SDN Galatasaray Kulübü

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Üzülenler Elmander dört dörtlük top oynuyor diye değil geldiğinden beri kattıklarını göz önüne alıp dile getiriyorlar üzüldüklerini, ama miladını doldurmuştur, gereken şekilde gerektiği kalitede yolcu etmeliyiz Elmander'i.

Baros'u da kaliteli bir şekilde gönderseydik keşke.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Melo kredisini tüketti. Ambrabat sürekli birşeyler yapmaya çalışıyor ama beceremiyor. Hamit yaşlanmış artık. Ağır kalıyor.

Defansa ise sağlam, sistem oturtacak biri kesin lazım. Maçtaki 2. golde öyle bakıyorlar topa.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Şu maç Meloya bir şey demeyin bari arkadaş ya, tek hırslı oyuncu oydu belkide, yakışmıyor.

Hamit en başından beri böyleydi, hala da kanım ısınmadı, emekli olmalı.

Amrabat ise dört dörtlük yeteneğe sahip, ama çok yalnız kalıyor. Tek başına 11 kişiyi devirecek hali yok ..

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276

HIfFfaU.jpg

Bu ne Allah'ını seversen? Böyle oyuncuların Galatasaray'da yeri yok!

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Bakarsınız Fenerbahçe yendi diye Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım gitmez ve bir sene daha şampiyon oluruz :D

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ha bu arada unutulmasın.Sahaya atılan viski şişesi,muzlu ırkçılık ve meşaleler...

BKFpG2qCYAA_Aev.jpg:large

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
"F.BAHÇE'NİN İKİ GOLÜ DE FAUL"

Maçta hakem Cüneyt Çakır'ı eleştiren Dilmen, "Bir de Cüneyt Çakır faktörü var tabii. Galatasaray'ın ölüsü gol attı. Fenerbahçe'nin bu oyuna göre iki gol atması normal. İlk golün başlangıcında Hamit'in giderken iki kez faul var. Devamında Galatasaray golü yedi, mükemmel bir ortadan sonra. Eboue Webo ile topun arasına girdi. Bu durumda oyuncuya dokunamazsınız. Dolayısı ile bana göre o da fauldür. İki tane faullük pozisyonda Fenerbahçe iki gol attı." şeklinde konuştu.

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/dilmen-f-bahcenin-iki-golu-de-faulSXHBQ327724SXQ

Fenerbahçe taraftarları naklen yayın araçlarına saldırıp, olay çıkarmışlar.

Bide bu taraftara centilmen diyorlar bu forumda. Centilmen halleri bu ise gerisini siz düşünün.

Yobo kırık yarım şişe parçasını dışarı atarken görmediler herhalde.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

65645_383219251787658_322330360_n.jpg

aha ha ha aslan pençesi-Sabri Reyiz

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Az kalsın Aziz Yıldırım ve Aykut hoca gidiyordu.
Sayemizde seneyede buradalar :)
Yokse bilerekmi yaptık :D
Galatasaray seneye yine kadıköyde şampiyonluğu kutlamak için şike yaptı :D:D

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yenilince öyle olur demeyin,Gökhan Zan Hataylı.Keşke diğer oyuncuların da aklına gelseydi

Gökhan Zan : Benim için maçın önemi yoktu!

270px-G%C3%B6khan_Zan_R.Madrid.JPG

Galatasaray'ın milli savunmacısı Gökhan Zan, derbinin kendisi için önemsiz olduğunu söyleyerek, Hatay'daki olayları kınadı!

GÖKHAN ZAN : Maçla alakalı söylenecek fazla bir şey yok. Şampiyon geldik, şampiyon dönüyoruz. Memleketim Hatay'da yaşanan olaylar yüzünden benim için bu maç önemli değildi. Lanetliyorum, kınıyorum.

http://www.turkfutbol.com/detay.asp?id=11230

- - - Mesaj Güncellendi - - -

769527893.jpg

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
belki böylesi ilginizi çeker: Reyhanlı'da akan kanlar maçtaki kartlarla aynı renkteymiş!

