SDN Galatasaray Kulübü

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
Şu Efes'i bir daha yenelim de Euroleague'in acısını çıkaralım, kızgınlığım halen geçmedi adamlara :hammer:

SARKAT

Profesör
8 Mayıs 2008
3,778
68
228
[h=2]Melo'da korkulan oldu![/h]
Sao Paulo Kulübü, Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Felipe Melo için Juventus ile görüşmelere başladığını duyurdu.

melo-kalp-47020_501.jpg

Sao Paulo Kulübü, sezon başında son dakikada Galatasaray'a kaptırdığı Brezilyalı yıldız Felipe Melo'nun bonservisini almak için Juventus ile görüşmelere başladığını duyurdu. Başkan Yardımcısı Jesus Lopes, Melo için çok ısrarlı olduklarını açıkladı.

Galatasaray forması altında ortaya koyduğu futbolla herkesin alkışını toplayan Felipe Melo, Brezilya'nın önde gelen kulüplerinden Sao Paulo'nun hayallerini süslemeye devam ediyor. Sao Paulo Kulübü, Cimbom'da kiralık olarak forma giyen Melo'nun bonservisini satın almak için Juventus'la görüşmelere başladığını duyurdu.
Başkan Yardımcısı Jesus Lopes, sezon başında son dakikada Galatasaray'a kaptırdıkları 28 yaşındaki yıldız oyuncuyla ciddi şekilde ilgilendiklerini açıkladı. Lopes, Melo'nun İtalya'ya dönmek istememesinin kendileri için de önemli bir koz olduğunu ifade etti. Melo'nun menajeriyle görüştüklerini kaydeden Lopes, önümüzdeki günlerde transferle ilgili daha somut açıklamalar yapabileceklerini dile getirdi.
Brezilya basını ise Sao Paulo'nun, Felipe Melo'yu renklerine bağlamak için çok istekli olduğunu yazdı. Gazeteler, Brezilya kulübünün, Mayıs ve Haziran aylarında sambacının bonservisini Juventus'tan almak için Galatasaray'la kıyasıya bir mücadeleye girişeceğini savunurken, Melo'nun vereceği kararın transferde belirleyeceği olacağına dikkat çekti.
Kozlar Galatasaray'da ama...
Galatasaray, Melo'yu 1.5 milyon euroya kiralarken, Juventus ile yaptığı sözleşmeye 13 milyon euroluk satın alma opsiyonu da koydurmuştu. Sarı-kırmızılı kulüp bu bedeli öderse sambacıyı bonservisiyle birlikte alacak. Ancak Sao Paulo'nun devreye girmesi, Melo'nun bonservisini 7-8 milyon euroya alma planları yapan Cimbom'un pazarlık şansını bir hayli azaltabilir.
Kaynak: Milliyet (Mehmet Çiftçi)

Yönetim uyuma ....

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
İlk periyot 19-18 öndeyiz :)

--- Mesaj Güncellendi ---

İlk yarı sonucu 43-34 öndeyiz :)

Son çeyreğe 58-52 önde giriyoruz :)

y_ates

Dekan
12 Nisan 2009
5,165
65
0
Liderliği de aldık, ikili averajı da. İçim soğudu :) Tüm aslanlarımızdan Allah razı olsun :)

SwateR

Rektör
19 Nisan 2009
10,200
662
293
Basketbolda bu hafta sonucunda oluşan fikstür. 1 maç eksiğimiz ile liderliği paylaşıyoruz.

c1slaoxucqa0aailj.jpg

c1slfgtjg0ha16qw7.jpg

CiiixXx

Profesör
21 Nisan 2008
1,373
27
228
Gerçekten merak ettim. :)

Konu Galatasaray'ın basketbol ligindeki konumu ile ilgili de, resim ne alaka :)

iyi de benim anlamadığım burada ne işi var :D yoksa yobo gibi buraya mı kaymış :D

Bu konu sadece sizin tekelinizde mi?

Bu konuyu takip edemezmiyim? Yorum yapamazmıyım? Soru soramazmıyım? :)

TheJoker

Doçent
26 Kasım 2011
579
3
0
Bu resmin konuyla alakası ve anlamı nedir acaba? :)

Farkındaysan burası SDN Galatasaray Kulübü :)
Kendi sayfanızda 2-3 sene öncesindeki yapmış olduğunuz koreografiyi paylaşıyorsunuz, ben burda bu sezonki maçtan bi görüntü paylaştım diye nedir bu kıskançlık ?
Hem konu bizm konumuz, anlamda bizm anlamımız.
Edit: Bari burada huzuru bozmayın :)

CiiixXx

Profesör
21 Nisan 2008
1,373
27
228
Ne kıskançlığı yahu :) Nerede olduğumu biliyorum.

