Sdn Forum Kullanıcılarına Göre En Iyi Telefon Markaları!

En iyi telefon markası ......... -dur -dir -dır

• Samsung

• Oppo

• Xiaomi

• General Mobile

• Alcatel

• Casper

• Huawei

• Windows Mobile

• Diger-yazacağım

• Iphone

• OnePlus

• Realme

• Honor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Halen hatırlıyorsan bendensin ve dünyanın ilk 4 kameralı telefonunu samsung çıkardı :D
Bu çerçevesiz telefonları ve faceID teknolojisini ilk apple çıkardı sonra samsung arkasından taklit edince diğer firmalarda taklit etti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu çerçevesiz telefonları ve faceID teknolojisini ilk apple çıkardı sonra samsung arkasından taklit edince diğer firmalarda taklit etti
Hee birde şu anda konuştuğumuz telefonların babası apple. Hatırlıyorsanız ilk dokunmatik telefonu apple çıkardı

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
654
LG G2 ilk çerçevesiz telefon ve ilk yüz tanımlama özelliği nexus serisindeki bir telefonda çıktı gene bilip bilmeden konuştunuz

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Bu Listeye iOnePlus Nasıl koyulmaz merak ettim

Yeni gördüm kalabalıktan varmıs

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096

Hee birde şu anda konuştuğumuz telefonların babası apple. Hatırlıyorsanız ilk dokunmatik telefonu apple çıkardı
Çıkarsın önemli değil önemli olan başarının devamını getirmek ve taklit ne alaka ya bir telefon yapılmış o telefonda olması gereken bir özelliği ekleyince taklit mi oluyor

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059

İlk 64 M Dram,
İlk 256 M Dram,
İlk 33 inç çift ekran televizyonu,
İlk 30 inç LCD televizyonu,
İlk dijital televizyon,
İlk 128 MB flash bellek
İlk 3D LCD monitör,
İlk sonsuz ekran tasarımı,
İlk Cinema LED ekranı

Samsung tarafından geliştirildi. Bunlar ilklerden sadece bazıları. Şu anda piyasadaki en büyük payı Samsung alıyor. Samsung Qled, Super Amoled gibi teknolojilerin dünya çapında yayılmasında büyük rol oynadı. Sadece telefon konusunda değil girdikleri çoğu piyasada büyük işler yaptılar. Ayrıca ilk dokunmatik ekranlı telefonu iPhone değil LG yaptı.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Optimize bir arayüze sahip değil. @wittroc ondan bahsediyor.
Arayüzü ve kamera yazılımında düzeltmeler yapılsa gerçekten tercih edilecek cihazlara sahip. Ne yazık ki bu düzeltmeler yapılmıyor. Ben neden 5 bin bandına çıkıp arayüzde takılan, orta segment performansı veren bir kameraya sahip bir cihaz kullanayım ki?

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Arayüzü ve kamera yazılımında düzeltmeler yapılsa gerçekten tercih edilecek cihazlara sahip. Ne yazık ki bu düzeltmeler yapılmıyor. Ben neden 5 bin bandına çıkıp arayüzde takılan, orta segment performansı veren bir kamera kullanayım ki?
Hocam ben 2k küsür almıştım redmi note 8 den bahsediyorum ve evet kamer konusunda size katılıyorum ara sıra bulanıklaşma olabiliyor elimi kamerada gezdirince düzeliyor onun düzeltilmesi lazım

Mr.Pavarotti

Doçent
Reaksiyon puanı
584
Oneplus hep gözdem olmuştur ama büyük şehirlerde bile parca sıkıntısı yaşanıyor. Satmak istediğin zaman satılmıyor gibi sebepler ve (bana göre)tuzlu cihazlarından dolayı hep uzak kalmışımdır

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
En iyisi diye bir şey yok, olamaz da. Mesela Huawei kamera ve batarya performansında en iyilerden ama Google servisleri yok ya da Samsung çoğu şey çok iyi ama rakipleri 67W'lara kadar çıkmışken 25W hızlı şarj destekliyor.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768

Teknoloji cehaleti yorumlar.. Bari önce Google'a yazsaydınız da bunca saçma sapan yorumları yapmasaydınız.

Neyi ile iyi? Berbat yazılımı ile mi? :D
MIUI kullanıcılarına çeşitli sorunlar yaşatmış olabilir ama bu tarz sorunlar emin ol diğer OS'ler için de geçerli ve sorun yaşayan cihazlar genellikle giriş veyahut orta segmnet cihazlar. Bugün kalkıp üst düzey bir Xiaomi cihaz alsan yazılım açısından bir sıkıntı çekmezsin. Yani berbat denilecek bir seviyede değil. Öyle olsa biz de burada Xiaomi cihaz önermezdik. Hele ki bu tarz bir yorumu bir modun kullanması foruma karşı "acaba taraflılar mı?" algısı oluşturur.

Son düzenleme:

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
654
@ben teknoloji, bu arkadaş apple fanboyu gözü başka birşey görmez tüm devrimleri apple yaptı zannediyor yane takmayın bu şahısı

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
708
Samsung ucuz diye alınıyor. Herkesin malı kendine göre değerli derler. Kendi telefonlarına iğrenç diyemedikleri için burda androidçi oluyorlar. Yoksa samsung iğrenç.

@ben teknoloji, bu arkadaş apple fanboyu gözü başka birşey görmez tüm devrimleri apple yaptı zannediyor yane takmayın bu şahısı
Sizde aynısınız sizinde gözünüz samsungtan başka bişi görmüyor

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Samsung ucuz diye alınıyor. Herkesin malı kendine göre değerli derler. Kendi telefonlarına iğrenç diyemedikleri için burda androidçi oluyorlar. Yoksa samsung iğrenç.

Sizde aynısınız sizinde gözünüz samsungtan başka bişi görmüyor
Öyle mi zannediyorsun?

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Sen önce bizim dediklerime cevao ver konudaki mesajları oku apple hiç bir devrim yapmadı android i taklit etti şu anda ediyor android kullansaydın anlardın uygulama çekmecesi nerden geldi? Androidden witgetler nereden geldi? Androidden dttw nereden geldi? Androidden yüz tanıma nereden geldi? Androidde n iphone samsungun sensörünü kullanıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...