Öneri SDN Forum uygulaması

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Sizce uygulama olmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    27

ahm@

Profesör
Tapatalk uygulamasına berbat diyen büyük bir ihtimal kullanmasını bilmiyordur.
Daha az önce takıldım. Uygulama diğer forumlarda başarılı olabilir ama SDN'de kötü. Bildirimler karışık geliyor bazen gelmiyor. Buradaki Yeni mesajlar bölümü yok. Çok hantal ve yavaş çalışıyor. Mesaj gönderiyorum hata veriyor. SDN web uygulaması tokatlar net.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Daha az önce takıldım. Uygulama diğer forumlarda başarılı olabilir ama SDN'de kötü. Bildirimler karışık geliyor bazen gelmiyor. Buradaki Yeni mesajlar bölümü yok. Çok hantal ve yavaş çalışıyor. Mesaj gönderiyorum hata veriyor. SDN web uygulaması tokatlar net.
İşte cevabını vermişsin sorun tapatalk değil SDN nin alt yapısı uygulama olsa farklı mı olacak oda bildirim sıkıntısı cekecek sayfalar zor yüklenecek çünki oda web den alıyor verileri, tapatalk ın artısı aynı anda birden fazla forum desteklemesi.

ahm@

Profesör
İşte cevabını vermişsin sorun tapatalk değil SDN nin alt yapısı uygulama olsa farklı mı olacak oda bildirim sıkıntısı cekecek sayfalar zor yüklenecek çünki oda web den alıyor verileri, tapatalk ın artısı aynı anda birden fazla forum desteklemesi.
Yok ben bu işlemler SDN'nin web uygulamasında daha iyi olduğu için söyledim. SDN güzel ve üstüne çalışılmış bir uygulama yaparsa tadından yenmez.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Yok ben bu işlemler SDN'nin web uygulamasında daha iyi olduğu için söyledim. SDN güzel ve üstüne çalışılmış bir uygulama yaparsa tadından yenmez.
şu anki mobil web sayfası zaten xenforonun standart mobil sayfası ufak tefek tema ve eklenti haricinde pek birşey yok maalesef dediğim gibi mobil uygulamada yapsalar durum şu anki gibi kötü olacak belki daha da kötü

_Zaur_

Profesör
Eğer uygulama gelecekse resim kapatma özelliği olsun isterim.

Yalan sölemeyi sevmem Fakir kardeşinizim, İnternet paketim çok uçmasın diye resimleri kapatıp dolanırım forumda.🤗
1 ayda 600 MB internetle kurcalanıyorum sitelerde resimsiz şekilde.

Son mesajlar