Bir tutturmuşsun koreografi :) Ben SDN Fenerbahçe Kulübü sayfasında hatırlayamadım koreografi paylaşımını. Bana sorarsan gayet güzel bir gösteri oldu, sadece Cİ.M.B.O.M. şeklindeki yazı olmamıştı. Noktalar olmasaymış daha iyi olurmuş :)

Sen Facebookta gördüğün bir resimi, Galatasaray - Beşiktaş maçı konusuna paylaşmıştın hatırlarsan. Tamam, koreografi o maçta yapıldığı için konuyla ilgili gibi gözükse de, Fenerbahçe ne alaka dedim kendi kendime... Burada da alaka kuramadığım için sordum sadece.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde mesajlar silindiği için konu neydi bilemiyorum ama Galatasaray'lı arkadaşlar da SDN Fenerbahçe kulübü konusuna yazmış. Saygısızlık, hakaret, tahrik vs olmadığı sürece bundan doğal ne var arkadaşlar.

Benzer göndermeler SDN Fenerbahçe konusunda da mevcut. Esprili şekilde takılmalara takım gözetmeden gülüyorum da, takım isimlerini farklı şekilde yazmalar, hakaret içeren ima'lar vs bence yanlış. Hoşuma gitmiyor, gördüğüm zaman arkadaşları uyarıyorum bu konularda.

Bilemedim yani, ben Yobo gibi kayayım en iyisi başka konulara :)

TheJoker

Doçent
26 Kasım 2011
579
3
0
Dikkatli bakarsan konunuzun altında koreografi paylaşımları var, hadi onuda geçtim adam Winamp skin'i paylaşmış. Bknkz : SDN fenerbahçe Kulübü
Evet doğru diyorsun, Facebook'ta gördüğüm bi resimdi. Ve fenerbahçe taraftar topluluğunun fotoğrafıydı.Sadece ve sadece o paylaştığım resim yüzünden övünenler olacaktı, yok efendim bizden çaldılar gibilerinden.
Diğer fotoğraflar bana ait.Zaten belirtmiştim kendim çektim diye.SDN fenerbahçe Kulübüne yazılan yorumları gördüm, bulaşmak istemedim.
Aktif olarak spor bölümünü kullanan arkadaşlar ile hiç bir sorunum yok.Sadece bir tanesi hariç.Onada diyecek bişeyim yoktur :) Ben eğlenmeme bakarım.

CiiixXx

Profesör
21 Nisan 2008
1,373
27
228
Link vereceğin sayfayı da özenle seçmişsin. Ben seni anlayamıyorum gerçekten. :)

Fenerbahçe konusunda kendi stadımızda yapılmış koreografi paylaşımının, sizin yaptığınız koreografi ile ne alakası var ki? Neden üstüne alınıyorsun? Sen üstüne alınacaksın diye paylaşmayalım mı yani?

Şu Winamp Fenerbahçe skin'i paylaşılamaz mı arkadaşlar? Ne var bunda?

Diğer kendi çektiğin resimleri paylaşman gayet doğal. Buna bir şey demiyorum zaten.

Ama başka bir yerde gördüğün resmi burada paylaşmasaydın, biz paylaşıp övünecektik, ama sen paylaşarak bütün planlarımızı alt üst mü etmiş oldun böylece? Çok ilginç... :)

Neyse iyi eğlenceler sana...

TheJoker

Doçent
26 Kasım 2011
579
3
0
-Link vereceğin sayfayı da özenle seçmişsin. Ben seni anlayamıyorum gerçekten. :)
Hatırlamadım dedin hatırlattım.Beni anlamanıda beklemiyorum :D

-Fenerbahçe konusunda kendi stadımızda yapılmış koreografi paylaşımının, sizin yaptığınız koreografi ile ne alakası var ki? Neden üstüne alınıyorsun? Sen üstüne alınacaksın diye paylaşmayalım mı yani?
O günkü yazdığım mesaj çokmu dokundu sana :) Bu arada ben nerede alaka kurmuşum anlayamadım ? Konuyu farklı yönlere çekmekte üstüne yok.Kendi konumuz altında görsel paylaşıyorum, kıskanmanız normal zatende neyse.
Bu arada banane sizin konunuzdaki koreografiden :D

-Şu Winamp Fenerbahçe skin'i paylaşılamaz mı arkadaşlar? Ne var bunda?
E sende bizim kendi konumuz olan SDN Galatasaray Kulübü adı altında paylaştığım görseli kıskanıp sorular sordun :) Ne alakası var dedin? O zaman sizin sayfanızdaki Winamp Skin'inin ne alakası var ise bununda o alakası var :) Kendi sayfandakilere anlat derdini.

