SDN Fenerbahçe Kulübü

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION]; Kratos, God of War oyununun baş kahramanı.. Yüzü sarı-lacivert yapılınca hemen kaptım :)

Orjinal hali bu:

kratos%20god%20of%20war%204752x3168%20wallpaper_ww  w.wallpaperhi.com_68.jpg

Videosu:
[video=youtube;VJMK8oFY1rA]http://www.youtube.com/watch?v=VJMK8oFY1rA[/video]

Bu arada yeni sezon formalar neden 19.07' de tanıtılmadı ben bunu çok merak ediyorum..

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Kratos ne kratosmuş ya videosu film gibi olmuş adamda biraz psikopatlık varmış gibi geldi yaratıklar dogruyor felan :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sarı lacivert kratos daha güzel yakışmış

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Günaydın Angel75.
Selamün aleyküm. Günaydınlar herkese.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Kratos ne kratosmuş ya videosu film gibi olmuş adamda biraz psikopatlık varmış gibi geldi yaratıklar dogruyor felan :D

sarı lacivert kratos daha güzel yakışmış

Adam babası zeus dahil tüm kardeşlerini (poseidon, ares vs ) öldürüyor :) Psikopatlık az kalır.

Ayrıca benden duymuş olmayın ama beşiktaşlıdır kendilier.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Cordozo patladı gitti:)

Bekliyoz :)

Yeni Formalarımızın Tanıtımı PSV Maçında
Fenerbahçemizin 2013-2014 sezonunda giyeceği formalar, PSV Eindhoven maçı öncesi statta düzenlenecek özel şovla tanıtılacak. Maçı izlemeye gelecek taraftarlarımızın da içerisinde yer alacağı bir organizasyon ile tanıtılacak formalar, Fenerium mağazaları ve Fenerium yetkili satış noktalarında satışa sunulacak.

Kulübümüz, formaların tanıtımının yapılacağı organizasyonun parçası olmaları adına maça gelecek taraftarların yanlarında atkıları ile tribünlerdeki yerlerini almalarının önemli olduğunu duyurdu.

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
[MENTION=74929]Korpe[/MENTION] pm atayımmı sana:)
az işim varda:)

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
ben niye listede yokum.... yakısmadı sizlere.....ekleyin çabığğğğğğğğğğğğğğğğ beni listeye:laugh:

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] başkan [MENTION=74029]azen63[/MENTION] listeye eklermisin

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Selamun Aleyküm ...

Çoğu kişi beğenmedi formalari ben dahil..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Aleykum Selam [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] Ömer.
Hakikaten Beyaz hariç,diğerleri hiç güzel değil.
Bari Çubukluya dokunmasalarmış iyiymiş.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Aleykum Selam @Korpe Ömer.
Hakikaten Beyaz hariç,diğerleri hiç güzel değil.
Bari Çubukluya dokunmasalarmış iyiymiş.

Bide diyorlar ya su kadar satariz diye :) artık bu adamlarin gitmesi lazim adidas i da birakmak lazim
beyaz formamiz zaten vardi ya onu ogle biraksalar daha iyi idi cubuklu ya dediğin gibi keske dokunmasalardi
forma alınmaz insallah toplu b ir sekılde bir bildirim yapilsada değisseler

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bide diyorlar ya su kadar satariz diye :) artık bu adamlarin gitmesi lazim adidas i da birakmak lazim
beyaz formamiz zaten vardi ya onu ogle biraksalar daha iyi idi cubuklu ya dediğin gibi keske dokunmasalardi
forma alınmaz insallah toplu b ir sekılde bir bildirim yapilsada değisseler

Selamunaleyküm valla bende beğenmedim hepsini yeni forma alayım diye bekledim geçen yılın formasını alacam sanırım peeh en azından bir tanesinin tasarımı güzel olsaydı tasarımcı cortlamış

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Selamun Aleyküm Hayırlı CUMA lar ..

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm Hayırlı CUMA lar ..

Aleykümselam kardesşim

Cardozo için kritik 24 saat! 26 Temmuz 2013 17:00 NTVSpor.net
Fenerbahçe Oscar Cardozo transferinde kritik 24 saate giriyor... Sarı-lacivertlilerde Abdullah Kiğılı, Paraguaylı golcü için Benfica'ya son tekliflerini yaptıklarını ve beklemeye çekildiklerini belirtirken görüşmelerden olumsuz sonuç çıkması halinde Cardozo defterini kapatacaklarını söyledi.

car2_TSJPY.jpg

Fenerbahçe Oscar Cardozo transferinde kritik 24 saate giriyor... Sarı-lacivertliler Benfica ile bonservis konusunda anlaşmaya çalışıyor.
NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Paraguaylı futbolcu için kulübü Benfica'ya son tekliflerini yaptıklarını ve beklemeye çekildiklerini dile getirdi. Bu transferin 24 saat içinde sonuçlanmasını beklediklerini ifade eden Kiğılı, aksi bir sonuç çıkması halinde Cardozo defterinin tamamen kapanacağını ve rotayı başka isimlere çevireceklerini söyledi.

Öte yandan Portekiz spor basının önde gelen gazetelerinden Abola’da yer alan habere göre, Rus ekibi Spartak Moskova Paraguaylı golcüyü renklerine katmak istiyor.
Moskova ekibinin başındaki Valery Karpin'in, hücum hattını güçlendirmek istediği, ilk hedefinin de Benfica'nın gözden çıkardığı Cardozo olduğu iddia ediliyor.
Haberde golcü futbolcuyla ilgilendiği belirtilen bir diğer ekip de Napoli. İtalyan ekibinin, Porto'nun Jackson Martinez'i bırakmaya yanaşmaması üzerine ibreyi Cardozo'ya çevireceği iddia ediliyor.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Günaydın [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] [MENTION=71554]cobra11[/MENTION]Hayırlı Sabahlar.:)

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Kardeşim hoş geldin..

Eyvallah abim sağolasın sende hoş geldin ..

söle bir sondakıka gecti

Oscar Cardozo, 12+3 milyon € karşılığında 3 yıllığına Fenerbahçe'de (RECORD)

Avrupa da ki başarısına göre -yanlış hatirlamiyorsam- 2 milyon € daha ödeyecek Fenerbahçe

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Avrupa da ki başarısına göre -yanlış hatirlamiyorsam- 2 milyon € daha ödeyecek Fenerbahçe

Pazartesi açıklarlar diye düşünüyorum ama bellide olmaz emenike de bişiler diyor.

Salzburg Kulübü, UEFA'ya başvurarak "F.Bahçe'nin Avrupa'da yeri yok. Disiplin Kurulları'ndan ceza aldılar" açıklamasını yaptı.