SDN Galatasaray Kulübü

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sansür falan yok küfürler sağlam, yakın zamanda ben de izlerim. Son kısımlarda bin küsür günde 11 çocuk yapan fenerli arkadaş var o da bomba baya konuşuluyor :D
Eric Cantona'nın Türkiye'ye geldiğini falan hiç duymamıştım haberlerde vs.
Ne ara geldin, gittin be arkadaş.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
B_12583_B_12577_B_12510_sutopu_1_BUYUK.jpg

Firesiz Devam Ediyoruz

Sutopu Deplasmanlı 1. Ligi ikinci gün maçları sonuçlandı.

Takımımız, Ergun Gürsoy Olimpik Havuzu'nda oynanan karşılaşmada, İYİK takımını 9-6 mağlup etmeyi başardı.

Sporcularımızı ve antrenörlerini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

http://www.galatasaray.org/susporlari/sutopu/haber/12583.php

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
B_12550_b.jpg

Tasarım Yarışması

‘Yenilikçiyim, Ben Farklıyım’ Diyorsan Tasarımlarını Oluştur, GSStore İle Yaratıcılığını Konuştur!

Moda trendlerini yakından takip ederek taraftar modasında güncelliği her zaman koruyan GSStore; spor tekstilinde moda yaratabilecek yeni tasarım ve tasarımcıların ödüllendirileceği bir yarışma başlatıyor!

GSStore 2012 İlkbahar Tasarım Yarışması ile GSStore, yaratıcı zekasına güvenen tüm tasarım meraklılarının ilgisini çekecek bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın konusunu; “Galatasaray”, “Galatasaraylı Olmak”, “Adil Oyun (Fair Play)” temalarından herhangi biri veya bu temaların bileşimi oluşturuyor.

Başvuruların gerek online gerekse posta yoluyla 15 Mart 2012 günü saat 23.59’a kadar yapılabileceği GSStore 2012 İlkbahar Tasarım Yarışması;

- T-Shirt Tasarımı,
- Atkı / Kaşkol Tasarımı
- Alternatif Ürün Tasarımı olmak üzere 3 kategoriden oluşuyor.

GSStore 2012 İlkbahar Tasarım Yarışması hakkındaki tüm detaylar ve katılım şartları önümüzdeki günlerde resmi sitemiz www.galatasaray.org üzerinden duyurulacaktır.

Galatasaray Mağazacılık Ve Perakendecilik A.Ş.

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Günaydın Renkdaşlarım. Sabah 10'a kadar uyumadım biletimi aldım, çok iyiyim :D

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Benim arkadaş 60lık alacakmış 60'lıklar bitmiş 100lük almış fazladan iki tane.Şimdi de bunları birilerine satalım diyor :D

Valla dostum iyi paraya okutur potansiyel varsa. Şuan 200 Liralık biletler bitti neredeyse.Stadın önüne gidipte karaborsa işi yapacaksa dikkatli olsun yeter :D

arsenik

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Valla dostum iyi paraya okutur potansiyel varsa. Şuan 200 Liralık biletler bitti neredeyse.Stadın önüne gidipte karaborsa işi yapacaksa dikkatli olsun yeter :D
200'lükler bittimi emin misin? Ona göre satış yapacağım yerler var fiyatı çakayım 250'den. :D

22'sinde genel satışa açılacağına göre biletixde 200lükler var 250'den gider :D

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
200'lükler bittimi emin misin? Ona göre satış yapacağım yerler var fiyatı çakayım 250'den. :D

22'sinde genel satışa açılacağına göre biletixde 200lükler var 250'den gider :D

09:55'de satışa çıktı. 25 dkk'da kale arkası(6.kısım), 5. kısım full doldu.An itibari ile de 4. kategori yani 200lük biletlerde bitmiştir :D

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
nerdeyse tüm biletler bitmiş ende alacaktım 3 tane arkadaşa ama alamadım site sürekli hata verdi bende dedim telefondan alim düşürene kadar biletler bitmişti neyse ki kombinemiz varda gidebilecem maça:D:D

SoCRaT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim halde bu geçmişi tekrar okumak beni acaip gururlandırdı. Ekle beni de kardeşim :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Birileri maçları karıştırmış sanırsam. Bunu izletmeleri lazım. :P

[video=youtube;YC5GZmcUcu8]http://www.youtube.com/watch?v=YC5GZmcUcu8[/video]

