SDN Galatasaray Kulübü

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
25645177848.jpg

Benimde adımı yazın dostlar:)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Telegol'e göre Alper Potuk Galatasaray'a yakınmış. :D

500 bin Euro'ya gelirse gelsin. :D Fener gibi 5 milyon verecek halimiz yok. :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Takımıyla sözleşme imzalaması satılmayacak anlamına gelmez. :wink:

Ayrıca ben gelmesini istemiyorum zaten. :)

Nick Rey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yok imzalarken sözleşmeye imza bedeli falan varsa satılacaksa zaten gereksiz geldi banada tabiki sözleşme imzalayan satılamaz diye birşey yok :)
Bana görede şuan çok iyi bir oyuncu değil medya abartması :)

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
5 milyon çok gerçekten o kadar verilmez

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Önce Şakir gelsin de bakarız bunlara sonra. :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Adam gelsin herkeşe benden çay. :D Şakir'e de var. :D

Çiçek Abbas :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Shaqiri hayırlı olsun beyler. :)

"Muhakkak transfer yapacağız"

news_manset_resim_qp_aysak1.jpg

''Shaqiri için karar bizim ve teknik heyetin''
Ünal Aysal, İsviçre'nin Basel takımında forma giyen Arnavut futbolcu Xherdan Shaqiri için temasları bulunduğunu kaydederken, kararın kendilerinde olduğunu belirtti.

Transferde Shaqiri 'nin Galatasaray'la anıldığının hatırlatılması üzerine Aysal, ''Benim direkt temasım olmadı. Zaten bu tip temasları ben yapmıyorum. Görevli arkadaşlarımız benden onayı alıp, onlar yapıyorlar. Shaqiri için temaslarımız oldu. Karar bize ve teknik ekibe ait'' ifadelerini kullandı.

Sen gel ul*n ayı. :D

shaqiri2.jpg

Telegol'e göre Alper Potuk Galatasaray'a yakınmış. :D

500 bin Euro'ya gelirse gelsin. :D Fener gibi 5 milyon verecek halimiz yok. :)

Derledim, toparladım. :D

Deadpool™

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alper Potuk gelemez! artık rengi belli onun, istemeyiz:D

--- Mesaj Güncellendi ---

Eline sağlık hızır gibi yetiştin:)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
shaqiri2.jpg

Bu adam antreman yaparken kale direkleriyle çalışıyor galiba. Bu ne :D :D

Deadpool™

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;jt9SFCG3rfM]http://www.youtube.com/watch?v=jt9SFCG3rfM[/video]

bi de videoyu izleyin :D

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Günler öncesinden ben transfer etmiştim zaten Galatasaray'a :D

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
sabri . çağlar , serkan , ceyhun , riera gibi adamların yerine daha sağlam adamlar lazım bize, takım içi rekabetde artar bu şekilde . Avrupada bi yerlere gelmeyi hedefliyorsak , genç ve yetenekli oyuncuları keşfedip çıkarma amaçlı bi politikamız olmalı ayrıca . Şu saydığım 5 adamın yerine daha sağlam oyuncular almamız şart .

Yektanında bi an önce sakatlığı iyileşir umarım , gayet yetenekli bi oyuncumuz oda . Shaqiri transferi gerçekleşirse güzel olucak . Adam akıllı gerçekten katkı sağlıycak 3 futbolcu daha aldık mı , çok başarılı oluruz avrupadada , inanıyorum buna . Keitayı geri alma durumumuz olsa tekrar keşke

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Keita'yı unutun derim artık. Yaş olarak da ilerledi iyice.

Zaten Shaqiri gelince Keita'ya ne gerek olacakki?

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Keita'yı unutun derim artık. Yaş olarak da ilerledi iyice.

Zaten Shaqiri gelince Keita'ya ne gerek olacakki?

Keitanın çevikliği , hızı , hırsı kaç futbolcuda var ki ? Çok şey katıyordu Galatasaraya bence , her Galatasaraylının isteğidir onu takımda tekrar görmek bana kalırsa

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Shaqiri'yi bir izle sonra düşün hocam. :) Sezon başı gelseydi olurdu da şimdi olmaz. Her Galatasaraylı artık Keita gelsin demiyor. :)

B_12165_B.jpg

Vali Mutlu'dan Kulübümüze Ziyaret

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu bugün kulübümüze nezaket ziyaretinde bulunarak Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Vali Mutlu sözlerine "Sağ olsunlar, sayın başkan ve yönetici arkadaşlarla kendilerine hayırlı olsun dedikten sonra göreve başladıklarında bizi ziyaret ettiler. Ben de bugün ziyaret etmek suretiyle bir merhaba demeyi arzu ettim. Birlikteyiz. Güzide bir kulübümüz Galatasaray. Tabii her zaman başarılarıyla iftihar ediyoruz. Gerek Türkiye'de futbol liginde gerekse yurt dışında yapmış olduğu müsabakalarda her zaman üst seviyelerde mücadele etmiş örnek bir spor kulübümüz. Ümit ediyorum bu başarı tablosunu artıracaklardır. Sayın başkana da yeni yönetimiyle birlikte başarılar diliyoruz. Tabii ki Galatasaray'ın başarısı aynı zamanda bizim futbol dünyasının başarısıdır çünkü güçlü takımlar bizi Avrupa'da temsil edecekler. Dolayısıyla başarılı olmasını ve müsabakaların keyifle izlenmesini istiyoruz. Galatasaray da bu manada kendisine yakışanı yapacaktır, bunu yapabilecek güce sahip." diyerek başladı.

Vali Mutlu sezon hakkında da kısa bir değerlendirme yaparak "Bu dönemde de Galatasaray çok başarılı gidiyor, fevkalade iyi bir yarış sürdürüyor. Biz her zaman centilmenlik olmasını istiyoruz sahalarımızda. Futbolun bütün unsurlarıyla güzel müsabakalar olsun istiyoruz. Büyük Atamız da zaten sporla ilgili değerlendirmesinde o veciz sözü çok önemli, çok da keyifle söylüyoruz; Sporcu, zeki, çevik ve ahlaklı olandır. Dolayısıyla böylesine güzel bir stadyumda da taraftarların çok keyifli müsabakalar izleyeceklerine inanıyoruz. Başarılar diliyorum tekrar." sözlerini tamamladı.

Başkan Aysal da "Ben öncelikle sayın valimize ziyaretleri dolayısıyla şükranlarımı sunmak istiyorum, şeref verdiler, bizi yüreklendirdiler. Biz kulüp yöneticileri kendimizi kamu hizmetinde görüyoruz ve elimizden geleni kamunun menfaatleri yönünde yapıyoruz ama arkamızda sayın valimiz gibi kamunun birinci dereceden temsilcilerinin bizi yüreklendirmesi de bizim başarımızda çok önemli bir katman oluyor. Onun için bugün son derece mutluyuz. Hep beraber yönetim kurulumuz da burada, sayın valimizi ağırlayabildiğimiz için. Bu kadar işleri güçleri arasında zaman ayırmaları hakikaten büyük fedakarlık. Hassasiyetleri sebebiyle hepimiz son derece duygulandık." şeklinde konuştu.

Daha sonra başkanımız Ünal Aysal, Vali Mutlu'ya Galatasaray Spor Kulübü adına bir plaket hediye etti.

B_24bdc41418199c66dcce1988e1a20a0d.jpg

B_9a704e7eeb8fbaa7a14079396416639f.jpg

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/12165.php

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Shaqiri gelirse keitaya gerek kalmaz sanki

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8