SDN Forum mobil uygulaması

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,370
Tapatalk'ı Android sürümüm desteklemiyor, tabletten girmek eziyet.

Reaksiyon puanı
51
Nasıl yani sdn 2. mobil versiyonu gibi bir şey mi anlamadım

yiitugrass

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Ben mobilde tarayıcı üzerinden giriş yapıyorum. Tapatalkı beğenmiyorum. Daha kullanışlı bir mobil uygulama geliştirilise çok iyi olurdu.
yani öyle de yapılabilri ama zor yani uygulama ile olsa bence daha rahat ve zevkli olurdu

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,930
Ben mobil uygulama için forumun yeterince büyüdüğünü düşünüyorum. Mobil üzerinden ziyaretçi sayımızda bir hayli fazla. Yönetim tarafında düşünülmeli. Tabi forum altyapısı bu konuda problem olur mu bilmiyorum. Acaba başka forumlar için örneğimiz var mı?

The Cyclist

Dekan
Reaksiyon puanı
6,906
Ben mobil uygulama için forumun yeterince büyüdüğünü düşünüyorum. Mobil üzerinden ziyaretçi sayımızda bir hayli fazla. Yönetim tarafında düşünülmeli. Tabi forum altyapısı bu konuda problem olur mu bilmiyorum. Acaba başka forumlar için örneğimiz var mı?

Hocam bence bu konuda technopat’a bakabiliriz. Tarayıcıdaki arayüzü Sdn Forumla neredeyse aynı hatlarda ve mobil uygulaması da gayet kullanışlı. SDN de bunu yapabilir.?

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bence çok daha iyisini yapabilriiz
Bence bu forumun arayüzü daha başarılı, yönetim konusunda technopat en saçma kurallara sahip ve full+full ergen veya bilgisiz, dediğim illaha doğru kafasında (çoğu yazar en azından bayağı bilgililer de var) adam dolu ve sadece lanet kelimede “.” Kullanmadığım icin 1 ay ban yemiştim 2017’de o zamandan sonra birdaha girme ihtiyacı duymadım açıkçası

yiitugrass

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bence bu forumun arayüzü daha başarılı, yönetim konusunda technopat en saçma kurallara sahip ve full+full ergen veya bilgisiz, dediğim illaha doğru kafasında (çoğu yazar en azından bayağı bilgililer de var) adam dolu ve sadece lanet kelimede “.” Kullanmadığım icin 1 ay ban yemiştim 2017’de o zamandan sonra birdaha girme ihtiyacı duymadım açıkçası
arayüz konusunda bir yorum yapmadım ben uygulama haline gelse çok daha başarılı olur demek istedim

The Cyclist

Dekan
Reaksiyon puanı
6,906

Yanlış anladınız galiba, PC’deki Sdn Forum ve Technopat Sosyal web arayüzlerini karşılaştırırsanız neredeyse aynı tasarıma sahipler. Eğer onlar kullanışlı bir mobil sürümü geliştirebildiyseler biz de yapabiliriz demek istemiştik

554950

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,881
SDN forum uygulaması çıkarsa ondan 2-3 ay önce technopat uygulaması filan çıkar sanırım yani aşırı saçma olur bence yani altı üssü site burada ne yapıyoruz ki sanki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

anlamadım tekrar anlatısmısın :(
onun konusu hk.

yiitugrass

Asistan
Reaksiyon puanı
29
SDN forum uygulaması çıkarsa ondan 2-3 ay önce technopat uygulaması filan çıkar sanırım yani aşırı saçma olur bence yani altı üssü site burada ne yapıyoruz ki sanki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun konusu hk.
peki tamamdır

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,930
Mobil uygulamayı ben geliştirseydim aklımda şöyle bir model olurdu.

12.png