SDN Fenerbahçe Kulübü

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Salih Uçan’dan Mektup

salihucan538_40772_487378.jpg

İtalya'nın Roma Kulübü'ne 2 yıllığına kiralanan Salih Uçan, kaleme aldığı mektupta şu ifadeleri kullandı:

"Kıymetli Fenerbahçeliler,

Fenerbahçe Spor Kulübü ile Roma Spor Kulübü arasında imzalanan anlaşma neticesinde, iki yıl süreyle futbol yaşantımı Roma Futbol Takımı'nda sürdürmek üzere yeni bir yolculuğa çıkmış bulunmaktayım.

İki yıl süresince kiralık olarak Roma Spor Kulubü'nde görev alacak olmam sebebiyle, siz değerli sporseverlerle benim için hem heyecanlı hem yeni olan bundan sonraki süreçle ilgili duygu ve düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Öncelikle henüz 20 yaşında, futbol hayatımdaki yeni sayfanın her şeyden önce ülkeme ve bugünlere gelmemi sağlayan Fenerbahçe Spor Kulübü'ne hayırlı olmasını diliyorum.

En büyük hedefim kendimi iyi bir futbolcu, iyi bir spor insanı ve etik değerlerine sahip iyi bir Türk genci olarak geliştirmek ve bana güvenen tüm insanları haklı çıkarmak olacaktır.

Giderken başta ailem olmak üzere desteğini benden hiç esirgemeyen ve bugünlere gelmemde büyük katkısı bulunan Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım'a ve Fenerbahçe Spor Kulübü camiasına, son 5 yıldır hem ağabey hem profesyonel danışman olarak daima katkısını yanımda hissettiğim, temsilcim Ömer Koray Uzun'a, Batur Altıparmak'a, gelişimimi destekleyen ve beni daima cesaretlendiren Murat Dizdar ve Seyit Mehmet Özkan'a, beni yüreklendiren tüm sporsever ve özellikle Fenerbahçe taraftarlarına içten teşekkürlerimi sunmak isterim.

Sevgi ve saygılarımla,

Salih UÇAN"

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=40772

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Yeni disiplin talimatına göre, 3 maçlık cezamız ortadan kalktı! Yeni sezonda taraftarlarımız tribünlerde olacak!

Yeni talimatlara göre, ilk maçımız olan KDÇ Karabükspor maçında sadece tribün kapatma olacak.

Tribün kapatma işlemi, geçtiğimiz sezon ki temsilci raporunda küfür edilen tribüne taraftar alınmaması ile hayata geçecek.

Aldığımız diğer 2 maçlık ceza deplasmanda olduğundan dolayı, 2. ve 4. hafta deplasmana taraftar götürmeyerek ceza çekilecek.

https://twitter.com/12numaraorg

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Yeni sezon formalarımız.

40B00E7AA96F6EE712A7D6727D177FFD.jpg

2014_15_fenerbahce_formalari_reklam_kareleri_by_po  wer_graphic-d7rc2p3.jpg

[video=youtube;3KRm3ZVa3is]http://www.youtube.com/watch?v=3KRm3ZVa3is[/video]

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 22.07.2014 tarih ve 1 sayılı toplantısında 15.07.2014 tarihinde yürürlüğe giren Futbol Disiplin Talimatının geçici 2. Maddesi uyarınca verilmiş ve infazı tamamlanmayan seyircisiz oynama cezalarının re'sen yeniden değerlendirilmesi sonucunda Fenerbahçemiz ile ilgili almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

"5- PFDK'nın 15.05.2014 tarihli 86 sayılı toplantısında; 11.05.2014 tarihinde, FENERBAHÇE Şükrü Saraçoğlu Stadında oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR Spor Toto Süper Lig müsabakasında FENERBAHÇE A.Ş.'nin taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 6. kez gerçekleştirilmesi nedeniyle FDT'nin 52/7. maddesi uyarınca 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 300.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiş cezanın infazı tamamlanmamıştır. 15.07.2014 tarihinde yürürlüğe giren Futbol Disiplin Talimatının geçici 2. Ve 53. maddesi uyarınca ev sahibi kulüp olarak gerçekleştirilen 4. İhlal olması nedeniyle daha önce verilen cezanın TRİBÜN KAPATMA ve 200.000.-TL PARA CEZASI olarak değiştirilmesine, cezanın, ihlalin gerçekleştirildiği Türk Telekom ve Migros tribünlerinde infaz edilmesine,

6- PFDK'nın 22.05.2014 tarihli 89 sayılı toplantısında; 16.05.2014 tarihinde, Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadında oynanan KAYSERİSPOR - FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig müsabakasında FENERBAHÇE A.Ş.'nin taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde 7. kez gerçekleştirilmesinden dolayı FDT'nin 52/8. maddesi uyarınca 2 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 300.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiş cezanın infazı tamamlanmamıştır. 15.07.2014 tarihinde yürürlüğe giren Futbol Disiplin Talimatının geçici 2. Ve 53. maddesi uyarınca misafir kulüp olarak gerçekleştirilen 3. İhlal olması nedeniyle daha önce verilen cezanın 75.000.-TL PARA CEZASI olarak değiştirilmesine,

Karar verilmiştir."