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
yine haberlerdeyiz :D

galatasaray_taraftar1-300x211.jpg
ALİCAN SEZER
G.Saray’ın Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için Yıldırım Demirören’i desteklemediği bilinirken Sarı – Kırmızılı kulübün taraftarları konuyla ilgili olarak ilginç bir harekete imza attı.
G.Saraylı taraftarlar, Demirören’in federasyon başkanı olmaması için UEFA’ya internet üzerinden binlerce şikayet dilekçesi gönderdi. Sarı – Kırmızılı taraftarlar, internet forumlarında ve sosyal paylaşım sitelerinde örgütlenip, Yıldırım Demirören’i UEFA’ya İngilizce bir metinle şikâyet etti.
Avrupa futbolunun bir numaralı merkezine gönderilen e-postalarda Yıldırım Demirören’in başkanlığını yaptığı Beşiktaş’ın adının da şike davasında adının geçtiği vurgulandı.
Ayrıca Demirören’in Beşiktaş’ın oyuncularıyla sorun yaşadığı ve sözleşme şartlarına uymadığı için hakkında birçok kez FIFA’ya şikâyette bulunulduğu belirtildi. G.Saraylı taraftarların UEFA’ya gönderdiği e-postalarda yer alan ifadeler şu şekilde:
“İlgili makama, bildiğiniz üzere Türkiye Futbol Federasyonu 27 Şubat’ta seçim yapacak ve bugün Beşiktaş Başkanı Sayın Yıldırım Demirören adaylığını açıkladı. Ancak Beşiktaş da şike davasında şüpheli takımlar arasında yer almakta. Ayrıca Sayın Demirören “Gerekirse UEFA bizi Avrupa’dan men etsin, federasyon kimseyi cezalandırmamalı, futbol ekonomisi her şeyden önemlidir” demiştir. Bu cümleler onun temiz futbola dair vizyonunu ortaya koymaktadır. Bunlara ek olarak kendi kulübünde futbolcuları ile sorun yaşamakta ve sözleşme şartlarına uymadığı gerekçesiyle defalaraca FIFA’ya şikâyet edilmiştir. Sayın Demirören ile Türk futbolu derin bir kaosa sürüklenecektir.”

twitter.com/AlicanSezer

kaynak

haberin esin kaynağı :D

http://www.gsfans.org/turk-futbol-forumu/8279-uefaya-e-mail-kampanyasi.html

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Naim'in dediği gibi çorapören aslında. :D Türk futbolun başına daha ne çoraplşar örecek göreceğiz...

Adnan Öztürk: "Verilecek kararlar ne olursa olsun Galatasaray Avrupa da olacaktır."

20.01.Adnan Öztürk.jpg

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, Yıldırım Demirören'in federasyon başkanı adaylığına karşı olduğunu daha önce açıklamıştı. Durumu etik bulmadığını da belirten Öztürk, "Kendilerinin de yargılandığı bir süreçte Sayın Demirören ne kadar tarafsız kalabilir" yorumunu yaptı.

'İhtarname bile yeter'

Ancak Sarı-Kırmızılılar'ın durum ne olursa olsun, federasyon başkanı kim olursa olsun tedbirini aldığı öğrenildi. Her zaman için B planlarının olduğunu belirten Adnan Öztürk, "En kötü senaryoya hazırız. 4 Temmuz'dan itibaren tüm planlarımızı yapıyor ve doğru bildiğimizden bir milim sapmadan ilerliyoruz. Gerekirse ilk günden bu yana resmi sitemizden yaptığımız açıklamaları, kulüpler birliğindeki tavırlarımızı belirleyen belgeleri, federasyona gönderdiğimiz ihtarnameyi UEFA'nın ilgili birimleriyle paylaşırız. Bizi zaten takip ettiklerini biliyoruz. Eğer Türkiye'ye bir ceza verilecekse ve bu ceza organizasyonlara katılmamızın askıya alınması olacaksa sadece sanık durumundaki kulüplerin askıya alınması olmalıdır. Başkalarının suçlarının cezasını biz çekmeyeceğiz. Çok ince bir çalışma yaptık. Verilecek kararlar ve şartlar ne olursa olsun Galatasaray Avrupa Kupaları'na katılacaktır. Tüm önlemler alınmıştır. Federasyona çektiğimiz ihtarname bile bu kararın verilmesinde tek başına yeterli olacaktır" dedi.