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ya anlamıyorum nedir bu kutlama ya ? Her iki taraf içinde söylüyorum ne çabuk unutuldu dün Reyhanlıda olanlar ?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kutlama işi tam bir saçmalıktı zaten.

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
"fenerbahçe taraftarının "her sene böyle" diye tezahürat yaparak şampiyonluğu kadıköy'de kutlamamızı kabullenmesini takdir ettim."

:D

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yakılan yüzlerce meşale, sahaya atılan bira şişeleri ve binlerce yabancı madde ve 90 dakika küfür.

Ve Digitürk'ün malum sebeplerden ekrana getirmediği akıl almaz derecede görüntüler olduğu söyleniyor.

Ne diyorsunuz kaç maç ceza gelir ?

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Hiç kasmaya gerek yok Fenerbahçeyi tebrik etmiyorum çünkü onlar da şampiyon takımı tebrik etmediler alkışlamadılar.

Örnek; Gaziantepspor şampiyonluğu Galatasaraydan alsaydı ve bu gece Fenerbahçe Gaziantepsporla maç yapsaydı bu takımı alkışlarlardı yani takıma göre muamele yapmalarından dolayı tebriği hak etmiyorlar.

İkincisi yine Kadıköyde sevinç yaşadık, diyecekler ki mağlubiyete bile seviniyorlar. Hayır geçen sene berabere kalıp şampiyon olduğumuz için sevindik, şampiyonluğa. Bu sene şampiyon olarak bu stada geldiğimiz için sevindik. Alışkanlık n'apalım bu da bizim kusurumuz illa ki Saraçoğlu'nda yapacağız bunu :D

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Geçen sene bu zamanlar Şenol Güneş neler demişti bi dinleyelim niye bu haldeyiz belki anlarız

[video=youtube;tOXnbRVvJa0]http://www.youtube.com/watch?v=tOXnbRVvJa0[/video]

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Gs'li taraftarların durduk yere bi fenerli kardeşimizi öldürmesi akla mantığa sığmayan şeyler. Allah akıl fikir versin.

Şırf şu yüzden futboldan uzaklaşmak istiyorum, sevgi aşırılaşmasın diye.

Allah rahmet eylesin.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Fenere yenildik, bir taraftar öldürülmüş sanırım, bir de biz kutlamalar yapmışız. Hiç bir şeyden haberim yok. 3 gün boyunca net ve tv yoktu. Harikaydı diyebilirim.

Kısacası, günaydın arkadaşlar. Keyifler nasıl? :)

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kadıköy Hatırası-2
[video=youtube;yl--U3WhJaQ]http://www.youtube.com/watch?v=yl--U3WhJaQ&feature=youtu.be[/video]

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
fft64_mf1453822.Jpeg

Ahmet Çakar: ''Tribünden muz gösteren dangalağa sesleniyorum..Senin takımında 4 tane siyahi oyuncu var!''

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Kabul etmek gerekir ki, sırf Fenerin stadında şampiyonluğu 2.kez kutlamak için, bizimkilerin maç sonunda orta alanda toplanıp sevinmeleri çok aptalcaydı.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bir yandan Gencecik bir fidan sırf tuttuğu takım yüzünden öldürülüyor, bir yandan o çok övündüğümüz "Bizde ırkçılık olmaz" sözlerine inat İĞRENÇ derecede IRKÇI çirkinlikler, bir yanda Dünya Derbisi diye övündüğümüz maçın rezilliği, 2 takımın da gereksiz sevinç gösterileri... ve tabii HATAYdaki malum patlamalar ve ölen onlarca vatandaşımız...

Hâlâ maçtan mı konuşuyoruz... Hay ben böyle derbinin de, futbolun da...

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Sinan Engin : Galatasaray neden taksın ki Fener maçını adamlar yürüye yürüye oynadı ona rağmen Fenerbahçe'nin attığın 2 golde'de hakem hatası var. Galibiyete sevinmelerini anlamıyorum son 2 sezonda 3 kupa vermişsin Galatasaray'a bir maç kazanmakla kendinlerini şampiyon mu zannediyorlar bu nasıl büyük takım zihniyetidir ?

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Tezahürat yapılırken muz elimdeydi IN,stada davetiye dağıtmaya geldim out