-Diğer kendi çektiğin resimleri paylaşman gayet doğal. Buna bir şey demiyorum zaten.
Ne diyebilirsin ki ?

-Ama başka bir yerde gördüğün resmi burada paylaşmasaydın, biz paylaşıp övünecektik, ama sen paylaşarak bütün planlarımızı alt üst mü etmiş oldun böylece? Çok ilginç... :)
Bize bukelamun diyecek kadar küçülmüş ve aynı zamanda kendi yazdıklarını kendi dahi anlayamayan taraftarda nedense SDN fenerbahçe Kulübü'nü aktif olarak kullanıyor, bu da çok ilginçmiş.
Hiç işim gücüm yok, forumdaki fenerliler için plan kuracağım öylemi ? :D Benimkisi düşünceden ibaretti yazdım geçtim :) Size çok dokunmuş anlaşılan.

-Neyse iyi eğlenceler sana..
Sanada :)

uA23uA

Profesör
19 Ağustos 2011
3,448
5
218
37
Herkese tünaydın Aslan kardeşlerim dün [MENTION=208042]TheJoker[/MENTION] kardeşimiz yardırmış helal sana kardeşim ayrıca kareografimize laf atan arkadaşlara sesleniyorum
''Yetişemiyorsan El Salla :):)''

SwateR

Rektör
19 Nisan 2009
10,200
662
293
Tünaydın kardeşim. Hayırlısıyla akşamki maçıda atlatırsak diyecek yok keyfimize :)

SwateR

Rektör
19 Nisan 2009
10,200
662
293
Sivasspor Maçında Sarı Forma ile Sahadayız

Galatasaray, bugün saat 20.00'da Sivasspor ile Sivas 4 Eylül Stadı’nda oynayacağı Spor Toto Süper Lig’in 29. haftasında maçında Sarı Forma ile sahaya çıkacaktır.

64100_321692931222742_146595108732526_792960_1898740200_n.jpg

Galatasaray SK

uA23uA

Profesör
19 Ağustos 2011
3,448
5
218
37
hava durumu inş ii olur saha zemininde buzlanma olabilir diye okumustum ama inş herhangi bir sakatlık olmaz

SwateR

Rektör
19 Nisan 2009
10,200
662
293
Sivas' ın sahası alttan ısıtmalı. 3 gündür de aralıksız çalıştırıyorlarmış. Onun için saha zemininde sıkıntı olmayacak diyorlar.

Hava durumu ise bugün yağış beklenmiyormuş ama -15 derece gibi bir havada oynanacakmış.

SwateR

Rektör
19 Nisan 2009
10,200
662
293
arkadaşlarlar [MENTION=208042]TheJoker[/MENTION] neden banlı?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/438-ucusan-uyeler-24.html#post2158379

Akşam konuda biraz tartışma olmuş galiba. Online olmadığımdan haberim yoktu :huh:

http://forum.shiftdelete.net/spor/246353-sivasspor-galatasaray-|-spor-toto-super-lig-29-hafta.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sivas Günlüğü: 5 Mart 2012 Pazartesi

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Sivasspor ile Sivas 4 Eylül Stadı'nda yapacağı maçın hazırlıklarını öğleden sonra gerçekleştirdiği çalışmayla tamamladı.

Yaklaşık 11 saat süren yorucu bir yolculuk sonrasında dün gece yarısından önce Sivas'a ulaşan Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, öğle yemeğinin ardından ABD'li performans uzmanı Scott Piri yönetiminde, kamp hazırlıklarının sürdürüldüğü otelde, özel bir çalışma yaptı.

Açma - germe hareketlerinin gerçekleştirildiği egzersizlerle hazırlıklarını tamamlayan takımımız, Sivasspor karşılaşmasının saatini beklemeye başladı.

Galatasaray ve Sivasspor arasındaki maçı, bu akşam saat 20.00'de başlayacak.

http://cdn.galatasaray.org/images/galeri/4/2577/B_b91392fce1b2216828120a78252587d8.jpg

http://cdn.galatasaray.org/images/galeri/4/2577/B_d181e3e187888311a909bcccb035ba92.jpg