SDN Forum kuralları çok sıkı mı?

Bu konuyu okuyanlar

?Eggman?

Asistan
Reaksiyon puanı
164
Ben eskiden Technopat kullanıyordum. Ama çok sıkı kuralları var. Minik yazım yanlışlarına bile ceza var. Burası da öyle mi acaba?

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Yok hocam insanların huzurunu kaçırmadığınız sürece ve kuralları ezmediğiniz sürece hiçbir şey olmaz. Forum kuralı 28 mesela;
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır. (Farklı teknoloji kanallarının YouTube videoları, yardım amaçlı mesajlara eklenebilir. Yardım amacı güden bu mesajlar kurala dahil değildir.)

Siz başka bir platformu örnek verdiniz diye engellemezler ama ne kadar az kullanırsanız diğerlerinin isimlerini o kadar iyi.

Reaksiyon puanı
646
Ben eskiden Technopat kullanıyordum. Ama çok sıkı kuralları var. Minik yazım yanlışlarına bile ceza var. Burası da öyle mi acaba?
hangi foruma karşılaştırdığına bağlı ama techno ile karşılaştırdığın zaman hayır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkı sayılmaz. Evet kurallar da önemli. Kural olmasa düzen olmaz. Düzen olmasa kaos olur. Kaos olursa iç savaş çıkar... Durdurun beni.
iç savaş çıkarsa kaos büyür kaos büyürse insanlar ölür insanlar ölürse arkasından ağlayan olur arasından ağlayan olursa intikamda olur intikam olursa daha fazla insan ölür daha fazla insan ölürse intikam zinciri kısırdöngü yapar eğer böyle devam ederse insan nüfüsü azalır biri beni durdurmazsa sonsuza kadar devam edeceğim

Son mesajlar