SDN Forumda SMS ile Üyelik ve Üyelik Doğrulama Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

7.43

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
332
SDN'ye güvenmiyorsanız, 2008'den beri boşuna burdasınız.
SDN'ye güvenirim, Hakkı Alkan'a güvenirim, ancak bu bilgilere erişebilecek diğer adamlara güvenmem. SDN'nin satılması durumunda da güvenemem.

pesimist

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,057
benim gibi yurt disinda yasayanlar ne yapacak acaba?
bilgilendirme yapacak olursaniz alinti yapar veye mesajla bildirirseniz haberdar olmus olurum
tesekkurler

Kendi ülkenizin kodunu girerek aktifleştirebilirsiniz. Ülke farketmiyor.

pesimist

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,057
[MENTION=25391]keyloger[/MENTION] ilgilenecektir.

keyloger

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
235

patientia

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2
SMS sisteminde bazen sorunlar yaşanabiliyor gsm operatörlerinden kaynaklı olarak. Lütfen tekrar deneyiniz. Olmadığı taktirde bize telefon numaranızı girdiğiniz zaman bir ekran görüntüsü alıp iletebilirseniz biz de servis sağlayıcımıza durumu iletebiliyoruz.
Gelmişti efenim ilginiz için çok teşekkür ederim meşgul oldugumdan dolayı foruma bakamadım bu nedenle geldiğini yazamadım tekrar ilginiz için teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yurtdisida kaliyorum ben nasil yapacagim? Yardimci olurmusunuz lutfen?

keyloger

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
235
Yurtdisida kaliyorum ben nasil yapacagim? Yardimci olurmusunuz lutfen?

Sizde numaranızı yazarak üye olabilirsiniz. Ülke kodunu yazmasanızda sistem bulunduğunuz ülkenin kodunu eklemeye çalışacaktır ama siz yine de ülke koduyla numaranızı yazınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ıd şifre ile giriş yapıyorum ama secenekler cıkmıyo ne yapmalıyım

azen63

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Sizde numaranızı yazarak üye olabilirsiniz. Ülke kodunu yazmasanızda sistem bulunduğunuz ülkenin kodunu eklemeye çalışacaktır ama siz yine de ülke koduyla numaranızı yazınız.
kardeş ne telefondan nede web den bir türlü telefon numarasını kabul etmiyor.sürekli telefon numarası istiyor. bir el atsan çok iyi olur:)

keyloger

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
235
kardeş ne telefondan nede web den bir türlü telefon numarasını kabul etmiyor.sürekli telefon numarası istiyor. bir el atsan çok iyi olur:)

Hangi ülkeden internete bağlanıyorsan, o ülkenin telefon numarasını kullanmak zorundasın.

azen63

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Hangi ülkeden internete bağlanıyorsan, o ülkenin telefon numarasını kullanmak zorundasın.
hem turkceel hemde yerel hattımı girdim kabul etmedi. ne yaptıysam kabul etmiyor. sanki sıkıntı var sdn de ...bu gün de aynı sorun devam ediyor.

muratteas

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Numaralar paylaşılmıyordur, umarım anket firmaları ve benzer firmalar ile. :P

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Şuan gösterdiğiniz yerde Sms ile doğrula diye bi seçenek yok

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
530
Üyeliğini doğrulayanlar o seçeneği görmüyor. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yazdığım zaman numarımı , daha önce bu numara ile aktifleştirilmiş mesajı alıyorum. Ancak aktifleşmiş gibi gözükmüyor. Hiçbir yere mesaj yazamıyorum. Çıkamadım işin içinden. Bu mesajım yayınlanırsa şaşırıcam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon kullanmadan üye olamıyor muyuz sizin numaraları satmadığınızı kim garantileyecek? mecburmuyuz telefon kullanmaya...

pesimist

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,057
telefon kullanmadan üye olamıyor muyuz sizin numaraları satmadığınızı kim garantileyecek? mecburmuyuz telefon kullanmaya...

Bunu pek çok kez dile getirdik ve kullanıcı sözleşmemizde de yazıyor. Kesinlikle 3. şahıslarla paylaşmıyoruz.

crysis42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki telefon bilgilerinin girilmesi ve diğer işlemlerde telefonumuza ücret geliyormu herhangi bir ücreti varmı bunun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullanici adim: abc123q
foruma yeni uye oldum ama telefon numarasini kabul etmiyor. Uye girisi yaptigimda hicbir hakkim olmadigi icin mesaj da yazamadim. bulundugum ulkenin telefon numarasini normal denedim alan kodlu denedim ama kabul etmedi hic. en azindan pm gondermeyi acarsaniz telefonumu size gonderebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...