SDN Firefox Kafe

Reaksiyon puanı
2,146
Firefoxu yapanlar sadece tek tabda gizli tarama özelliği yapmayı akıl edemiyorlar mı acaba? Ya hepsi gizli oluyor ya hepsi normal, ben sadece bi tabda gizlenmek istiyorum olmaz mı çok şey mi istiyorum :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Firefoxu yapanlar sadece tek tabda gizli tarama özelliği yapmayı akıl edemiyorlar mı acaba? Ya hepsi gizli oluyor ya hepsi normal, ben sadece bi tabda gizlenmek istiyorum olmaz mı çok şey mi istiyorum :)
İE'de vardı sanırım.

Reaksiyon puanı
2,146
Sanki ben de öyle hatırladım ama şimdi IE8 e baktım göremedim. Neden yapmazlar ki böyle birşeyi.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138

bu özellik sadece operada var bildiğim kadarıyla :)

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Ben Firefox kullanmıyorum ama komşuyu ziyarete geldim :p

Chrome un açık kaynaklı olması, günlük işlerde güvenlik sorunu yaratıyor mu sizce ? Firefox daha mı güvenli kalıyor Chrome un yanında ?

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Ben Firefox kullanmıyorum ama komşuyu ziyarete geldim :p

Chrome un açık kaynaklı olması, günlük işlerde güvenlik sorunu yaratıyor mu sizce ? Firefox daha mı güvenli kalıyor Chrome un yanında ?

chrome açık kaynaklı değil. chromium açık kaynaklı :)

Açık kaynaklı yazılım olmak güvenlik zafiyeti yaratmaz. tam tersine eğer güvenlik açığı varsa, bu açık daha çabuk kapatılır :)

tarayıcılar arasında en güvenlisini aramak bence mantıksız olur. eğer tarayıcının sağladığı güvenliğe kalırsak işimiz çok zor olur:)

ama illa bi sıralama yaparsak firefox noscript, betterprivacy vs gibi eklentileriyle biraz daha öne çıkıyor :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
tek gizli tab(pencere) chrome'da ezelden beri var.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
tamamda gizli açınca hepsi gizli olmuyor arka plandakiler normal işlerini görüyor bunu belitmek istedim sadece, kadıköyün dediğine istinaden.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
eklentisi vardı chromeda kullanmıştım biara adını hatırlarsam yazıcamda:) tek exe olduğu için firefoxta mümkün değil sanırım ama chromeda her tab ayrı exe olduğundan mümkün.

Reaksiyon puanı
2,146
tamamda gizli açınca hepsi gizli olmuyor arka plandakiler normal işlerini görüyor bunu belitmek istedim sadece, kadıköyün dediğine istinaden.

bro öyle de yeni bi pencere açıyor chrome, tamam normaller kapanmıyor ama yanına da açılmıyor komple ayrı bi pencere geliyor, gizliler normaller kardeş kardeş tek pencerede olsa diyorum :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
anladım seni bebeğim onun eklentisi vardı chromeda ama bulamıyorum:)

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
anladım seni bebeğim onun eklentisi vardı chromeda ama bulamıyorum:)

bebeğim derken
oleyo2gif.png

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
youtube dan video izlerken tam ekrana geçişte yada küçültmede saniyelik bir ses ve görüntü kesilmesi yaşıyorum. nedendir acaba?

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
360p den 480p ye geçiyor ondan mı bahsediyorsun

hayır. hangi formatta izlersem izleyeyeim tam ekran yaparken ya da tam ekrandan çıkarken yaşıyorum. flash player ın şimdi en son betasını kurdum yine sorun aynı. işyerindeki dandik pc de böyle bir sorun yok ama benim canavar pc de bu saçma sorun var.

not; opera ve chrome da da sorun aynı :p