SDN Forum'a Geri Döndüm!

Bu konuyu okuyanlar

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Selamlar SDN ailesi;

Forumunuz eski moderatörlerinden Emre ben.
Son gönderdiğim ileti sonrası TSK'da uzman çavuş olarak görev yapmaya başlamıştım. 3 senelik sözleşme imzaladım bu ay bitti. Suriye ve Van bölgesinde görev yaptım. Benim için sıradışı bir deneyimdi. Forumu özlediğimi hissettim ve geri dönmeye karar verdim. Bundan sonra yine forum'da bana sık sık rast geleceksiniz diye ümit ediyorum. Şuan özel bir firmanın Youtube ve diğer sosyal medya yönetimi ile ilgileniyorum. Geriye kalan vaktimde de burada olacağım.

Saygılar efenim.

enesenesbera

Doçent
Reaksiyon puanı
232
Selamlar SDN ailesi;

Son gönderdiğim ileti sonrası TSK'da uzman çavuş olarak görev yapmaya başlamıştım. 3 senelik sözleşme imzaladım bu ay bitti. Suriye ve Van bölgesinde görev yaptım. Benim için sıradışı bir deneyimdi. Forumu özlediğimi hissettim ve geri dönmeye karar verdim. Bundan sonra yine forum'da bana sık sık rast geleceksiniz diye ümit ediyorum. Şuan özel bir firmanın Youtube ve diğer sosyal medya yönetimi ile ilgileniyorum. Geriye kalan vaktimde de burada olacağım.

Saygılar efenim.
oo hoşgeldin bend forumun en genç üyesiyim merhabalar

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Selamlar SDN ailesi;

Saygılar efenim.
Hoşgeldin sefalar getirdin.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Selamlar SDN ailesi;

Saygılar efenim.
Hoş geldiniz. :)

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Bi' konuda denk gelmiştim (hatırlamıyorum), fakat moderatör olduğunu bilmiyordum. Hangi kategori? Hoş geldin, hangi konularla ilgilisin?
Eskiden akıllı telefonlar ile ilgiliydim şu sıra grafik tasarıma yoğunlaşmış konumdayım mesleğim gereği :) Hoşbuldum bu arada :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hoşbulduk efendim.. :)

Hoşgeldin sefalar getirdin.
Eksik olmayın..

oo hoşgeldin bend forumun en genç üyesiyim merhabalar
Selamlar Enes, Hoşbulduk :)

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Ufak bir hatırlatma yapayım. Artık ben gidiyorum ben döndüm benden memnun musunuz gibi konular anlamsız ve alakasız olduklarında moderatörler tarafından kilitlenebiliyorlar. Sadece küçük bir bilgilendirme olsun siz yokken bazı şeyler de değişti.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Ufak bir hatırlatma yapayım. Artık ben gidiyorum ben döndüm benden memnun musunuz gibi konular anlamsız ve alakasız olduklarında moderatörler tarafından kilitlenebiliyorlar. Sadece küçük bir bilgilendirme olsun siz yokken bazı şeyler de değişti.
Aklımda bulunsun :) Sağol hatırlatman için..

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,385
Aklımda bulunsun :) Sağol hatırlatman için..
Sebebi de bunu açan kişileri görenler de aynı şeyi yapıp benzer konuları açıyorlar ve forumun içerik kalitesi düşüyordu. Bu yüzden moderatörler duruma müdahele ediyorlar.

Kilitlenen konular için örnekler
Benden memnun musunuz
Ben gidiyorum
Nasıl biriyim
Agresif miyim
Profesör oldum vs gibi

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Sebebi de bunu açan kişileri görenler de aynı şeyi yapıp benzer konuları açıyorlar ve forumun içerik kalitesi düşüyordu. Bu yüzden moderatörler duruma müdahele ediyorlar.

Kilitlenen konular için örnekler
Benden memnun musunuz
Ben gidiyorum
Nasıl biriyim
Agresif miyim
Profesör oldum vs gibi
Anladım, teşekkür ederim..

Hoşgeldin tekrardan
Teşekkür ederim..