SDN Forum'a Katılalı Tam 2 Ay Oldu!!!!

Bu konuyu okuyanlar

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Tamam o zaman hayal gücünüzü de başka yerlerde kullanabilirsiniz. Belki ben de mecaz anlamda kullanmışımdır. Emin olmadığınız mesajları atmayı ne kadar doğru buluyorsunuz?
Harika birisiniz, alisik olmadigim bir anlayisla karsilastim,

Sadece eglenmeye calisiyorum, yazdigim seylerin herhangi biri icin bir beis teskil edecegini dusunmuyorum, bundan rahatsizlik duymak disinda siradisi bilgelik gordum sende,

bu kadar ciddiye alinacak bir sey degil ama hayat cok eglenceli, keyfinize bakin, iyi geceler,

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Harika birisiniz, alisik olmadigim bir anlayisla karsilastim,

Sadece eglenmeye calisiyorum, yazdigim seylerin herhangi biri icin bir beis teskil edecegini dusunmuyorum, bundan rahatsizlik duymak disinda siradisi bilgelik gordum sende,

bu kadar ciddiye alinacak bir sey degil ama hayat cok eglenceli, keyfinize bakin, iyi geceler,
Peki. Ben de sende yazdığı mesajları süsleyerek haklı olduğunu ispatlama isteği gördüm. Her neyse herkes düşünmekte özgür. Konu fazla amacı dışına çıktı. Fazla uzatmayalım. Size de iyi geceler.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Peki. Ben de sende yazdığı mesajları süsleyerek haklı olduğunu ispatlama isteği gördüm. Her neyse herkes düşünmekte özgür. Konu fazla amacı dışına çıktı. Fazla uzatmayalım. Size de iyi geceler.
Suslu mesaj yazmaya bayilirim, hakli olmaya calismiyorum, hakli olmakla kazanacagim bir sey olmazdi....yoksa olur muydu? Tek istedigim eglenmek, iyi geceler

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Hocam ne garip bir konu olmuş bu konu nerelere gitmiş

CjR

Asistan
Reaksiyon puanı
90
SDN Forum'a tam da 19.07.2020 tarihinde katıldım. Aslında katılma amacım internet kesintilerini sormak için üye olduğum Technopat Sosyal'den daha farklı bir forum görmek istememdi. Burada daha çok telefon konularımla tanınıyorum. Başlarda çok aktif olmasam da şuanda tek kullandığım forum SDN Forum. Ve bu 2 ay içinde tam 1000 mesaja ulaştım. Kesinlikle sırf mesaj yazmış olayım diye mesaj yazmadım. Bilgim olmayan konulara boş mesajlar yazmamaya özen gösterdim. Bir yanlışım olduysa kusura bakmayın.
Hayırlı olsun

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Ben 2012 yılında katılmışım fakat 164 mesajım var.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Suslu mesaj yazmaya bayilirim, hakli olmaya calismiyorum, hakli olmakla kazanacagim bir sey olmazdi....yoksa olur muydu? Tek istedigim eglenmek, iyi geceler
Peki. Size süslü mesajlarınızla size iyi eğlenceler. Konuyu uzatmaya gerek yok. Konuyu tartışmaya sürüklüyorsunuz. Konu amacı dışına çıktı. İyi günler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ne garip bir konu olmuş bu konu nerelere gitmiş
Evet, haklısınız. Arkadaş konuyu tartışmaya sürüklüyor. Birbirimize cevap veriyoruz. Konu bitmiyor.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Bende 1 ay önce galiba. Discord'da bir soru sormak içindi. O zamanlar Technopat'ta ban yemiştim 1 ay.

Son mesajlar