SDN Galatasaray Kulübü

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yemin ederim bu Sabri takıma cenabetlik katıyor , bi kerede o oynasında gol yemiyelim yeter ya yeter . Vallahi billahi bu adamda var bişeyler ya .

SwateR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Sabri Allah seni bildiği gibi yapsın. İsmi yetiyor :D

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yine sabrinin kanadı ve yine gol...

Hakeme diyecek birşey yok zaten yeterince kulakları cınladı şimdi forumu kirletmiyim

Canları sağolsun ASLANLARIN.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
yapacak birşey yok. önümüze bakıcaz. çifte kupa kaldırma şansını geri teptik. bir kupayla idare edicez bu sene. mühim olan ligi almak. alıcaz inşallah. :)

way_be

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
sabriiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Canları sağolsun.Kupa için bağlanmadık bu renklere.

-Beneficence-

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Konuyu sabriye yüklemenin bir anlamı yok sabri günah keçisi olunca maçı biz kazanmış olmucaz daha kaliteli bir futbol oynasak biz alırdık maçı.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bence fazla konuşmaya gerek yok.Çıktık, oynadık, yenildik.Sonuç olarak elendik.Sabaha kadar konuşsak değişmeyecek.

way_be

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
hoşgeldin arkdaşıda yazalım :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Galatasaray’da sıcak gelişme

Johan Elmander’in G.Saray’a çağırdığı golcü sezon sonu için ışık yandı.

210320120744006131443_2.jpg

Manchester United’la sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Bulgar golcü Dimitar Berbatov’un, Galatasaray’ın yakın takibinde olduğu belirlendi.

Cim-Bom’un İsveçli golcüsü Johan Elmander’in gelecek sezon için sarı-kırmızılı takıma davet ettiği Berbatov sezon sonunda İngiliz kulübünden ayrılacağını söyledi.

İngiltere’nin saygın gazetelerinden The Independent’a konuşan Bulgar futbolcunun menajeri Emil Danchev de 31 yaşındaki dünyaca ünlü forvetin Manchester United’la yollarını kesin olarak ayıracağını ifade etti.

Danchev, “United’ın değişen oyun tarzında Berbatov’a yer yok. Alex Ferguson ile yaptığım görüşmelerde Berbatov’un gidişine engel olmayacaklarının ve yardımcı olacaklarının garantisini aldım. Berbatov seneye İngiltere dışında bir ülkede oynayacak” diye konuştu.

Ayrılma isteğini doğrulayan Bulgar yıldız, “Para kazanıyorum ancak oynamadan kazanıyorum. Bu durum beni rahatsız ediyor. Artık kariyerimdeki son yıllarıma girdim. Bu yüzden futbol oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum” dedi.

Manchester United, Tottenham’dan kadrosuna kattığı Berbatov için 2008 yılında 30.7 milyon pound bonservis bedeli ödemişti. Deneyimli forvetin, M.United formasıyla Premier Lig’de 48 golü bulunuyor.

yazete.com .

--- Mesaj Güncellendi ---

Berbatov gibi bi oyuncuyu alırsak forvet sıkıntımız kalmaz hakikaten , bide şöyle genç isimlerden yetenekli birini ortaya çıkarsak , semih gibi emre gibi genç yeteneklere ihtiyacımız var , sercanla baros yolcu olduktan sonra Berbatov ve yeni bir genç yetenek çoğu şeyi çözmemizde yardımcı olur

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
[video=youtube;P9l8Ck-Ec2A]http://www.youtube.com/watch?v=P9l8Ck-Ec2A[/video]

SwateR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bazı medyaya kapak olmuştur umarım bu video.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Biz su şişeleri yüzünden 5 maç almıştık. Fatih Terim ve Hasan Şaş'ın kafasını yardılar, 2 maç.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Eşek Hoşaftan Anlamaz Kardeş.
@y_ates . Fenevbahçenin Sahasından ve Taraftarlarından Ne Beklerdin Ki ? Gül Atmalarını Mı ?
Öyle boş hayallere kapılmıyorum zaten de, Gerets'in de alnını yarmışlardı hatta hakemin bile. Bünyamin Gezer, yardımcı hakeminin savaş gazisine döndüğü bir ortamda bile maçı tatil etmemişti. Sonra Muslera'ya gösterdiği saçma sapan kırmızı kart yüzünden düdüğünü asmak zorunda kaldı. Fenerbahçe'nin hali de ortada. Etme bulma dünyası, Fenerasyona da sıra gelir elbet.

