray alırsa ilginç olur :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İşimiz gücümüz yok da bunu mu alacağız? :D

Bizim çilek na ni na ni sesleriyle geliyor. :D

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
14-15 milyon € hayatta almaz bizimkiler. Yapmaz.
Biyerden NA Nİ NA Nİ ses geliyor. Kenara çekileyim de yol vereyim :)

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
635_555375601187806_1859551856_n.png

Play-Off Final | Banvit Maçları Biletleri Satışta

Galatasaray Medical Park'ın Banvit ile oynayacağı Beko Basketbol Ligi play-off final serisi birinci ve ikinci maçının biletleri satışa çıktı.
5 Haziran Çarşamba günü saat 20.30 ve 7 Haziran Cuma günü saat 20.30'da Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmaların biletleri, bilet satış noktalarından, Biletix internet sitesinden ve maç günü salon gişelerinden temin edilebilir.
Birinci maçın biletlerini internet üzerinden satın almak için tıklayınız...

İkinci maçın biletlerini internet üzerinden satın almak için tıklayınız...

http://www.galatasaray.org/basketbol/erkek/haber/17157.php

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bir galatasaraylı olarak bu çağrıya destek verelim hala bu dünyada güzel şeylerin olabileceğini gösterelim insanlara lütfen...

Biz Dil, Din, Irk, Meshep ayrımı yapmadan ne olursan ol yinede gel diyebilen bir toplumun evlatlarıyız...

Ağustos ayı içerisinde oynanacak Süper Kupa maçının Olimpiyat Stadı'nda oynatılması çağrısında bulunuyoruz. Süper Kupa maçında, Polis güçlerini istemiyoruz.

31 Mayıs itibariyle daha güçlü şekilde ortaya konan birlik & beraberlik resmini, Olimpiyat Stadı tribünlerine yansıtmak istiyoruz.
Gezi Parkı'nda gösterilen direnç ve kardeşliği bir adım daha taşıyarak, Süper Kupa'da karışık şekilde tribünlerde yer almaya davet ediyoruz.
Polis olmadan, yöneticileri aramıza almadan; beraber direndiğimiz, renk farketmeksizin tek çatı aldında kucaklaştığımız insanları bekliyoruz.
Süper Kupa ile oynayacağımız maça, gerekirse Beşiktaş taraftarlarını da davet ederek; Türk Futbolu'ndaki kötü tabloya son vermek istiyoruz.
Çağrımız ilk başta gülünç gelebilir. İlk önemli maçta ya da yöneticilerin açıklamaları sonrasında bu yapının bozulacağı öngörülebilir.
Doğru ancak biz taraftarlar olarak; bundan sonraki her olayda sağduyu sahibi olur, yöneticilerin önümüze geçmesine izin vermezsek başarabiliriz.
12 Numara olarak; TFF nezdinde, tüm tribün gruplarına ve tüm taraftarlarına açık çağrımızdır; GELİN SÜPER KUPA'YI OMUZ OMUZA İZLEYELİM.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Benim için çilek Carlinhos olacak!

Gelme ihtimali de artık yüksek.

Satsalar da rahatlasak. :D

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8