'Artık karar verilmeli'

Adnan Öztürk 3 Temmuz'dan bu yana süren kaos ortamının da bir an önce sona ermesinin yolunun en kısa zamanda bir karar verilmesi olduğunu, en kötü senaryonun da bir karar vermek için yargının sonuçlanmasının beklenmesi olacağını da sözlerine ekledi.

http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=12438

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Tünaydın renkdaşlarım. Yeni uyandım :D Haberlere göz gezdirdim de, içerdeki bazı kendini halen temiz zanneden kişiler kulübümüze laf atmaya başlıyor. Daha bunlar iyi günlerimiz belli. Tribün show devam ediyor sadece :)

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
B_12598_B_12384_B_11824_b.jpg

spacer.gif

Galatasaray Efsanelerini Anıyor Türk Telekom Dünyaya Duyuruyor

Galatasaray Spor Kulübü ve Türk sporunun en büyük taraftarı Türk Telekom, Galatasaraylı efsane futbolcuların anıldığı projeye unutulmaz oyuncularımızdan Gheorghe Popescu ile devam ediyor.

Galatasaray’ın 26 Şubat Pazar akşamı Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da oynayacağı Beşiktaş maçında unutulmaz savunma oyuncumuz Gheorghe Popescu tribünleri selamlayacak.

Başlangıcından bu yana kamuoyundan ve Galatasaray taraftarlarından büyük ilgi gören "Galatasaray Efsanelerini Anıyor Türk Telekom Dünyaya Duyuruyor” projesi kapsamında, önümüzdeki sezonlarda da Galatasaray efsaneleri, Galatasaray taraftarıyla buluşacak.

Gheorghe Popescu

Gheorghe Popescu, 9 Ekim 1967 tarihinde Romanya Kalafat’ta dünyaya geldi. Profesyonel futbola ülkesi takımlarından Craiova’da adım atan Popescu, 1990 yılına kadar bu takımda forma giydi. 1988 yılında bir dönem kiralık olarak Steaua Bükreş’in de formasını giyen Popescu, 1990 yılında Hollanda’nın PSV Eindhoven takımına transfer oldu. Kısa zamanda Avrupa’nın en önemli liberolarından bir tanesi olarak ün yapan Rumen futbolcu dört yıl boyunca PSV formasını taşıdı. 1991 ve 1992 yıllarında Hollanda’da şampiyonluk sevinci yaşayan Gheorghe Popescu, 1994 yılında ise İngiltere Premier Lig takımlarından Tottenham Hotspurs’a transfer oldu.

Bir sezonluk İngiltere deneyiminin ardından Popescu, 1995 yılında Barcelona’ya geçti. Burada bir başka Romanya efsanesi GheorgheHagi ile bir araya gelen Popescu iki sezon boyunca İspanya La Liga’da forma giydi. 1996 yılında Fatih Terim’in Galatasaray’ın başına geçmesinin ardından Galatasaray’ın ilk büyük hamlesi Barcelona’dan transfer edilen GheorheHagi olmuştu. 1997 yılında ise Galatasaray, Popescu’yu da renklerine kattı. Galatasaray’da dört sezon boyunca forma giyen Gheorghe Popescu üç şampiyonluk sevinci yaşadı. Yine kariyerindeki en büyük başarılarından birine Popescu, 17 Mayıs 2000’de Galatasaray formasıyla ulaştı.

Arsenal ile oynanan ve normal süresi ve uzatma dakikaları 0-0 sona eren maç penaltı atışlarına kalmış, penaltı atışları sonucunda rakibine 4-1 üstünlük kuran Galatasaray UEFA Kupası’nı müzesine götürmüştü. Penaltı atışlarında dördüncü penaltıda topun başına geçen isim Gheorghe Popescu olmuş ve unutulmaz bir sona imza atmıştı. Galatasaray tarihinin unutulmaz savunma oyuncularından olan Popescu 2001-02 sezonunda İtalya’nın Lecce takımına transfer olana kadar sarı kırmızılı forma ile 3 lig, 2 Türkiye, 1 UEFA Kupası ve 1 kez de Avrupa Süper Kupası’nı kazandı.

http://www.galatasaray.org/kulup/haber/12598.php

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
keyifler ii kardeşim sen nasılsn

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
İyi bilirim o uyku düzensizliğini.Gece sabaha kadar oturursun.Gündüz uyursun fakat bu seferde gün kaçar.Gece tekrar sabahlarsın :D bir an önce kurtul derim.

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
keyifler ii kardeşim sen nasılsn
iyidr kardeşim ya, uykuyla uğraşmaya çalışıyorum.

İyi bilirim o uyku düzensizliğini.Gece sabaha kadar oturursun.Gündüz uyursun fakat bu seferde gün kaçar.Gece tekrar sabahlarsın :D bir an önce kurtul derim.
ya kursum olmasa ne yapacağımı bilmiyorum zaten. 5'de evden çıkıyorum.Gece 11 gibi evdeyim. Sonra sabaha kadar proje,rapor ödev vs. Bol kahveli nescafe içince birde gözünü kırpmıyorsun :D