SDN Forum en ideal tema kullanımı

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Forum için ve bazı diğer destekleyen siteler için dark temayı beğenerek kullanıyordum.
Dark reader eklentisini denedim. Chrome'de istisnasız bütün siteleri koyu yapıyor.
Şimdilik biraz garipsedim. Biraz deneyeyim bakalım, sanırım alışırım.

Dark mod, özellikle gece kullanımlarında çok iyi oluyor.
Dark Reader'ı siteye özel devre dışı bırakmak için; devre dışı bırakmak istediğiniz siteye girin ve eklentiye tıklayın hocam. Sol üstte sitenin ismi çıkıyor. Oraya tıkladığınız vakit o siteye özel devre dışı bırakılıyor eklenti.

friendly

Rektör
Dark Reader'ı siteye özel devre dışı bırakmak için; devre dışı bırakmak istediğiniz siteye girin ve eklentiye tıklayın hocam. Sol üstte sitenin ismi çıkıyor. Oraya tıkladığınız vakit o siteye özel devre dışı bırakılıyor eklenti.

Bazı kendinden siyah tonlu siteler, dark reader teması ile birlikte çok hoş görünmüyordu.
Şimdi daha kullanılabilir bir eklenti oldu bu. Bu güzel ayrıntı için teşekkür ederim.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Bazı kendinden siyah tonlu sitelerde dark reader teması ile birlikte çok hoş görünmüyordu.
Şimdi daha kullanılabilir bir eklenti oldu bu. Bu güzel ayrıntı için teşekkür ederim.
Rica ederim hocam. Bazı sitelerin kendi dark mode özelliği bulunuyor onlar daha uyumlu oluyor tabi. Bu gibi durumlarda eklentiyi siteye özel devre dışı bırakmak epey fayda sağlıyor. Hani dolar bu kadar yüksek olmasa, bunun gibi geliştiricileri desteklemeyi çok isterim de malum işte :D

Jarvisit

Editör
Editor
Forumumuzda toplam 3 farklı tema mevcut. Ek olarak dark mode ile birlikte gözler için daha rahat bir kullanım sağlanıyor. Ancak dark mode ile V2 teması uyumlu değil. Peki hem V2 teması kullanıp hem de nasıl dark mode kullanacağız? Cevabı Dark Reader eklentisinde gizli.

Normal temada dark mode:
Ekli dosyayı görüntüle 124457

V2 teması normal görünüm. Dark mode aktif edilemiyor bu tema ile.
Ekli dosyayı görüntüle 124456

V2 teması + Dark Reader eklentisi:
Ekli dosyayı görüntüle 124458
Ben uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum. Forum deneyimini benim gözümde daha da artırıyor. Tercih sizin artık.

Temayı değiştirmek için: Profil -> Tercihler -> Tema

Dark Reader indirmek için: Dark Reader — dark theme for every website

Bu eklenti Safari, Chrome, Firefox ve Edge için mevcuttur.
O haberler yukarıda slider olarak görünmüyor bende. O nasıl oluyor? :D

MMTKR

Doçent
Forumumuzda toplam 3 farklı tema mevcut. Ek olarak dark mode ile birlikte gözler için daha rahat bir kullanım sağlanıyor. Ancak dark mode ile V2 teması uyumlu değil. Peki hem V2 teması kullanıp hem de nasıl dark mode kullanacağız? Cevabı Dark Reader eklentisinde gizli.

Normal temada dark mode:
Ekli dosyayı görüntüle 124457

V2 teması normal görünüm. Dark mode aktif edilemiyor bu tema ile.
Ekli dosyayı görüntüle 124456

V2 teması + Dark Reader eklentisi:
Ekli dosyayı görüntüle 124458
Ben uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum. Forum deneyimini benim gözümde daha da artırıyor. Tercih sizin artık.

Temayı değiştirmek için: Profil -> Tercihler -> Tema

Dark Reader indirmek için: Dark Reader — dark theme for every website

Bu eklenti Safari, Chrome, Firefox ve Edge için mevcuttur.
bende dark kullanıyom çok memnunum

Rchive

Profesör
Opera, Opera GX kullananlar anlık:

1605875279321.png

SDN Son Haberler

Son mesajlar