Cedriic

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Öyle boş hayallere kapılmıyorum zaten de, Gerets'in de alnını yarmışlardı hatta hakemin bile. Bünyamin Gezer, yardımcı hakeminin savaş gazisine döndüğü bir ortamda bile maçı tatil etmemişti. Sonra Muslera'ya gösterdiği saçma sapan kırmızı kart yüzünden düdüğünü asmak zorunda kaldı. Fenerbahçe'nin hali de ortada. Etme bulma dünyası, Fenerasyona da sıra gelir elbet.

Kimsenin Bu Dünyada Hakkı Kalmıcak Kardeş. Bu Dünyada Olmasa Bile Öbür Dünyada Elbet Bunun Sual'i Sorulacak. Herkes Bizim Hakkımızı Yemeğe Çalışıyor. Yedirmedik Yedirtmicez. Yüce Rabbim (c.c) Bizi Böyle İnsanlardan Korusun. Kim Şikeci Kim Yalancı Belli Oluyor..

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
alayına isyan kardeşlerim boşwerin takmayın bunları yapılanlar ve cezaları ortada türkiyede bir tek büyük varsa oda Galatasaraydır.Şike olaylarının en başından beri dik duruşumuzla ve herseyi dürüstçe söylememizle büyüklüğümüzü gösterdik herkese. Dünde yapılan hakem hatalarına karşı kupadan elendik ama asla bahanelere sığınacak değiliz bir kupa gidder diğeri gelir.Şimdi tamamen lige odaklanıp şampiyon olacağımıza inanıyorum

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Elmander Trabzonspor maçında yok :(

B_12912_B.jpg

spacer.gif

Ülker İdman Raporu: 21 Mart 2012 Çarşamba

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Spor Toto Süper Lig 32. haftasında Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.
Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenmanda Sivasspor karşılaşmasında 90 dakika forma giyen oyuncular, rejenerasyon çalışması gerçekleştirdiler. Diğer futbolcular ise iki grup hâlinde 5'e 2 top kapma egzersizleriyle antrenmana başladılar.
Kaleciler Fernando Muslera, Ufuk Ceylan ve Aykut Erçetin, kaleci antrenörümüzClaudio Taffarel yönetiminde takımdan ayrı özel bir çalışma yaptılar.
Antrenmanın ana bölümünde dar alanda çift kale maç gerçekleştirildi.

Bugünkü antrenman sırasında bacağındaki açılma sonrasında ağrı hisseden oyuncumuzJohan Elmander’in yapılan tetkikleri sonucunda sağ arka adelesinde 2. derece zorlanma tespit edilip tedavisine başlanmıştır.

Aydın Yılmaz'ın ise tedavisine devam edildi.
Antrenmanı Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gürsoy da izledi.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Trabzonspor maçının hazırlıklarına yarın saat 12.00'de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla devam edecek.

http://www.galatasaray.org/futbol/florya/haber/12912.php

SwateR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Renkdaş kaynakta, Trabzon maçında oynamayacak yazmıyor.

Başka kaynaklarda Elmander şoku filan yazıyor ama pek inanasım gelmedi. :huh:

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben de inanmak istemiyorum ama yok diyo Ntvspor.Neyse maç zamanı çıkar ortaya

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Elmander'den kötü haber!

Galatasaray'da İsveçli golcü Elmander şoku yaşanıyor. Golcü futbolcu hafta sonu oynanacak olan Trabzonpor maçında sakatlığı sebebiyle forma giyemeyecek.

elmandehaber_7FRKL.jpg

Galatasaray'da bugünkü antrenmanda sakatlanan Elmander Trabzonspor maçında oynayamayacak.

Sağ arka adalesinde ikinci dereceden zorlanma bulunan İsveçli futbolcu bu sezon 12 gol atmayı başarmıştı.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/61175/elmanderden-kotu-haber

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Kötü oldu bu durum.Valla adam çok kuvvetli kimse düşüremiyordu adamı

way_be

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
12
elmanderın oynamaması kötü oldu gerçekten

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Bir zahmet Baros kendi gibi oynar artık. :)