SDN Forum Teması Yenilendi!

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Gerçekten güzel olmuş elinize sağlık,lazımdı böyle bir yenilik. Bende de bir yavaşlama söz konusu ama çerezlerdendir diye düşünüyorum,temizleyip tekrar deneyeceğim.

DangeRWoLL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İkiside güzel ama siyahlı olan daha çok hoşuma gitti böle alternatiflerin olmasıda çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu :)

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ikisini de beğenmedim. eski temaya devam. SDN'yi ilk bu yeni temalarla görsem üye olmazdım. kim seçtiyse biraz daha estetik bir şeyler bulabilirdi sanırım.

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok güzel olmuş elinize yüreğinize sağlık

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hayırlı olsun siyah tema iç karartıcı tarzım değil mavi güzel ama çok fazla açık bir renk seçimi fosforlu boyaya benzemiş gözü rahatsız ediyor uzun süre bakılmaz ışık tonunu biraz kısmak lazım

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Maviyi beğendim ama gözümü yordu, ben de siyah seçtim. Sabah tekrar maviye geçerim.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
[MENTION=25391]keyloger[/MENTION] mutfakta sürekli bir şeylerin yerlerini değiştiren kaynana gibisin arkadaş. Neler Yeni butonuyla Profilim butonunun yerini değiştirmişsin. Karıştırma benim mutfağımı ayol :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
@keyloger mutfakta sürekli bir şeylerin yerlerini değiştiren kaynana gibisin arkadaş. Neler Yeni butonuyla Profilim butonunun yerini değiştirmişsin. Karıştırma benim mutfağımı ayol :D

Ayıp ettin hocam, sen tarayıcına ufak bir script yaz, seninkiler istediğin sırada diziliversin. Beni kırdığına değer mi? :(

:D

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Ayıp ettin hocam, sen tarayıcına ufak bir script yaz, seninkiler istediğin sırada diziliversin. Beni kırdığına değer mi? :(

:D

Ben script falan öğrenmeye kalkarsam seni yerinden ederim ayık ol :p
Takılıyorum ya, alışamayacağımız bir şey yok çok şükür. Nerden bulacaz senin gibi kaynana :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tema güzel sitede biraz daha hızlanmış sanki teşekkürler

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Yeni temaların ikisi de güzel olmuş. Mavi temada anasayfadan foruma girince başka bir siteye girmiş gibi oluyor; ama siyaha göre daha canlı olmuş. Bir Win8 havası sezdim tasarımda, sadece bana mı öyle geldi bilmiyorum. :)

Lhuki

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eski tema iyiydi keşke değiştirmeseydiniz yenilere gelincede siyah daha hoş gibi :)

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Güzel tema oldukça iyi olmuş yenilikler her zaman iyidir. :)

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
İyi de orası temanın style'lerini göstermek için kullandığı resmi sitesi :)

onu biliyorum zaten [MENTION=105290]erenberk[/MENTION] :wink: bu tema satışta demek istediğim bu temayı alan herkes forumu aynı yapabilir. Alıntıladığım arkadaş demiş ya sdn teması başka yerde kullanılıyor diye ne zaman konu açılacak acaba diye :D

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ufak tefek forumlar öyle kolay kolay para verip de tema falan satın almaz :D

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
forum anasayfası güzel olmuşta içerikler pek değişmemış
seceneklerı tamamen türkçe nasıl yapacaz?