PFDK Başkanı
Halit Fahri GÜLTEKİN

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=40877

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
2014 - 2015 sezonu 12numara açılış introsu

[video=youtube;TQn5BQ1EcdI]http://www.youtube.com/watch?v=TQn5BQ1EcdI[/video]

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
İnternetteki biletlere yetisemedim çok moralim bozuldu 18 inde gişelerde gideceğim inşallah bilet alabilirim

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Bir tane bile hazırlık maçı kazanamazsak durum böyle olur

lig de kaybetsek daha mi iyi olurdu.adı üstünde hazırlık maçı.kazansak ne olacak.şimdi kazananları göreceğiz.ligin ortalarında nasıl çöküşe geçecekler.geçen sene ilk maçı da kaybetmiştik.ama o maç sayesinde lig şampiyonluğu geldi.

getir aykutu.orta sahayı geçmeyen berbat bir futbol izletsin size.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Resmi açıklama gelmeden aldırış etmeyin bence. Haber AA'dan ve Lig TV'den çıkmış.

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Ersun hocayı çok beğeniyorum, adam geldi şampiyon yaptı daha ne yapsin?

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
lig de kaybetsek daha mi iyi olurdu.adı üstünde hazırlık maçı.kazansak ne olacak.şimdi kazananları göreceğiz.ligin ortalarında nasıl çöküşe geçecekler.geçen sene ilk maçı da kaybetmiştik.ama o maç sayesinde lig şampiyonluğu geldi.

getir aykutu.orta sahayı geçmeyen berbat bir futbol izletsin size.
Hazırlık maçı diyon tamamdır da beşiktaş maçı hazırlık maçı bile olsa derbi mücadelesidir nasıl ağırlık vermezsin ki bu maça ? süper kupada da galatasaraya yenilelim tam olsun değil mi diego ribas bile alay ettiğiniz hazırlık maçında sakatlandı
bu arada aykut kötü kadro ile uefa yarı finaline getirdi hatırlatayım dedim.

Reaksiyon puanı
10,325
İsmail KARTAL hakkında hiç yorum yapılmamış. Eşimin rahatsızlığı sebebiyle uzak kalmasaydım donatırdım buraları. [MENTION=158637]angel75[/MENTION] başgan tatil bitmedi mi daha Yav? :)

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
İsmail Kartal Aziz Yıldırımın kuklası bana kalirsa. Başkan kadroya oyun stiline kadroya müdahale edebilmek için boyle bir secim yapildi. Basarili olacağını düşünmüyorum. İnşallah yanilirim

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bilet için giselere geldik 15 dk önce , sıra o kadar dağınık ki sürekli araya girenler oluyor on taraflarda

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
İsmail KARTAL hakkında hiç yorum yapılmamış. Eşimin rahatsızlığı sebebiyle uzak kalmasaydım donatırdım buraları. @angel75 başgan tatil bitmedi mi daha Yav? :)

abim tatil yaptın mı diye sorsaydın daha iyiydi :) işim o kadar yoğunki bazen maçlarımızı bile izleyemiyorum :(
bu arada çok geçmiş olsun.. umarım güzel eşinizin çok ciddi bir durumu yoktur...

Reaksiyon puanı
10,325
1408724324_aziz_yYldYrYm_manYet_2.jpg

"En büyük sponsorumuz taraftarımız"
sloganıyla yola çıkan ve bu sezon göğüs reklamı almayan Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım, Fenerium'la bizzat ilgileniyor.

Fenerium'ları arayarak stok ve durumlarını, satışlarını takip ediyor. Zamanının çok büyük bir kısmını bu konuya harcayan başkan, sık sık da mağazaların depolarına gidip teftiş yapıyor. Yıldırım'ın bu özverili çalışmaları, taraftarı da personeli de etkiliyor.

2 DEV TEKLİF

Dolayısıyla Fenerbahçe, yaptığı bu hamleyle göğüs reklamının değerini de artırdı. Öyle ki bu sloganın ardından iki tane çok önemli firma Fenerbahçe'nin kapısını çaldı. Daha önce yapılan sponsorluk görüşmelerinde Aziz Yıldırım'ın istediği " 5 yıllığına 100 milyon dolar" rakamına çıkan firmaların teklifleri, yöneticilerin kafasını karıştırdı.

Kimi yöneticiler anlaşma imzalanması için görüş belirtirken, başkan Aziz Yıldırım ise hayali olan göğüs reklamsız forma için direniyor ve yapılan önerilere yanıt verme işini ağırdan alıyor.

http://www.ulkehaber.com/spor/aziz-yildirimin-reddettigi-iki-dev-teklif-54121.html

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Selamunaleyküm Günaydınlar

[MENTION=261339]Meridian[/MENTION] her zaman ki gibi çalışmaların 10 numara eline sağlık

ayrıca üyeliğimi aktifleştiren moderatöre teşekkürler

[video=youtube;dMTR8eN8Q6E]https://www.youtube.com/watch?v=dMTR8eN8Q6E[/video]

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
[MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] teşekkür ederim.Güle güle kullanın :) :)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=261339]Meridian[/MENTION] kardeşim uzun zamandır takip edemiyorumda Fenerbahçe fikstür masaüstü yayınladın mı acaba geçen yılın ki süperdi de :D

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=261339]Meridian[/MENTION] çok teşekkürler kardeşim fikstür için