SDN Firefox Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Tüm SDN'li Firefox'çuları buraya bekliyorum.Alt tarafa isim yazdırmak için mesaj yazın.Forever Firefox!

Üyeler
1-lb.bingol
2-otantic76
3-elektr10
4-ufti
5-world-18
6-Nmss
7-WaterBoy
8-subversa
9-systemplus
10-Jemand
11-MSDN
12-ESDİEN
13-Talha Ertunç
14-Emubaltaci
15-emelden
16-umudayolculuk
17-c0lin
18-mavinok.ta
19-teknojen

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben opera ie ve firefox kullanıyorum.. hepsi var :D

yaz bakalım bizi... :D

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Firefox, vazgeçilmezlerimden biri olsa da kulübe katılmak istemiyorum.Suyu çıktı artık.
Yakın zamanda kurmayı planladığım kulüplere(geri dönüşüm kutusunun adını çöplük olarak değiştirenler kulübü, optik mouse kullananlar kulübü, facebook'un Türkçeleştirilmesini istemeyenler kulübü...) üye olmayı şimdiden garanti ederseniz fikrim değişebilir :*

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
elektr10 dedi ki:
Firefox, vazgeçilmezlerimden biri olsa da kulübe katılmak istemiyorum.Suyu çıktı artık.
Yakın zamanda kurmayı planladığım kulüplere(geri dönüşüm kutusunun adını çöplük olarak değiştirenler kulübü, optik mouse kullananlar kulübü, facebook'un Türkçeleştirilmesini istemeyenler kulübü...) üye olmayı şimdiden garanti ederseniz fikrim değişebilir :*
Tamam.Garantiliyorum. :D

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yahu elekt10 diyorsa durup düşünürüm..abi olayı biraz açar mısın lütfen?

ben de TSM kulubü kurdum 8-9- kişiyiz. ama olsun sayılara takılmamamk lazım.. :D

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
otantic76 dedi ki:

ben de TSM kulubü kurdum 8-9- kişiyiz. ama olsun sayılara takılmamamk lazım.. :D
Tabii.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
otantic76 dedi ki:

İlk önce rock kulübü kuruldu.Warkortali'nin ciddi ciddi 'kulüp' planları vardı yani bir araya gelip topluca konserlere gidilecek, beraber vakit geçirilecekti.Ne zaman olur, nasıl olur diye tartışılıyordu kulüpte.Rock kulübü kapandı açıldı ondan sonra her gün yeni kulüpler çıktı.Ne zaman yeni gönderilen mesajlara baksam bir kulüp konusu görmeye başladım ve bunların çoğu isimden öteye gidemedi yani laf olsun meselesi.Şimdi firefox kulübü kuruldu diye tutup beraberce eklenti mi yazacağız?Kulüp olarak ne yapacağız?Hiç.
Bu söylediklerim hiçkimseye gönderme niteliğinde değildir, sadece bir dışavurum ;)

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
elektr10 dedi ki:
otantic76 dedi ki:

İlk önce rock kulübü kuruldu.Warkortali'nin ciddi ciddi 'kulüp' planları vardı yani bir araya gelip topluca konserlere gidilecek, beraber vakit geçirilecekti.Ne zaman olur, nasıl olur diye tartışılıyordu kulüpte.Rock kulübü kapandı açıldı ondan sonra her gün yeni kulüpler çıktı.Ne zaman yeni gönderilen mesajlara baksam bir kulüp konusu görmeye başladım ve bunların çoğu isimden öteye gidemedi yani laf olsun meselesi.Şimdi firefox kulübü kuruldu diye tutup beraberce eklenti mi yazacağız?Kulüp olarak ne yapacağız?Hiç.
Bu söylediklerim hiçkimseye gönderme niteliğinde değildir, sadece bir dışavurum ;)
Dışa değil,banavurum. :D

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
firefox varsa bende varım :D benide yaz

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Benim olmadığım yerde Firefox olamaz yaz benide :)

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
sıkı bi Firefox taraftarı olarak yaz benide :D

subversa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
elektr10 dedi ki:
Şimdi firefox kulübü kuruldu diye tutup beraberce eklenti mi yazacağız?Kulüp olarak ne yapacağız?Hiç.

tamamen katılıyorum ancak firefox ve eklentileriyle çok mutluyum...

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
elektr10 dedi ki:
otantic76 dedi ki:

kulup olunca paylaşım olur. o konuda sürekli yenilikler eklenir. veya konser albüm vs gibi şeyler hakkında sürekli bilgi olur.

senin demek istediğini anladım. sadece isim olmasın, ötesi de olsun diyorsun haklısın bir bakıma..

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
yaz beni yarın linuxa geçtikten sonra hep firefox kullancam zaten ;D

ESDİEN

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
benide ekle.
Bende böyle bi konu açmıştım ama ilgilenen olmamıştı.

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bende firefoxçuyumda üye olup napçaz mesela :D ne işe yaricak :D

liparit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beni de kabul edin aranıza...
Forever Firefox...